Premier May: Wielka Brytania może nigdy nie opuścić UE

| Aktualizacja:

W. Brytania może nigdy nie opuścić Unii Europejskiej, jeśli w przyszłym tygodniu parlament odrzuci porozumienie w sprawie brexitu, wynegocjowane z Brukselą - ostrzegła w piątek premier Theresa May.

wróć do artykułu
  • ~Karmen
    (2019-03-08 15:18)
    Dobra wiadomość . Tylko Orban z Kaczyńskim i jego garstką pięt i tym podobnych pójdą do Putina. Polska zostanie w Europie , Anglicy też . Może se postawi wieże bliżniaków w Moskwie ?.
  • ~Babciajaga
    (2019-03-08 15:54)
    Juz sie wycofuja? A co z referendum? Robia nowe, czy alte beda ignorowac? A co z vox populi?
  • ~Starzec z gor
    (2019-03-08 17:23)
    Cenzor , dlaczego przepuszczasz faszystowskie i rasistowskie wpisy ?
  • ~motek
    (2019-03-08 17:48)
    Głosowali za brexitem, to niech wychodzą. Nie chcą porozumienia, to bez porozumienia - ta kolonialna arogancja wychodzi mi (Europwjczykowi) gardłem!
  • ~Czekamy...
    (2019-03-08 15:07)
    Czekamy z niecierliwoscia na 12 marca. Tzw. flegma angielska polega na tym, ze Brytyjczycy, ktorzy sa b. dynamiczni i kreatywni, moga negocjowac prawie w nieskonczonosc az do uzyskania swoich celow.
  • ~ferdkiepski
    (2019-03-08 17:18)
    Slyszeliscie? Statek sie topi, n a ktorej siedzi Orban i Kaczynski, kto sie uratuje? Europa.!
  • ~Dobra wiadowmosc
    (2019-03-08 15:03)
    I to jest dobra wiadomosc w tytule artykulu. Po co opuszcza znane wody i wyruszac w nieznane.
  • ~wera
    (2019-03-08 18:45)
    Czy Donald Tusk nie miał racji.? Wera
  • ~Pepik
    (2019-03-10 12:10)
    A nuech 7da i jiech jeszcze Wegry i Polske zabiora! Baba z wozu , koniom lzej!
  • ~z Irlandii
    (2019-03-09 11:44)
    W ten sam sposob mowiono po irlandzkim powstaniu - z tym ze wtedy chodzilo o nieopuszczenie Wielkiej Brytanii przez Irlandie. Potem USA wywolaly w Wielkiej Brytanii kryzys i Irlandia stala sie niepodlegla. Tym razem to pani Merkel wywola kryzys w UE swoja polityka migracyjna i wowczas Wielka Brytania na pewno opusci UE - jezeli nie wyjdzie z UE wczesniej.