Čaputovej kłamstwo jest obce. Dzięki niej polityka może być normalna

| Aktualizacja:

Zuzana Čaputová zastaje Słowację wewnętrznie podzieloną, pełną nierówności, korupcji, przemocy i nierozwiązanych konfliktów, z różnymi wizjami narodowej tożsamości i polityki zagranicznej.

wróć do artykułu
  • ~ziutek
    (2019-04-06 20:21)
    BRAWO! Popieram BARDZO , pani i Čaputova, ze OLEWA pani Jarka i Orbana!!!
  • ~reg
    (2019-04-06 22:45)
    No i zaczyna się formatowanie umysłów polaczków pod "pro-europejską" panią prezydent Słowacji przez nasze "zasłużone" dziennikarskie glizdy. To samo pisaliście wcześniej o Zapatero i o Macronie. A potem już była tylko cisza na ich temat..jakby was szlag trafił (a szkoda że faktycznie nie trafił).
  • ~and66
    (2019-04-07 01:31)
    0bardzo proszę o pomoc Wystarczy udostępnienie b.link/andrzej65
  • ~każdy naród ma coś wstydliwego w swojej histtorii
    (2019-04-07 07:47)
    Słowacy macie piękny kawałek ziemi nie zaprzepaszczajcie go tak ja my z Polski zrobiliśmy Wolskę śmierdząca kaczyzmem.
  • ~KULT
    (2019-04-07 08:55)
    "... Na głowie kwietny ma wianek, w ręku zielony badylek, a przed nią bieży baranek, a nad nią lata motylek..."
  • ~z.
    (2019-04-07 11:49)
    Pażiwiom, uwidim...
  • ~Z
    (2019-04-07 12:12)
    Taka Ciaputova jak nasz Ciaputowicz.
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-04-07 13:28)
    To jest pewne, ze Pani Caputowa wygrala Prezydenture dzieki radom Medrcow Europy: Lechowi W. i Donaldowi T., jak rowniez z po konduktacjach z Grzegorzem S., Prezes SN, byla prezydent Warszawy Hanna GW, oraz ekonomista swiata Leszkiem B. Rowniez byli czlonkowie PZPR, SB, UB, MO, ZOMO, WSI mieli swoj udzial w Jej sukcesie. Tak wiec Polska moze byc Durga Slowacja. Acha, Radoslaw S. tez mial swoj udzial.
  • ~40
    (2019-04-07 20:33)
    Jeszcze parę lat temu Wyborcza , Newsweek itd zachwycało się Słowacją, euro, dobrobytem itd. I jak zwykle okazało się to kłamstwem
  • ~Dfg
    (2019-04-07 22:24)
    Ludzie mają bezgranicową naiwność. Nowe twarze... te same spiewki.... a będzie jak zawsze... jedyną różnicą może będzie że ktoś inny się ubogaci. Te bzdury z strony po nie mogę już sluchac. Wszystko będzie lepiej...bla bla bla... takie g*wno.