TVP negocjuje z Pospieszalskim. Wystraszyli się?

| Aktualizacja:

Rzecznik TVP zarzeka się, że celem zarządu nie jest wycinanie dziennikarzy jakiejkolwiek opcji. W czwartek Pospieszalski spotkał się z prezesem Bogusławem Piwowarem. Co wynegocjował?

wróć do artykułu
  • ~filus
    (2011-01-24 16:18)
    Antysalon byl super ; wywalic lisafi
  • ~BULL
    (2011-01-21 18:15)
    Tłumoki, które atakują program Pospieszalskiego "Warto rozmawiać", chyba nigdy żadnego z nich nie obejrzały lub nic z nich nie zrozumiały albo nudziły się setnie. Dla tłumoków z tego forum są tańce. Wprawdzie formuła programu Pospieszalskiego już się chyba wyczerpała, ale to nie znaczy, że jego programy nie były jednymi z najlepszych programów publicystycznych. W nich roztrząsano naprawdę ważne problemy, a nie bieżączkę polityczną.
    Tumany z tego forum łączcie się przy grach komputerowych.
  • ~Hycel
    (2011-01-21 17:09)
    Gonic moherowego zagonczyka i psami szczuc z TVP utrzymywanej za spoleczne pieniadze !

    TV Trwam i inny moherowy badziew niech go przechwyci...

    Do budy !
  • ~Gabriel P.
    (2011-01-21 17:10)
    Jeżeli Pan Pospieszalski weźmie się za historię, to bĘdzie tylko jedna
    historia ; HISTORIA PANA POSPIESZALSKIEGO.
  • ~internauta_kosmonauta
    (2011-01-21 17:23)
    Jak Lis może być, to i Pospieszalski może być. Koniec kropka, przy czym stwierdzam z zewnątrz, że Pospieszalski jednak jest przygotowany do programów, a Lis niestety - improwizuje.
  • ~Nowakowsa
    (2011-01-21 17:25)
    Mają radio Maryja niech się tam produkuje tylko tam nie płacą a darmo to on nie chce się wygłupiać
  • ~Lili
    (2011-01-21 17:36)
    Program Wojewódzkiego powinien zniknąć już dawno To kicz, Za co płacić ten abonament- nie ma co oglądać
  • ~Kika
    (2011-01-21 17:29)
    Rzeczywiście program P. J. Pospieszalskiego jest za mądry dla tych, ktorzy krytykują Czy oni wogóle wiedzą co to znaczy patriotyzm , Honor Polska - myślę ,ż nie. Ten Program powinien nadal być- to jeden z najciekawszych bprogramów
  • ~GAMA
    (2011-01-21 17:47)
    Szmaciarze komunistyczni chcą jeszcze zlikwidować historię. Nie dość, że likwidują ile sie da historię w szkole, to jeszcze przeszkadza im historia w telewizji. Trudno jednak wymagać czegoś innego od takich Polaków jak Boni, Hall, Tusk i inne popłuczyny po UW.
  • ~niez
    (2011-01-21 18:20)
    Kruk krukowi oka nie wykole...
  • ~embet
    (2011-01-21 18:11)
    Takiego glupiego programu.nieudacznego jak program prowadzony przez Lisa
    jest zenujacy.Ale ten program jest okej dla Tuska i calego szefostwa TV w dodatku za nasze pieniadze.Programm jest zenujacy jak i sam autor tego programu.
  • ~zelek_akuku
    (2011-01-21 18:11)
    osobiscie na miejscu pospiesza nie hanbil bym sie wystepami w rezimowej tv jestesmy wolnymi Polakami i dla nAS TAM MIEJSCA NIE MA
  • ~buuuuuuu
    (2011-01-21 18:26)
    posadzić przed kamerą lisa ordyńskiego żakowskiego i niech wala PO- prawdę przeczcaly dzień - tego chcecie?
  • ~Pola
    (2011-01-21 17:03)
    Pospieszalski nie jest dziennikarzem, wyjątkowo stronniczy, nierzetelny, czyniący wiele zła. Niech przejdzie do TV trwam
  • ~reys
    (2011-01-21 18:31)
    Pospieszalski musi omawiać ewentualne przyszle swojee audycje, natomiast Lis może przedstawiac wszystko co chce i jak chce. I to ma byc równść wobnec dziennikarzy. Już z pewnościa nie jest długi czas gdy widzowie przestana płacic na abonament tak jak to namawiał Tusk - premier rzaądu. Zapewniał , że nic im za to nie grozi
  • ~rey
    (2011-01-21 18:36)
    Re: ~Pola2011-01-21 17:03
    A Olejnik jest dziennikarzem , po naukach weterynaryjnych? Pokaż mi jakiegokolwiek dziennikarz, który przedstawiając swój program uwzględnił stanowisko strony przeciwnej. No Pokarz !
  • ~telewidz
    (2011-01-21 18:47)
    Mam propozycje: nie płacimy abonamentu do czasu przywrócenia pozotałych programów.Płacąc abonament powinniśmy mieć też coś do powiedzenia.Cenzura skończyła si ę w 1989 r/to tak dla przypomnienia/
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<<
    (2011-01-21 19:59)
    PANIE POSPIESZALSKI NIE DAWAĆ SIĘ MAFII W TVP RZĄDZONEJ PRZEZ MAFIĘ-tuska , WYCINAJĄ PROGRAMY I DZIENNIKARZY KTÓRZY SĄ W TYM KRAJU OBIEKTYWNI , PROSZĘ POPATRZEĆ CO SIĘ DZIEJE W TVP-INFO , STACJA STAJE SIĘ MAŁO WIARYGODNA I WYCINA SIĘ PROGRAMY , OSTATNIO WYCIELI PROGRAM OBIEKTYWNEGO DZIENNIKARZA PANA ZIEMKIEWICZA , PROGRAM ANTY-SALON , BOLAŁ MAFIE-tuska OBIEKTYWIZM ...
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<<<<<
    (2011-01-21 20:03)
    NARÓD PŁACĄC ZA ABONAMENT POWINIEN MIEĆ WPŁYW CO CHCE OGLĄDAĆ W PROPAGANDZIE KIEROWANEJ PRZEZ MAFIE-tuska ...
  • ~Gosia
    (2011-01-21 20:49)
    Nie chcę w publicznych mediach tego oszołoma z jego programem i pseudo dokumentami typu Solidarni . To nie jest solidny, profesjonalny dziennikarz tylko TUBA PiSowska. Niech sie realizuje ale nie w publicznej tv!
    NIE dla POSPIESZALSKIEGO. !!!