Putin i Erdogan deklarują współpracę w sprawie Syrii

Prezydenci Rosji i Turcji, Władimir Putin i Recep Tayyip Erdogan, zapowiedzieli wspólne działania w sprawie uregulowania konfliktu w Syrii - poinformowały we wtorek wieczorem służby prasowe Kremla po rozmowie telefonicznej obu przywódców.

wróć do artykułu
 • ~R.
  (2019-10-16 09:44)
  Kiedy wreszcie lemingi zrozumieja, ze Syria jest terenem niewypowiedzanej wojny miedzy USA, a Rosja. Pitolenie o terrorystach itd jest tylko na potzreby gluptaków przed telewizorami... OK, co ja pisze, no co ja pisze. Lemingi nigdy tego nie zrozumieja.
 • ~gosc z zagranicy
  (2019-10-16 10:25)
  Ktora wojne wygraly USA w ostatnich 30-tu latach, wszedzie gdzie wejda zrobia balagan ,a potem sie wycofuja. PL jeszcze sie dowie kim jest D.Trump. Trumpowi blizej do Rosji jak do PL albo Niemiec, gdzie sa duze BAZY AMERYKANSKIE. Duzo bla,bla,bla _czy Turcja ,czy Iran ,czy Rosja nikt juz nie stawia albo boi sie USA.
 • ~Matwiej Łagodny
  (2019-10-16 11:39)
  BUCHA,cha,ha.NA ZDRADZIE USA ZYSKUJE ROSJA.Kurdowie i tak dostaną AUTONOMIE w Syrii ,no może z mniejszymi możliwościami.
 • ~Dziaddu
  (2019-10-16 14:59)
  Amerykanie sie stamtad wycofali , bo Trump taki pacyfista ( Abuhahahaha) , to teraz inni, czyli RuSSkie i Turki ten kraj podziela miedzy soba. No , dogadali sie?