Macron wzywa do "europejskiego renesansu". "Europa nigdy nie była w takim niebezpieczeństwie"

W artykule, który ma ukazać się we wtorek w 28 krajach UE, prezydent Francji Emmanuel Macron przedstawia plan "europejskiego renesansu". Chce zwołania konferencji do przedyskutowania politycznych zmian w Europie i rewizji traktatów - podał w poniedziałek Reuters.

wróć do artykułu
  • ~ha ha
    (2019-03-04 21:58)
    To właśnie tacy jak on najbardziej szkodzą Europie i zgadza się że wszelkie europejskie wartości są niszczone .
  • ~odejdź
    (2019-03-04 22:47)
    Macron, jesteś szalony i bardzo groźny dla Europy. Odejdź.
  • ~Cekin
    (2019-03-04 22:49)
    Już sam tytuł powoduje, że stawiamy sobie pytanie - A kto na tę Europę to niebezpieczeństwo sprowadził? Może lepiej żeby nie robił kolejnych błędów?
  • ~Miso.,,...
    (2019-03-04 23:36)
    Robienie porządków, to się zaczyna u siebie. Ktoś kto ma bałagan nie może pouczać innych i wyznaczać im celów.
  • ~jak ciągnął
    (2019-03-04 22:30)
    swojemu arabskiemu boyfriendowi to przynajmniej farmazonów nie prawił
  • ~ot
    (2019-03-04 22:13)
    już mam trochę lat i jest dla mnie nie do pojęcia jak tak piękny kraj można zrujnować do poziomu i tu nie wypowiem się bo się brzydzę
  • ~pppp
    (2019-03-04 23:00)
    Po prostu chce zlikwidować resztki wolności narodów w KE.
  • ~[ ╲╱]☀[├─┤]
    (2019-03-04 21:45)
    Na początek niech Francuzi zrezygnują z francuskiego którego nikt nie rozumie...może tak np angielski albo esperanto?
  • ~otwieracz puszek
    (2019-03-04 23:52)
    Macron to wydmuszka, taki Petru na sterydach. Podskakuje sobie i pokrzykuje w Europie, bo mu we Francji nie idzie. Pod koniec kadencji pewnie będzie miał poparcie mniej więcej takie jak Hollande, a to naprawdę sztuka... Jak świadomie pamiętam, każdy z ostatnich francuskich prezydentów Mitterand, Chirac, Sarkozy, Hollande startował jako potencjalny zbawca narodu z dużym kapitałem zaufania i sporą nadzieją na zmiany, a kończył, jak kończył, w atmosferze rozczarowania...O ile Mitterand czy Chirac odchodzili godnie w niebyt po dwóch dość średnich kadencjach, to potem było już tylko śmiesznie...
  • ~globalne ocipie nie
    (2019-03-04 23:56)
    lewactwo w POtrzasku, POjękiwania to ich ostatnie
  • ~Ella
    (2019-03-05 03:09)
    Zero rodzimego sukcesu a wyciąga globalne wnioski na skale Europy, my to już znamy mieliśmy Donalda. UE dla cwanych przeciętniaków.
  • ~Jo
    (2019-03-05 02:08)
    Czy tego człowieka ktokolwiek bierze jeszcze na serio?
  • ~rewizja traktatów
    (2019-03-04 23:28)
    znaczy rewizjonista? Zresztą po co, traktatów i tak nikt nie przestrzega, z nim i Merkel-carycą na czele.
  • ~Baczny obserwator
    (2019-03-05 03:45)
    ty głupiutki żabojadzie zajmij się lepiej swoim "domem publicznym" we Francji. A od Europy - powiem tak bardzo kulturalnie - to się łaskawie odpie....rd...ol.
  • ~Dariusz
    (2019-03-05 08:32)
    Ludzie jak Macron likwiduja Europe, wspieraja afrykanska migracje, forsuja federalistyczna Europe bez narodow, likwiduja tradycyjna rodzine i wartosci chrzescijanskie... i on narzeka?! Powinien stanac przed sadem miedzynarodowym ze wszystkimi swoimi globalistycznymi likwidatormi starej dobre Europy, jej tradycji, kultury i narodow! Nihilistyczny Neomarksysta!
  • ~masarz
    (2019-03-05 08:16)
    Czego ten paryski wieprzek szuka poza Francja _ Przeciez poza Francja nikt na tego paryskiego wieprzka nie glosowal.
  • ~Burek
    (2019-03-05 08:20)
    A kiedy to on wyszedł z ukrycia? A już było tak miło.
  • ~POst KOmuna do de
    (2019-03-05 09:17)
    Osobnik z bandy, która psuje Europę udaje dziewicę.
  • ~looker
    (2019-03-05 08:27)
    Macron and Merkel are responsible for this great danger in Europe.
  • ~xyz
    (2019-03-05 07:16)
    macron ma racje z zakazem finansowania partii przez obce podmioty , powinny być traktowane jako zdrada stanu i karana dożywoćiem . przykład nowa partia wiosna finansowana przez panią merkel przypomina to czasy rozbiorowe polski