Pożegnanie George'a H.W. Busha. Lech Wałęsa pokazuje ZDJĘCIA z kościoła

George H. W. Bush to człowiek wielkich zasług, również dla Polski; obecność na jego uroczystościach pogrzebowych w Waszyngtonie urzędującego prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz Lecha Wałęsy - prezydenta z tamtego okresu, ma wymiar symboliczny - uważa wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.

wróć do artykułu
  • ~samuel
    (2018-12-04 00:43)
    Duda Pokazal klase, najwyzszy czas pogodzic sie podobnie powinien zrobic z Kaczynskim naprawde jeden i drugi poczuliby sie lepiej, wszystko bym mu wybaczyl Walesie
  • ~===
    (2018-12-04 12:13)
    du- a, ZNOWU POZNA swoje MIEJSCE w SZYKU!!!
  • ~genzo
    (2018-12-06 17:35)
    Płatny donosiciel reżimu totalitarnego na salonach. Obrzydliwe.
  • ~obciach
    (2018-12-06 18:01)
    Jak prezydent zobaczył jak ten bolek jest ubrany, to powinien kazać ochroniarzom zamknąć go w luku bagażowym, żeby nie było wstydu na cały świat. On prawdopodobnie dostał kasę za taki występ i zrobił sobie jaja z pogrzebu.
  • ~Dziadziu
    (2018-12-05 08:50)
    No prosze, jaki wspanialy przyklad harmonii i jednosci , byly prezydent , nowy prezydent Polski, w jednym samolocie , w USA reprezentuja kraj, ramie w ramie! Kto by pomyslal.
  • ~Lechita
    (2018-12-03 21:51)
    Pokladalem Wielkie nadzieje w Panu Prezydencie Andrzeju Dudzie!!! z pewnoscia jak miliony innych Slowianskich Polakow!!!myslalem ze to my go wybieramy !? i sie mylilem bo on zostal juz wczesniej wybrany tylko nam pieknie przedctawiony!!podobnie jak "pan Bolus"!!Pan Bog nie rychliwy ale sprawiedliwy,!!!
  • ~Kulik
    (2018-12-06 13:12)
    No prosze, Walesa zostal serdecznie powitany przez wielkich tego swiata i jego slawy nikt nie umniejszy, najgorsze intrygi Kaczynskiego nic nie zmienia! Kaczynski z d e c h n i e na autokwasote, wlasny zajzajer, ktorego juz naprodukowal co niemiara!
  • ~Na pohybel PiSbolszewii
    (2018-12-06 16:27)
    Pan prezydent Wałęsa broni KONSTYTUCJI zawsze i wszędzie. To jej obrońca a nie spolegliwa marionetka.
  • ~obcokrajowiec z wyboru
    (2018-12-04 18:16)
    Dudziatko dobrze wie, ze jakby pojawil sie w USA bez pana Walesy, ktory musialby szukac innego srodka lokomocji na dotarcie na pogrzeb, prasa amerykanska zaraz by to poschwycila. Walesa jest bohaterem dla Ameryki i jest bardziej znany niz jakas Duda.
  • ~Alka
    (2018-12-07 19:10)
    Dlaczego zajmujemy się tym nieszczęsny pozerem
  • ~precz z nwo
    (2018-12-05 23:25)
    Zalosni sa wszyscy ktorzy przytakuja i lubia "zaslugi" tego osobnika,masona i wyzutego z sumienia faceta ze Skull&bones.Rzygac sie chce:Walesa,Duda,i inny sruda...poltroni/slugusy Sytemu NWO,..."beda plakac i zgrzytac zebami" jak to ujal Jezus!
  • ~ku chwale p.Wał itd
    (2018-12-05 16:26)
    No i niech ktoś teraz nazwie Wałęsę kapusiem a tu nawet nasz prezydent siedzi z nim nie brzydząc się ramionko w ramionko
  • ~Poeta
    (2018-12-16 21:25)
    A dlaczego ten Wałęsa , jeszcze po świecie się Wałęsa ?!!!
  • ~Jankiel
    (2018-12-16 21:14)
    Kapuś - donosiciel , jest jeszcze dużo gorszym łachmytą od samych nawet ubeków .
  • ~Etyk
    (2018-12-16 21:19)
    Bolek Konstytucja , to niestety prostytucja !
  • ~Pamiętnikarz
    (2018-12-16 21:34)
    Ponieważ bolek chciał podać nogę zamiast ręki , pewnie facet będąc w pijanym zwidzie , okrzyknął Bolka mędrcem europy .Wart Pac pałacach a pałac Paca ...
  • ~Jarek K.
    (2018-12-16 21:10)
    Nareszcie spadł śnieg , teraz dzieci masowo budują ,,Bolkowi" pomniki ...
  • ~Hanna
    (2018-12-09 23:39)
    Pogrzeb nie powinien być pretekstem do manifestowania strony politycznej. Niestety prostym ludziom brak klasy i to właśnie w takich okolicznościach wychodzi. Jest takie stare, mądre przysłowie przysłowie " Daj dziadu grosz i proś aby panem nie był". Temu prostemu człowiekowi przewróciło się w głowie i nie wie już kim jest.