Iran zwiększa zapasy uranu. Trump: Igrają z ogniem

Iran igra z ogniem - powiedział w poniedziałek prezydent USA Donald Trump w reakcji na informacje Teheranu o tym, że jego zapasy nisko wzbogaconego uranu przekroczyły limit, przewidziany w porozumieniu z 2015 r. w sprawie irańskiego programu nuklearnego.

wróć do artykułu
 • ~Archer
  (2019-07-02 07:51)
  Zycze Iranowi aby wreszcie wyprodukowal wlasna skuteczna bron jadrowa, kilkaset glowic wraz z szybkimi srodkami ich przenoszenia, i wycelowal to wszystko w Izrael.
 • ~zefir
  (2019-07-02 08:40)
  Tak, mają jak miał Irak . Interes , inaczej biznes - przysłania wszystko Bez wciskania kitu
 • ~Pradziad
  (2019-07-02 10:42)
  Trump, ten najwiekszy durak swiata, juz sie tak Kimowi odgrazal, a potem go zaadoptowal i to enfant terrible swiata pokochal , tak bardzo ze sie z nim spotyka przy byle okazji i buzi buzi...... Czekam na oswiadczyny w strone Iranu, no lada dzien, lada dzien sie to moze wydarzyc, potem znowu buzi buzi, du... pci du.....pci! Dom Wariatow, a nie Bualy Dom!
 • ~sierżant SB
  (2019-07-02 14:31)
  To pustak. Kim Jon to pokazał. Żeby gadać dziesięć razy tyle do niemal milczącego i powciągliwego Koreńczyka, radośnie uprawiać wazelinę............. Pan Kim pokazał klasę i miał dobry ubaw. Taka różnica w wykształceniu i myśleniu ludzi socjalizmu, i ludzi demokracji amerykańskiej.