Trump: Atak Turcji na Syrię to zły pomysł, nie popieramy go

| Aktualizacja:

Prezydent USA Donald Trump wydał w środę oświadczenie, w którym napisał, że atak Turcji na Syrię to "zły pomysł", którego USA nie popierają i wezwał Ankarę do chronienia mniejszości religijnych w Syrii.

wróć do artykułu
  • ~logiczny
    (2019-10-10 09:52)
    Patrząc dzisiaj na taką postawę administracji Trampa wobec Kurdów trzeba być bardzo sceptycznym odnośnie sojuszu tej administracji z Polską. Fakty mówią za siebie. Co zrobimy jak Tramp ogłosi wpis, że wejście do Europy np. środkowowschodniej było kolejnym wielkim błędem Ameryki. Jeśli na kogoś liczysz to licz na siebie. Warto trzymać się mocno tej zasady zamiast trzymać się za spodnie Ameryki. Budować swoją armię jak Turcy i Rosja zamiast finansować rozwój obcego przemysłu zbrojeniowego, zapuszczając swój własny. To jest mądrość i prawdziwy patriotyzm a nie demagogia,slogany i kłamstwa medialne dla niezorientowanego społeczeństwa.
  • ~Pół-panek
    (2019-10-10 10:32)
    Premierze,Prezesie --POLSCY Politycy,Sojusz z USA to grób dla Ojczyzny!!!!!!!!!!!!!!.Ten Sojusz jest tyle WART co papier na którym został napisany.USA+ Kraj który ZDRADZA Sojuszników ,Zrywa Umowy, KIEDY KOLEJ na Polskę ?

Może zainteresować Cię też: