Wyrzucą znane twarze z TVP?

Jacek Karnowski, Piotr Kraśko, Danuta Holecka oraz kilku reporterów "Wiadomości" może stracić pracę - donosi "Gazeta Wyborcza". Nowym szefem programu informacyjnego ma zostać Jacek Snopkiewicz, który był twórcą tego programu w 1989 roku.

wróć do artykułu
  • ~Qtas
    (2010-10-07 10:53)
    Demokracja Partii Oszystów
  • ~mkk
    (2010-10-07 10:58)
    Pospieszalski na prezesa TVP i beeedzie pieeeeknie... - tak wygląda sen PiSu.

    P.S. Co do p. Holeckiej - to ostrożnie. Jest to jedna z bardziej zawodowych prezenterek... Co do p.p. Pyzy, Kraski etc. - to nie ma co wylewac krokodylich łez nad ich smutnym losem, bo z pewnościa dostaną dyrektorskie posady w TV Trwam...
  • ~Michu
    (2010-10-07 10:59)
    I tak okazuje się, że wzorem do nasladowania jest telewizja Kwiatkowskiego. Niestety drodzy Polacy od teraz to tylko dobre infa będą puszczać, żeby Donka nie urazić. Bo jak wiadomo każda krytyka rządu to kaczyzm, pisizm i zagrożenie dla demokracji oraz oczywiście brak rzetelności dziennikarskiej.
  • ~janmil
    (2010-10-07 11:01)
    Hanka Lis POwróci!! hurrra!!! bez stronniczość będzie!!! orcholski, latkowski itp hołota już POwróciła...
  • ~hamburg
    (2010-10-07 11:03)
    Gazeto koszerna a co bedzie z Ordynskim, Zakowskim, Lisem itp. Z badania wychodzi, że ich programy reprezentuja interesy tylko jednej partii, czyli PO. To jest OK. I my mamy wolnosc slowa albo demokracje. ONi wam nie przeszkadzaja. Michnik jestes szkodnikiem Polski.
  • ~123
    (2010-10-07 11:04)
    Spoko...jeszcze mamy internet!!!

    W naszej historii byliśmy już w gorszej sytuacji i daliśmy radę.
    Czerwona zaraza (mafia) może sobie robić w tv co chce, ale przyjdą czasy że tych ludzi się rozliczy. Tylko wtedy żadnej "kreski mazowieckiego" nie będzie!
  • ~alka
    (2010-10-07 11:05)
    POprawnośc polityczna: kochasz rzad zostaniesz, krytykujesz znikasz...zupełnie jak za PRL-u. "Urbanów" już kilku jest: Palikot, Niesiołowski... to sie nazywa demokracja pełną gębą..
  • ~wojak
    (2010-10-07 11:09)
    Paradowska rano już szczerzyła zęby że kolesie wracają ,teraz będziemy mieli tylko jedynie słuszne rządowe media , a tyle się wcześniej Tusk nagadał ,że jego media publiczne nie interesują skoro kontroluje już prywatne na czele z : Tusk Vision Network 24.
  • ~Mapa
    (2010-10-07 11:14)
    Za PO mamy wszedzie demokracje, ktora rzadza zlodzieje, narkomani i mafia . To cala PO gratuluje wyborca.
  • ~tele - widz
    (2010-10-07 11:15)
    Nareszcie będę mógł z czystym sumieniem NIE PŁACIĆ ZBONAMENTU! Zgodnie z sugestią naszego Pana i Władcy.
  • ~oko
    (2010-10-07 11:18)
    Cieszę się że odejdzie Holecka,Kraśko a co z Lewandowaką , Sulik,Gałczyńską,Lewicką i Sezeniewskim ,wywalić wszystkich POskomuchów.
  • ~adolfinek
    (2010-10-07 11:19)
    Pajacowi Donkowi , niech założą KORONĘ ( najlepiej cierniową) a KOMUCHOWSKI niech komentuje. On tak pięknie od rzeczy opowiada...
  • ~Agata
    (2010-10-07 11:19)
    Nie moge doczekac sie chwili,kiedy z ekranu "Wiadomisci" zniknie Piotr Krasko, mowiacy zawsze ze swym bazyliszkowym usmieszkiem o premierze Tusku i jego rzadzie.
  • ~misz
    (2010-10-07 11:20)
    " Obiektywni" dziennikarze jak Lis, Żakowski już są w telewizji.Niech zatrudnią Wołka,Stasińskiego, Wrońskiego z Wyborczej, a może Maleszka nie ma pracy, wtedy będzie sama prawda w telewizji i ośrodki opiniotwórczy będa chwalić , a my jak za komuny będziemy wierzyć, że jesteśmy potęgą gospodarcza.
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2010-10-07 11:30)
    MAFIA-PRZEKRĘTÓW-tuska PRZEJEŁA OSTATNIĄ TELEWIZJĘ TVP , TERAZ ZACZYNA SIĘ OGŁUPIANIE NARODU NA 100% , NIE MA JUŻ W POLSCE NIEZALEŻNYCH MEDIÓW , TO JEST DEMOKRACJA I WOLNOŚĆ SŁOWA W WYKONANIU BANDY-ZŁODZIEJSKIEJ-tuska ...BRAWO ...

    DOPÓKI NARÓD NIE ZROZUMIE ŻE W POLSCE JEST MAFIA-dziennikarzyn KTÓRA OGŁUPIA-NARÓD , NIGDY W POLSCE NIE BĘDZIE DOBRZE , PROSZĘ TO ZROZUMIEĆ I NIE DAĆ SIĘ OGŁUPIAĆ , MYŚL SAM ...


    SKRÓT PO = PROPAGANDA - OGŁUPIANIA , NARODU ...
  • ~muzzy
    (2010-10-07 11:39)
    Najważniejsze w tym wszystkim to nie przeginać ! Panowie wiedzieli co robią, wiedzieli, że przeginają i jakoś się tym nie przejmowali, promowali tylko jednych a bili w drugich...mogli myśleć o tym, że wybory mogą przegrać ulubieńcy i będzie...bęc ! Wszyscy robią tak samo, zmiana władz i zmiana najbardziej widocznych politycznych dziennikarzy i co w tym takiego dziwnego?
  • ~rokita
    (2010-10-07 11:43)
    Długo na to czekałem, nareszcie koniec prania mózgów, a Holecka profesjonalna ?
    Na pewno nie od momentu gdy w ramach "awansu" z info, gdzie była normalna, do głównych wiadomości w jedynce, sodowa, czułem, że na krótko ...
  • ~1
    (2010-10-07 11:44)
    Ależ te komentarze zioną nienawiścią, a dotychczas było jedynie słusznie, co ??? Filozofia Kalego.
  • ~wicary
    (2010-10-07 11:47)
    Co się dzieje z moja ulubiona PiSdulką Danuta Holecką ??? Tak miło było zobaczyć jak p Danuśka doznaje orgazmu na słowo Kaczyński Czasami to była cała seria orgazmów Danuśka wracaj mu Pisdzielcy bardzo za tobą tęsknimy Aamen
  • ~s70143
    (2010-10-07 11:47)
    GW podała ze musi być tylko jedna prawda czyli ich Dziś juz nie mówia o demokracji o sojuszu w telewizji PO z SLD dzis juz jest cacy wszystkie telewizje bedą podawały te same wiadomości zatwierdzone przez salon Michnika i jego propagandzistów nawet jak przyjdzie nam jesc suchy chleb to was uświadomią ze jecie z szynką a wszystkie nieszczęścia świata to wina Kaczyńskiego bo się urodził Białoruś to będziemy chwalić za demokrację Ot idą piękne czasy prania mózgów co za hipokryzja Panie Michnik Pytam czy internet tez do końca zawłaszczycie ?