Minister rolnictwa Francji o mięsie z Polski: To straszne oszustwo gospodarcze

"Francuskie służby sanitarne znalazły 795 kg mięsa chorych krów z Polski w dziewięciu firmach sektora rolno-spożywczego we Francji" - poinformował w piątek minister rolnictwa i gospodarki żywnościowej tego kraju Didier Guillaume. W poniedziałek do Polski przylecą inspektorzy Komisji Europejskiej, aby zbadać sprawę nielegalnego uboju krów.

wróć do artykułu
  • ~Futerkowy mściciel
    (2019-02-01 10:28)
    Oto po=zerne po=lactwo psuje wizerunek Polski i Polaków ! To za komuny nie było takiego draństwa, co uczyniono w III RP ! No ale jak TW Bolek do po=s=po=łu z skandynawskim bratem i z ludźmi SB zabrały się do transformacji ustrojowej to teraz mamy tego POkłosie !
  • ~Jaro
    (2019-02-01 10:34)
    No i co prezesie? Państwo z dykty! Ale jak się robi wieżowe biznesy, to nie ma czasu na właściwe rządzenie.
  • ~Zabojad
    (2019-02-01 10:43)
    Jeden taki przypadek a Francja przez lata okupowala kolonię drenowala ze złóż i okupowala przy tym nasza wołowina to przypadek
  • ~ZABA1
    (2019-02-01 10:46)
    Jeden przypadek a francuzi do nas przysylaja tez gorsza jakosc jedzenia a wiec moze porownamy co wysylaja np do niemiec a co do Polski
  • ~[ ╲╱]웃[├─┤]
    (2019-02-01 11:04)
    Przypomnę o aferze z sola wypadową, przypomnę o aferze z fipronilem i całej masie innych afer - po prostu należy wprowadzić ścisły nadzór weterynaryjny na każdym etapie produkcji oraz karać fałszowanie żywności i nośników energii tak samo jak fałszowanie pieniędzy.
  • ~~~
    (2019-02-01 11:32)
    Polak, katolik, chodzący co niedziela do kościoła, modlący się, jest chodzącą uczciwością. A w praktyce, bierze udział we wprowadzaniu chorego mięsa do spożycia. To nie tylko właściciel jest winny ale również wszyscy pracownicy biorący udział w tym procederze.
  • ~Wieprz
    (2019-02-01 11:33)
    Dzisiaj od rana telewizja Euro News informuje o polskiej wolowinie.
  • ~Tomek z W-wy
    (2019-02-01 12:20)
    Kaczynskiego obchodza jedynie BLIZNIACZE WIEZE - Lech i Jarek!!!
  • ~SeventySeven
    (2019-02-01 12:32)
    Cały przemysł mięsny jest obrzydliwy. Czy ci ludzie nie mają wyobraźni ze możecie dobrze urodzić się krową w następnym życiu ??
  • ~zin
    (2019-02-01 12:34)
    prezes chce zaistniec w histori Warszawy aby te wiezowce byly przez lata kojarzone z lechem i Jaroslawem Melamegania pelna geba
  • ~zin
    (2019-02-01 12:37)
    odpowiedzialnosc powinien poniesc wlasciciel tej rzezni i wszyscy pracownicy ktorzy tam pracowali i brali udzial w przestepstwie
  • ~Wegan
    (2019-02-01 12:39)
    No to będziecie jedli znacznie tańszą polską wołowinę :-)
  • ~Betty
    (2019-02-01 13:06)
    Takiej reklamy nam nie potrzeba a może potrzeba, żeby zobaczyć do czego Polak jest zdolny w pogoni za pieniądzem.
  • ~wk
    (2019-02-01 13:06)
    Brak nadzoru państwa nad ubojniami drogo będzie Polskę kosztowało , do dymisji cały nadzór z ministrem
  • ~Tadek.R.
    (2019-02-01 13:25)
    Znowu wrogie lewackie siły zachodniej Europy próbujà podkopywać jedność naszej ukochanej katolickiej Ojczyzny oraz naszej umiłowanej konstytucyjnie wybranej jedynie słusznej władzy !
  • ~Obywatel
    (2019-02-01 13:40)
    A Pan minister rolnictwa ma się dobrze, jakoś nie słychać by podał się do dymisji.
  • ~Ufo
    (2019-02-01 14:25)
    To chyba nie zaskakuje w kraju, w którym serwowano sól drogową bez konsekwencji itp.?
  • ~Normalnyobywatel!
    (2019-02-01 14:50)
    Tu nie na sie co szamotac , obrazac, tylko ze wstydu palic, no nie? A sprawcow surowo ukarac, wszystkich, a nie wedlug zasady: " malym" sci nac glowy, a tych " wielkich " puszczac wolno. No ale jak sie znam, to kozla ofiarnego znajda, a cwaniaczki sie wymigaja?
  • ~Tanja
    (2019-02-01 15:01)
    Z tym miesem to straszne s w i n s t w o, a nie ! Wolowina!
  • ~Futerkowy mściciel
    (2019-02-01 15:20)
    Komentarze sugerują, że zdurniały pisowski elektorat broni oszustów trujących Polaków - kompletny odjazd... Może to mięcho Wam zaszkodziło? Zryjcie dalej truciznę i dziękujcie trucicielom - to prawdziwi patrioci dbający o interes Polski i polskich producentów żywności... Brawo PiS! Kolejna afera na karku!

Może zainteresować Cię też: