Łepkowska wściekła na PO. "Wstyd mi, że na Was głosowałam od lat"
01 listopada 2020- Gdzie jesteś Platformo Obywatelska? Gdzie jesteście Wy, jej prominentni działacze? Podobno jesteście główną siłą opozycyjną. Więc gdzie jest Wasz głos, a przede wszystkim - gdzie jest Wasz pomysł na wyjście z sytuacji, w której znalazł się nasz kraj? - tymi słowami zaczyna swój wpis Ilona Łepkowska.