Debata kandydatów na szefa KE. Timmermans: Polacy muszą robić więcej w EU

Kandydat socjalistów na szefa KE Frans Timmermans podkreślił w debacie przed wyborami do PE z kontrkandydatem Manfredem Weberem, m. in w sprawie silnej obecności NATO w Europie, że "Polacy rozumieją, że UE musi teraz robić więcej i oni również muszą robić więcej w Europie".

wróć do artykułu
  • ~gość
    (2019-04-23 07:16)
    ZSSR Bis???? A może bratnia pomoc np z Niemiec???
  • ~przyjaciel volks.......
    (2019-04-23 07:20)
    ten to cały czas nawalony. Odloty unijne a akcji.
  • ~barry
    (2019-04-23 07:23)
    Czekam kiedy Niemcy zaczną ponosić koszty swojej obrony narodowej na poziomie 2% PKB. Na razie Bundeswera do złomowisko. W dalszym ciągu chcą rządzić Europą. To doprowadziło do strukturalnego kryzysu UE. Timmermans niech siębodczepi od Polski. To lewicowy politykier. W czerwcu znajdzie się na aucie. Chcemy solidarności europejskiej a mamy Nord Stream 2 i ochronę niemieckich interesów
  • ~ikpulg
    (2019-04-23 07:38)
    EWG to bylo to. Pytanie do Timmermansa: Po jaka chollere jasna wprowadziliscie europe wschodnia tworzac tego potworka UE ?
  • ~Polak
    (2019-04-23 07:44)
    Arbeiten, schnell arbeiten... Tak mawiali też Niemcy którzy przyjechali do Polski 80 lat temu. Niemców nic nie zmieni. Cały czas chcą pouczać innych. Wzięli sobie kolorowych nierobów na utrzymanie i teraz chcą żeby to inni na nich pracowali.
  • ~peło to dno
    (2019-04-23 08:10)
    a co ty robisz ? przyjeżdżasz do Polski, nachlasz się, nażresz bzykniesz jakiegoś sodomitę i masz przeświadczenie że zbawiasz ojropę
  • ~W
    (2019-04-23 08:24)
    Dlaczego ten typek wypowiada sie w imieniu Polski I o Polsce. JEST ON NAJWIEKSZYM WROGIEM POLSKI ZARAZ PO MERKEL I PUTINIE.
  • ~ziutek
    (2019-04-23 09:06)
    Slusznie, bez pracy nie ma kolaczy. Jak na razie to Polacy pobieraja wysokie bezrobotne,, bo nic nie robia, a kasuja!.
  • ~er
    (2019-04-23 10:21)
    jacy polacy donal tussk czy , roza hande hoehe und cos tam , poczekajmy do wyborow , zobaczymy co bedzie , a timmermansa odesle sie do zakladu dla oblakanych albo na przymusowe leczenie odwykowe
  • ~Kedaj
    (2019-04-23 11:32)
    Żałosny polityk, czepia się rzekomego braku praworządności w Polsce, bo na niczym się nie zna, a "argumenty" przesyła mu beznadziejna opozycja.
  • ~moje zdanie
    (2019-05-17 19:56)
    Unia chce rzadzic wszystkimi panstwami sygnatariuszami. Tylko ze jesli tak bedzie wtedy jakiekolwiek decyzje beda podejmowane w Brukseli. Nie bedzie u nas zadnego Ministerstwa Spraw zagranicznych lub Obrony. Bedziemy musieli wykonywac to co czesto nie bedzie w zgodzie z naszymi przekonaniami. My mamy odraze do decyzji Kremla a Bruksela bedzie kazac nam akceptowac jej prokremlowskie zalecenia. Tego sie obawiam.