Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Stanął kolejny europejski mur. Macedonia stawia ogrodzenie na granicy z Grecją. ZDJĘCIA

28 listopada 2015, 12:20
Ogrodzenie postawiły wcześniej Węgry - na swojej granicy z Serbią i Chorwacją. Władze w Skopje informowały, że być może postawienie porządnego płotu będzie konieczne. Przygotowania trwały od jakiegoś czasu. Żołnierze mieli rozkaz oczyszczenia i przygotowania pasa nadgranicznego. Zapora powstaje w miejscu, gdzie przez granicę przedostaje się z terytoruim Grecji największa liczba imigrantów.
Ogrodzenie postawiły wcześniej Węgry - na swojej granicy z Serbią i Chorwacją. Władze w Skopje informowały, że być może postawienie porządnego płotu będzie konieczne. Przygotowania trwały od jakiegoś czasu. Żołnierze mieli rozkaz oczyszczenia i przygotowania pasa nadgranicznego. Zapora powstaje w miejscu, gdzie przez granicę przedostaje się z terytoruim Grecji największa liczba imigrantów. / PAP/EPA / NAKE BATEV
Macedońskie wojsko rozpoczęło budowę ogrodzenia na granicy z Grecją, Żołnierze stawiają metalowe słupy, między którymi rozciągany jest drut kolczasty. Dwa dni temu ponad 200 imigrantów próbowało sforsować prowizoryczne zasieki. Rzucali w kierunku policji kamieniami i skandowali: "Otwórzcie granice".

Powiązane

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama