Reklama
Reklama
Reklama

Bareja by się uśmiał! Komorowski odwiedził budowę, której... nie było? ZDJĘCIA

22 kwietnia 2015, 12:20 aktualizacja 22 listopada 2019, 05:14
BRONISŁAW KOMOROWSKI ODWIEDZIŁ BUDOWĘ, KTÓREJ... NIE BYŁO?
BRONISŁAW KOMOROWSKI ODWIEDZIŁ BUDOWĘ, KTÓREJ... NIE BYŁO? / PAP / Tytus mijewski
"A gdyby tu była budowa obwodnicy w przyszłości... I prezydent przejeżdżałby tędy w przyszłości..." - taki komentarz, jak z komedii Stanisława Barei, przychodzi na myśl po wczorajszej wizycie Bronisława Komorowskiego na budowie obwodnicy Inowrocławia. Sęk w tym, że wyglądało to tak, jakby budowę zaaranżowano na przyjazd prezydenta.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
budowa wizyta komorowski inowroclaw obwodnica prezydent Bronislaw Komorowski
Reklama

Komentarze (122)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • andrzej
  2015-05-20 15:57
  Bredzisław odsun sie bo ciebje ŁYCHĄ ZAWADZI tą KOPARĄ
  0
  zgłoś
 • Ciekawski
  2015-05-04 11:38
  Co to za "gorejący krzak" przy Bronku uchachany od ucha do ucha?!
  0
  zgłoś
 • Oczekujący
  2015-05-04 11:31
  Ale jaja! A śmieją się z PRL-u! Czekam na komedię na podstawie PR (propagandy) aktualnej władzy!
  0
  zgłoś
 • haha
  2015-04-29 19:07
  Przy nim Niesioł to małe piwko.
  0
  zgłoś
 • zbigniew
  2015-04-26 16:17
  TO tak jak za komuny przywiezli do gospodarza swinie które widział sam Gomulka i ten gospodarz pozniej tych świn nie oddal bo tow. Wiesław widział ze on je posiada. TO BYło na fakcie. CO duzo ukrywać, to co robi PO z wyborami i kampania sie w pale nie mieści. KOMOROCH powinien przegrac w pierwszej turze a BREJZA powinien wyleciec ze stanowiska. OCHYDA , chce sie s..ac i co wiecej jak sie patrzy na te...!
  0
  zgłoś
 • I PO bigosie
  2015-04-24 08:21
  Bul na to patrzeć! A gdzie jest Pierwsza Dietetyczka?
  0
  zgłoś
 • Bob.
  2015-04-23 20:20
  Zastanawiam sie kto ma interes zeby popierac i glosowac na tego niedorozwoja bo na pewno nie zwyczajny Polak wiec skad on moze miec 80,70,60 czy nawet 50% poparcia skad?
  0
  zgłoś
 • cintura
  2015-04-23 19:22
  Czy to pani Komorowska w spodniach jest po prawej stronie na drugim zdjeciu?
  0
  zgłoś
 • A Tusk z wypchana kabza sie smieje i na was leje
  2015-04-23 19:18
  Atrapy, atrapy i jeszcze raz blichtrowane atrapy a wszystko po zawyzonych kosztach 'by zylo sie lepiej..' i dalej ten cyrk trwajacy 8 lat utrzymywac kolejne 4 lata.

  Sitwa POkretsow w pietke goni zeby dalej oszukiwac spoleczenstwo i zeby sitwa mogla bezkarna pozostawac i dalej kabzy sobie kosztem spoleczenstwa napychac. Przez 8 lat cofnelismy sie do czasow PRLu i komuny pod przewodnictwem ich POmiotow i POplecznikow z mediow nackanych 'resortowymi dziecmi ' .
  0
  zgłoś
 • ZAWIEDZIONY
  2015-04-23 18:42
  Zaraz,zaraz.To jak prezydent cos obiecuje to mowi prawde czy nie.Czy jak mowi to tylko mowi Fakt,ze przed poprzednimi wyborami obiecywal i slowa nie dotrzymal.Moze ,gdyby nie obiecywal to chocy przez pomylke by dotrzymal.Nie ma szans Wybory NIEBAWEM
  0
  zgłoś
 • Berta
  2015-04-23 17:35
  ale robia z POmatolow glupoli... No coz Pomatoly same tak glosowaly...
  0
  zgłoś
 • Jacko
  2015-04-23 16:40
  BREDZISŁAW KOMPROMITOWSKI - i wszystko jasne. Król obciachu.
  0
  zgłoś
 • wiesio
  2015-04-23 09:57
  WYPOWIEDZI KOMOROWSKIEGO SĄ OBRAŹLIWE, TO DLA POLSKI WSTYD NA CAŁY ŚWIAT.


  Nie było w świecie, takiego zdarzenia, żeby zginął prezydent jakiegoś kraju, razem z małżonką, elitą polityczną, dowództwem Sił Zbrojnych, dygnitarzami państwowymi i kościelnymi, żeby zginęli patrioci, którzy jechali w takiej misji, jak Oni lecieli do Smoleńska, do Katynia, po to, żeby się pochylić nad grobami polskich oficerów, aby uczcić pamięć polskich bohaterów, którzy w służbie Ojczyzny, wierni do końca zginęli, zamordowani przez sowieckich ludobójców, na rozkaz ówczesnych, sowieckich władz. Polska delegacja, wraz z prezydentem, zginęła w służbie Rzeczypospolitej Polskiej, Najukochańszej Ojczyzny Naszej.

  I właśnie dlatego, w przekonaniu większości Polaków, ten upamiętniający, wszystkie z 96 ofiar pomnik, powinien być w eksponowanym miejscu, właśnie na Krakowskim Przedmieściu, gdzie 5 lat temu zbierali się Polacy,
  z całej Polski i z zagranicy, aby się pokłonić parze prezydenckiej i uczcić wszystkich tych, którzy zginęli w Smoleńsku.  WYPOWIEDZI KOMOROWSKIEGO TO DLA POLSKI WSTYD NA CAŁY ŚWIAT.  ZAROZUMIAŁOŚĆ, PYCHA I BUTA KOMOROWSKIEGO SĄ NIEWYOBRAŻALNE. NIE CHCE UCZESTNICZYĆ W DEBACIE, PONIŻA KONKURENTÓW. PRZECIEŻ JAKO KANDYDAT W WYBORACH PREZYDENCKICH, MA TAKIE SAME PRAWA JAK INNI KANDYDACI I NIE MA PRAWA SIĘ WYWYŻSZAĆ.

  CO TAK NAPRAWDĘ PODSUMOWAŁ? DLACZEGO PLECIE O 5 LATACH ?
  PRZECIEŻ 5 LAT JEGO KADENCJI MINIE DOPIERO W SIERPNIU !


  Bronisław Komorowski podsumował ... "pięć lat" swojej prezydentury. A przecież jego pięcioletnia kadencja prezydencka rozpoczęła się dopiero 6 sierpnia 2010 z chwilą złożenia przysięgi przed Zgromadzeniem Narodowym. Najwyraźniej Komorowski, święci więc 5-lecie wtargnięcia do prezydenckich gabinetów, tuż po katastrofie smoleńskiej!


  To jest szokujące, dlatego że 5-lecie Bronisława Komorowskiego jako prezydenta Polski przypada w sierpniu tego roku, gdy objął swój urząd z woli wyborców. W kwietniu 2010 r. zaczął działania jako p.o. prezydenta.

  Wiemy, pamiętamy, co wyprawiał, gdy z wielkim pośpiechem wtargnął, do Pałacu Prezydenckiego, opróżnionego w wyniku katastrofy smoleńskiej. Jeżeli prezydent Komorowski uważa, że już wtedy objął swoją funkcję, to oznacza, że nie wola wyborców go na ten urząd postawiła, ale katastrofa smoleńska spowodowała okoliczność jego prezydentury.


  W ten sposób - sam siebie, osobiście, określił, uznał ... beneficjentem katastrofy smoleńskiej.


  Wybór przez Komorowskiego akurat tej daty - w ostatnim etapie kampanii wyborczej - wskazuje ewidentnie na to, że prezydent Komorowski, nie podsumował swoich dokonań jako głowa państwa, lecz jako kandydat na prezydenta RP.


  Propagandowa impreza podsumowania 5 lat kadencji, została zorganizowana nie przez sztab wyborczy Komorowskiego, lecz przez Kancelarię Prezydenta, to kolejny dowód na to, że prezydent Komorowski niezgodnie z prawem, wykorzystuje swoją funkcje państwową, oraz podległe mu organy, urzędy i instytucje państwa w kampanii wyborczej.
  0
  zgłoś
 • wiesio
  2015-04-23 09:56
  Koń by się uśmiał !

  Ale heca ! Nie można nawet rzec, że koń jaki jest każdy widzi bo obrazilibyśmy konia !

  Wystąpienie wyborcze kandydata trzymającej władzę kliki POWSI, na budowie której, tak naprawdę nie ma i nie było ! Patrząc na tę fotkę i czytając opis, głupol jaki z tego kandydata jest każdy widzi ... Ale go ktoś wypuścił na minę, oczywiście g...ą minę, i znowu wtopa, takich absurdów, po prl-u już dawno nie bywało. I toto miałoby być prezydentem RP ?


  We wtopach, żaden z kandydatów nie prześcignie Komorowskiego.


  Wyjątkowo bezczelny, zarozumiały, pyszałek z tego Komorowskiego, obrońcy WSI, kandydata trzymającej władzę kliki POWSI, jakby faktycznie pochodził z jakiejś ruskiej budy ale z hrabiowskimi manierami, jego zachowanie nie ma nic wspólnego.


  Jak mówi kandydat PiS na prezydenta Andrzej Duda, rolą prezydenta jest starać się łączyć. A co zrobił prezydent, który właśnie kończy swoją pięcioletnią kadencję? Co zrobił Bronisław Komorowski, żeby połączyć Polaków? Ostatnio organizował spotkanie tych, którzy stracili bliskich w tragedii smoleńskiej i co, i spora część rodzin nie została w ogóle przez pana prezydenta zaproszona. Ten przykład pokazuje, że Bronisław Komorowski nie wykonuje należycie swoich obowiązków, bo tak naprawdę dzieli Polaków, nawet w swoim haśle wyborczym, a swoimi wypowiedziami jeszcze bardziej te podziały w społeczeństwie wzmacnia.

  - Oto co powiedział prezydent Bronisław Komorowski o wraku Tu-154M: "Problem w kategoriach symbolicznych".

  BRAK MI SŁÓW NA TAKIE LEKCEWAŻĄCE, DURNE DICTUM KOMOROWSKIEGO. UZMYSŁAWIA ONO MARNY, NIEMIERZALNY, POZIOM INTELIGENCJI JAŚNIE HRABIEGO, JEGO IGNORANCJĘ CO DO ROZUMIENIA OBOWIĄZUJĄCEGO W POLSCE PRAWA
  I LEKCEWAŻENIE SAMEJ KATASTROFY A PRZEDE WSZYSTKIM UCZUĆ RODZIN OFIAR.

  Takie stwierdzenie Bronisława Komorowskiego, wg mnie, to piszacego, DYSKWALIFIKUJE GO, jako kandydata, na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.  WYPOWIEDZI KOMOROWSKIEGO TO DLA POLSKI WSTYD NA CAŁY ŚWIAT.


  Podczas swoich wieców wyborczych w Lublinie, w Krakowie i wielu innych, kandydat na prezydenta, trzymającej w Polsce władzę, kliki POWSI-PSL, zdeklarowany obrońca WSI, zdeklarowany wróg Kaczyńskich, PiS i milonów Polaków ich zwolenników, jeden z gwarantów, trwającej nadal i podsycanej osobiście przez niego i przez liderów rządzącej kliki POWSI-PSL, wojny "polsko-polskiej", rozpętanej przez Donalda Tuska w 2005 roku, po podwójnej klęsce wyborczej, rzekomy hrabia z ruskiej budy, Bronisław Komorowski, który udaje niewinnego baranka powołując się na propagandowe zawołania o "bezpieczeństwie, pokoju i spokoju", zachowywał się nie jak hrabia, nie jak kandydat na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ale wydzierał się jak pijaczyna spod budki z piwem, jak zwykły ćpun, wydzierał się jak tow. Gomułka lub inne kacyki zbrodniczej pzpr w rezimowym prl-u, w czasie sowieckiej okupapcji.


  WYPOWIEDZI KOMOROWSKIEGO TO DLA POLSKI WSTYD NA CAŁY ŚWIAT.


  Według życzenia milionów Polaków, wg opinii Andrzeja Dudy, kandydata PiS na prezydenta RP, pomnik smoleński powinien powstać w wyeksponowanym miejscu na Krakowskim Przedmieściu, albowiem, było to miejsce, gdzie 5 lat temu zebrali się Polacy. To było miejsce, gdzie pielgrzymowali ludzie z całej Polski i z zagranicy, aby się pokłonić parze prezydenckiej i uczcić tych, którzy zginęli w Smoleńsku. Dla większości Polaków właśnie Krakowskie Przedmieście, to miejsce przed Pałacem Prezydenckim, jest tym miejscem najbardziej symbolicznym.


  Hrabia z ruskiej budy, Bronisław Komorowski pochwalił lokalizację pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej w Warszawie,
  w "dziurze", na tyłach budynków Metropolitan, Ministerstwa Kultury i Teatru Narodowego, którą wskazały władze Warszawy, na czele z panią prezydent, Hanną Gronkiewicz-Waltz .
  Pani red. Monika Olejnik w Radiu ZET, skrytykowała tą lokalizację.
  Jarosław Gowin powołał się na internautę, który na Twitterze napisał, że plastikowa palma na Rondzie de Gaulle’a ma lepszą lokalizację niż pomnik ofiar Smoleńska. – To prawda – zgodziła się pani red. Monika Olejnik, w swojej porannej audycji w radiu ZET. Jej zdaniem pomnik powinien stanąć na Krakowskim Przedmieściu. Przypomniała, że na Trakcie Królewskim został przebudowany m.in. Plac Hoovera.

  Tomasz Nałęcz, doradca prezydenta Komorowskiego, zaciekle bronił decyzji władz Warszawy i wnikliwej jak zawsze, opinii swojego pryncypała. Podkreślił, że choć dziś skrzyżowanie ulic Trębackiej i marszałka Focha nie jest reprezentacyjne, to zostanie gruntownie przebudowane.

  - Ale nie zburzy się tego, co jest naokoło – ripostowała celnie red. Monika Olejnik, która lokalizację, na tyłach budynków Metropolitan, Ministerstwa Kultury i Teatru Narodowego określiła prosto i dosadnie; "to dziura”.
  0
  zgłoś
 • Grzechu comeback
  2015-04-23 08:28
  lisweek RATUJE prezydęta! Jak coś lisweek donosi to trzeba mieć spory dystans do tego. Trzyma się faktów tak samo jak komorowski obywatelskości lub jest to tak samo realne jak budowa, na którą sprzęt będzie dostarczany CODZIENNIE, bo nocować musi w innym miejscu :)
  0
  zgłoś
 • cytat
  2015-04-23 06:47
  "Aby Polska w siłę rosła trzeba wodza a nie osła"
  0
  zgłoś
 • Ola34
  2015-04-23 01:50
  Kocham mój kraj dlatego chcę aby prezydent Komorowski przegrał wybory. To nasz patriotyczny i obywatelski obowiązek aby usunąć z urzędu tego człowieka.
  0
  zgłoś
 • xxc
  2015-04-23 01:44
  BRAKOWAŁO JESZCZE DZIECI, KWIATKÓW I BYŁABY KRLD. TEN CZŁOWIEK WSTYD DLA TEGO KRAJU.
  0
  zgłoś
 • popopo
  2015-04-23 01:39
  Wybudujemy budowę panie prezydęcie. POtrafimy.
  0
  zgłoś
 • brrrrrrrrrrrrrr
  2015-04-23 01:23
  A rozporek zapiął? POdłe te typy.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama