Rozpoczęły się obchody 30. rocznicy upadku muru berlińskiego

| Aktualizacja:

Obchody 30. rocznicy upadku muru berlińskiego zainaugurowała w poniedziałek uroczystość na placu Aleksandra w centrum Berlina, gdzie 4 listopada 1989 roku setki tysięcy mieszkańców NRD demonstrowały na rzecz wolności i demokracji.

wróć do artykułu
  • ~ßpüöl.,
    (2019-11-05 14:46)
    Wedlug mnie: Swietuja sie sami swoi, czyli urzednicy. 60 % mieszkancow ddr-wa mysli, ze im zniszczono kraj, ze ich wykorzystano. Aktualna wladze, ktora sepleni, wszystko wmiata pod dywan, przeczekuje wszystkie problemy, zarzadza jak syndyk i szykuje sie do kolejnej kadencji maja gdzies. Dla nich przyszlosc zwiazana jest z AfD, bo ta proponuje im konkretne rozwiazania i broni ich interesow. Transfer ludzi w plany socjalne i budowa autostrad porywaly masy w latach 30.
  • ~KRYSTEK
    (2019-11-05 17:35)
    MUR BERLINSKI PADL BO NRF UPADALA I GOSPODARCZO I LUDNOSC NIEMIECKA DLA TEGO MUSIELI POSZERZYC SWOJE GRANICE Z NRD BO TAK BY PADL NRF A TAK PODBUDOWALI SIE CHOCIAZ LUDNOSC ZIEM NRD BYLI WYKOSZYSTYWANI DO ZWIEKSZENIA SILY ROBOCZEJ I TAK PRZEZ TE 30 LAT DUZO NIE ZYSKALI BO TERAZ MUSZA UTRZYMYWAC GOSCI