Birgfellner przesłuchany przez austriackich śledczych. "To były pytania już wcześniej zadawane"

| Aktualizacja:

Po około trzech godzinach składania zeznań austriacka prokuratura zakończyła przesłuchanie Geralda Birgfellnera - przekazał w poniedziałek PAP jego pełnomocnik mec. Jacek Dubois. Austriacki biznesmen odpowiedział na ok. 100 pytań sformułowanych m.in. przez polską prokuraturę.

wróć do artykułu
  • ~stp
    (2019-08-12 10:10)
    Prędzej czy później WielkiDewaloper zostanie rozliczony za swoje machloje. Pewnie suwerenowi to zwisa póki dostaje swoje łapówy+ . Ale sprawiedliwość może i nierychliwa..........
  • ~jacek płocki
    (2019-08-12 11:27)
    ciekawe czy Geertych zdąży przed wyborami by kaczy deweloper popłynął, już air kuchta poleciał .
  • ~0oplö
    (2019-08-12 12:13)
    Przesle sie jego zeznania po niemiecku, czy juz przetlumaczone?Ja bym byla za oryginalem.......
  • ~Ambersilver
    (2019-08-12 15:13)
    Będą go pytać o to samo tak długo, aż się przedawni.
  • ~krzyhoo1
    (2019-08-12 15:21)
    Ponieważ Schetyna zrobił wszystko by przegrać nadchodzące wybory, to na 99% Kaczyński jest bezpieczny. Ale w polityce nigdy nic nie wiadomo
  • ~W
    (2019-08-12 15:27)
    Te same pytania byly juz zadawane - teraz byl czas aby ta ofiara niby adwokata na nie odpowiedzial. Wysilki Totalnej Targowicy i ich adwokata na nic sie nie przydaja poniewaz jest to wszystko wyssane z palca.
  • ~Krystyna
    (2019-08-12 15:36)
    Protestuję przeciw propagowaniu seksu lesbijskiego przez Dziennik w art."Seks lesbijek jest najlepszy".
  • ~dobekmg
    (2019-08-12 16:21)
    "Kacza zupa" !!!!!!!!!!!!!! Kiedyś to była komedia z braćmi Marx a dzisiaj z Kaczyńskim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Polacy
    (2019-08-12 17:04)
    Ale jaki jest problem ? Czuje się oszukany ? To dlaczego nie idzie do sądu ? Drugi Wałęsa, zdziwiony, ze trzeba przedstawić dowody
  • ~krystek
    (2019-08-12 17:22)
    to wszystko to jest szyte gruba nicia czy ten pan nie wie ze w POLSCE obowiazuja wszelkiefaktury , biznes plan , plany , a nie na gebe tu musza byc papiery i dowody a nie nagranie bo to byla zwykla rozmowa snujaca jakby to mozna zrobic po tu jak do tej pory to tylko domiemanie ze taka byla wizja budowy a po grzeje z tego afere
  • ~m-53
    (2019-08-13 10:33)
    Ciągle mnie zastanawia czemu Birgfellner nie wybrał najprostszej drogi czyli wystąpienie o zapłatę w trybie nakazowym i zabezpieczenie roszczeń. Oskarżanie prezesa PiS wydaje się bezsensowne bo przecież zleceniodawcą jest Srebrna a nie Kaczyński. Nawet jeżeli sąd uzna, że Kaczyński go nabrał to przecież nie oznacza nakazu zapłaty. O to będzie musiał wystąpić oddzielnie. Dziwne bicie piany. Coś mi się wydaje, że pełnomocnicy, D i G, wyciągają z ognia kasztany rękami Birgfellnera :)

Może zainteresować Cię też: