TVP negocjuje z Pospieszalskim. Wystraszyli się?

| Aktualizacja:

Rzecznik TVP zarzeka się, że celem zarządu nie jest wycinanie dziennikarzy jakiejkolwiek opcji. W czwartek Pospieszalski spotkał się z prezesem Bogusławem Piwowarem. Co wynegocjował?

wróć do artykułu
  • ~JASPA
    (2011-01-21 16:02)
    Wątpię w oglądalność programu tego pana Pispiszalskiego. Oglądalność na poziomie twardogłowego elektoratu PIS Szkoda na to pieniędzy, bo oni i tak mają swoje wypaczone i niereformowalne zdanie.
  • ~irga
    (2011-01-21 16:04)
    Bierni, mierni, ale wierni umieją kłamać jak z nut.Jeśli to prawda, co mówicie, to przywróćcie wszystkich wyrzuconych dziennikarzy, którym do pięt nie dorastacie.
  • ~czytelnik
    (2011-01-21 16:08)
    Pospieszalski pod żadnym pozorem nie może wrócić do TVP. Jego programy są słabe, tendencyjne i jednostronne, Warsztat dziennikarski Janka - muzykanta jest na żenująco niskim poziomie. Swoje pomysły programowe powinien negocjować z przedstawicielami TV Trwam.
  • ~ja i ona
    (2011-01-21 16:09)
    Może zobaczyli, że coraz bardziej przypominają Białoruś, a Tusk Łukaszenkę.
    Specjaliści od PR im to podpowiedzieli.
  • ~!!!!!
    (2011-01-21 16:09)
    Niech spróbują ruszyć program "Warto rozmawiać" , to przestajemy płacić abonament - zgodnie z apelem Tuska ! Na POlitruka Lisa , nie zamierzamy bulić. Jego "TLnazywo" to dno, a miejsce w rynszTOKu
  • ~destroyer
    (2011-01-21 16:11)
    A to jest dziennikarz? Raczej propagandzista na wzór stalinowskich.
  • ~niemeic
    (2011-01-21 16:12)
    ciekawe kiedy przyjdzie czas na samodzielnie myślących dziennikarzy, którzy sa naprawdę niezalezni a nie tylko wycierają sobie usta określoną wrazliwościa. Zenada i brak prodesjonalizmu.
  • ~gruby
    (2011-01-21 16:13)
    gotuj z pospieszalskim to jest to panie prezesie
  • ~edward 1,5r. art 46 Dekr.oSt.Woj.
    (2011-01-21 16:24)
    No!!! Fidyk jest bardzo dorze znany...ze stronniczości
  • ~Paranoja i Schizofrenia czyli PiS
    (2011-01-21 16:40)
    Mnie tam zwisa.
    Jest tyle innych kanałów i głupka nie ogladam.
    Niech moher też coś ma z abonamentu a nie tylko ma ryja i tfam
  • ~HTK
    (2011-01-21 16:44)
    W TVP tylko słuszne poglądy - Lis, Żakowski, Monisia Olejnik. A oberredaktorem Michnik. To jest wolność mediów jak na sielskiej Białorusi
  • ~Polak z Norwegii
    (2011-01-21 16:48)
    Tak dalej p. Pospieszalski walic Prawda w MORDY PO-lakow. :-))
  • ~embet
    (2011-01-21 16:48)
    to co wypisuja'JASPA i Irga"wola o pomste do nieba.Ci co tu pisza napewno saaa na dopalaczach,albo maja polecenie od tow,.Tuska.Dla tego zajmuja glos.Madrze czy glupio,ale dla nich czestotliwosc ma swoja wartosc.A tak narawde program puszczany o 23 ,kto go oglada ? Poprostu Ci ktorzy maja cokolwiek oleju w glowie,
  • ~okradany przez Lisa telewidz
    (2011-01-21 16:49)
    wy...walić .z tv Lisa i jego program, niech sobie z nim idzie do "wprostu" i tam niech wsadza w tyłek Tuska swoje łapy. Dopóki będzie Lis w TVP nie bedę płacił abonamentu. Możecie mnie za to gryznąć w tyłek.
  • ~Mam nadzieję że PO M jak miłość.
    (2011-01-21 16:50)
    .
  • ~Bolo
    (2011-01-21 16:51)
    do Jaspa

    ja oglądałem ten program z przyjemnością ty mogłeś w tym czasie przełączyć na szpilki na Giewoncie jak ci przeszkadzało...

    ja w czasie Lisa zawsze oglądałem CNN ... :D

    teraz zostaje tylko POTV więc podam Ci mój numer abonenta zapłacisz i mój haracz, ok ?
  • ~airacobra
    (2011-01-21 16:51)
    "we wiosennej ramówce"

    To już większego głąba nie było WE wiosce do napisania tego artykułu?
  • ~GARN
    (2011-01-21 16:54)
    Nie lubię go ,ale mimo to bym go zostawił
  • ~Mam nadzieję że PO M jak miłość.
    (2011-01-21 16:55)
    ...
  • ~Tusk wprowadza panstwo policyjne
    (2011-01-21 17:01)
    Poziom merytoryczny programów pana Pośpieszalskiego bije na głowę konkurencję. TVP stzrela sobie samobója.