18. rocznica ataków terrorystycznych na World Trade Center. "To było potworne" [REPORTAŻ]

Zgodnie z tradycją Nowy Jork uczci 11 września rocznicę ataków terrorystycznych na World Trade Center (WTC) z 2001 roku. Było to jedno z wydarzeń zmieniających życie – mówi PAP turysta oglądający Strefę Zero.

wróć do artykułu
  • ~Dobrze Poinformowany
    (2019-09-11 07:40)
    Dwa wieżowce przeznaczone do wyburzenia decyzją z czerwca 2001 roku, zostały zaminowane i wyburzone 11.09.2001 r. Przy okazji wyburzono wieżowiec obok, tzw WTC 7, gdzie składowano dokumenty finansowe Pentagonu. Zniszczono w ten sposób dowody na przekręt 4 bln dolarów. Elektroniczną wersję fikcyjnych faktur rozwaliła rakieta typu cruise, która uderzyła w Pentagon 11.09.2001 r. Każdy, kto mógł to udowodnić, nie żyje. Dla bezpieczeństwa etatowych pracowników WTC, w dniu 11.09.2001 wyznaczono obowiązkowe szkolenie bezpieczeństwa, dla KAŻDEGO pracownika. W wieżowcach WTC byli tylko sprzątający, niemal w 100% obcokrajowcy, w tym i syn Szurkowskiego. To wie dziś każdy, kto chce wiedzieć. Ale oficjalna agitka trwa i ma się świetnie...
  • ~mar
    (2019-09-11 09:32)
    Tak . To naprawdę było potworne aby tylu własnych obywateli zabić ,zamordowac aby osiągnąć cele Ubezpieczenie ,azbest no i akta spraw przeciwko możnym Nie wiem jaki kretyn uwierzył że budynek solidny zawalił się chociaż stał 100 m od wież bo było w nim parę butli z gazem . Tylko w nim i tylko on się zawalił z milionami akt przeciwko złodzieją i szubrawcom w białych kołnierzykach
  • ~R.
    (2019-09-11 09:23)
    Poza glupimi normami dzis juz chyba nikt nie wierzy w te oficjalne bzdury o "terrorystach". Ale od tamtego czasu, czyli przez 18 lat, terrorysci stali sie kroliczkiem do lapania. Ilez przy tym kasy zarobiono w zbrojeniowcie i np. NSA! Nawet za czasow zimniej wojny nie bylo takich zyskow.
  • ~Sokular
    (2019-09-11 08:58)
    18 lat minęło i nikt z tej makabry nie wyciągnął wniosków,nadal tymi samymi metodami "walczy" się z terroryzmem - czyli nikt nie zrozumiał prawdziwej jego przyczyny i wygodnie jest nadal w tym trwać.............mędrcy z G-7,G-20 spotykają się co rok i żadnych zmian ani dyskusji o zagrożeniach...........może to nie ci powinni się zbierać w sprawach dla świata zasadniczych????????????
  • ~casusbelli
    (2019-09-11 19:35)
    Zaprzestańcie wreszcie prymitywnej propagandy, w którą nikt na świecie już nie wierzy. Wszyscy wiedzą, że ataku na NY dokonałcaus belli reżim Busha we współpracy z Izraelem i Arabia S., żeby stworzyć CASUS BELLI do rozpętania wojny z Irakiem i na całym BW.
  • ~Zygmunt
    (2019-09-11 10:17)
    To była tragedia, jednak USA ciężko na to zapracowaly
  • ~robas
    (2019-09-11 10:29)
    11 09 to dzień moich urodzin. Pamiętam kiedy włączyłem tego dnia telewizor i przez chwilę myślałem, że oglądam któryś z kanałów popularnonaukowych, gdzie przedstawiane są jakieś hipotetyczne zdarzenia. Z błędu wyprowadziła mnie żona, która wcześniej słyszała o tej tragedii w radiu.
  • ~Kasandraa
    (2019-09-11 17:26)
    Jaki to byl dzien tygodnia, sroda, czy czwartek? Pare dni wczesniej mialam bardzo dziwny sen, taki inny, musialam opowiedziec mezowi, a on jak zawsze : ach te twoje sny! Otoz snilo mi sie, ze bylam w miescie pelnym wysokich , bardzo wysokich budynkow , szlam z masa ludzi, mezczyzni w garniturach, kobiety w kostiumach, weszlismy do jednego z tych budynkow, masa ludzi, szlismy w gore bardzo szerokimi schodami, nagle zrobilo sie ciemno, ludzie zaczeli krzyczec i uciekac, ja tez. Nie wiedzialem gdzie , ale bieglam, nagle bylam na zewnatrz, nad szeroka rzeka z czarna woda, wokol tylko zgliszcza i bardzo duzo zlomu , takich olbrzymich metalowych czesci. Obudzilem sie. Kiedys mialam czesto dziwne sny, no i ten byl wyjatkiwy. Jakis czas o tym myslalam, ale wkrotce zapomnialam. Potem , jak widzialam w TV film juz po katastrofie, to przypomnial mi sie moj sen, przeciez ja te ruiny widzialam , w moim snie.
  • ~Q
    (2019-09-13 15:50)
    McCabe->Comey->FISA Declas->9/11Declas. Saudi connection : Alwaleed bin-Talal<>Obama Popcorn ready. GreatAwakening #Qanon

Może zainteresować Cię też: