Polscy policjanci przesłuchali rodzinę oprawcy z Jersey

| Aktualizacja:

Małopolscy policjanci przesłuchali rodzinę 30-letniego Polaka, podejrzewanego o zabicie sześciu osób na wyspie Jersey - poinformował PAP we wtorek rzecznik małopolskiej policji Dariusz Nowak.

wróć do artykułu
  • ~kler
    (2011-08-17 08:06)
    napewno byl z pisu na 100%
  • ~Polak z Norwegii
    (2011-08-16 11:47)
    L3epiej napiszcie o tym ZBRODNARZU Z NORWEGII dlaczego tak z zimną krwia zamordował ludzi .Przecież Wy wszysko wiecie najlepiej w tym Dziennik .pl to to napiszcie i to dokladnie -minuta po minucie .
  • ~GRAŻYNA Wrocław
    (2011-08-20 23:22)
    Tylko patrzeć jak wszyscy zwariujemy i wysadzimy całyrząd w powietrze to wszysko wszysko się dzieje zbiedy jesteśmy zmuszeni zostawiać domy rodzinny i pracować u OBCYCH
  • ~FR
    (2011-08-17 02:13)
    Tragedia no ale co zrbic moze oni byli za Pisem a on z PO i tak sie stalo.POwska szkola nie potrzeny ,Kosciol , Ksiadz ,najlepiej wyrznac Watache...
  • ~bb
    (2011-08-16 20:32)
    Fakt, sierociniec wszyscy przemilczeli. Bezpieczna wyspa ... z ohydną historią w tle .. O niej ani słowa, bo co tam sieroty... Pomyje wylewa się na tragedię polskiej rodziny. Tragedię osobistą, rodzinną... To polska tragedia, szkoda tych ludzi, dzieci . To tragedia rodzin w Polsce. Tu tylko współczuć... Nie mamy łatwego życia, ludzie cierpią. Depresja jest wszechobecna, każdego może dotknąć. Zbiera okrutne żniwo.
  • ~precz z komuną!
    (2011-08-16 14:36)
    Takie są skutki czerwonych PRL-owskich metod "wychowywania". Niestety, teraz "obradza" znowu kolejny zbydlęcony narybek czerwonego zdeprawowanego stalinowskiego plebsu.
  • ~CHISTORIA SIE POWTARZA
    (2011-08-16 14:02)
    FIDEL CASTRO WYSLAL DO USA SWOICH WARIATOW, A DONALD TUSK WYSLAL DO ANGLII SWOICH BEZROBOTNYCH I PSYCHOPATOW.
  • ~Aron
    (2011-08-16 13:27)
    Drastyczne szczegóły mordu
  • ~spostrzegawczy
    (2011-08-16 11:43)
    Gdzie sąte drastyczne szczegóły mordu? Dajecie taaaki tytuł i to tylko lanie wody. Przykro się was czyta.
  • ~szkoda slow!
    (2011-08-16 10:46)
    PATOLOGIA PO POlsku!!!

    WSTYD!
  • ~historyk
    (2011-08-16 11:43)
    Czy to nie Malopolska byla widownia tzwn. "Rzezi Galicyjkskiej" podczas ktorej chamy zbuntowane rznely dziedzicow pilami, a pewien Jakub Szela radzil : "Pomalu se ta chlopcy pomalu, bo to bylo dobre panisko" ? Teraz Anglicy sprowadzili sobie polskich chamow liczac na to, ze ci sprowadzeni nie zasila szeregow terrorystow islamskich. Jak dotad Polacy nie podkladaja bomb w Anglii - nawet pod polska ambasada, ale Anglicy nie wzieli pod uwage wrodzonego okrucienstwa polskiego chamstwa i teraz prasa szokuje ich straszliwymi szczegolami tej polskiej zbrodni. Nota bene : kilka lat temu polski prawnik z okolic Poznania bestialsko pobil i brutalnie zgwalcil starsza od siebie Angielke w Exeter, a znani z przezornosci Anglicy jakos nie wyciagneli z tego wnioskow, bo ostatnio czesto ich oduza polityczna poprawnosc. No to teraz maja nowa polska zbrodnie.
  • ~któś
    (2011-08-16 11:41)
    To jednak można poprosic drugą stronę o pomoc prawną. Szkoda, że w przypadku Smoleńska żadna ze stron nie zachowała się tak jak Brytyjczycy.
  • ~kts
    (2011-08-16 11:30)
    ludzie, normalnie rzygac sie chce jak sie czyta te komentarze ostatnimi czasy, gdzie by to nie bylo zawsze jakas mala Po-PiSowska wojenka, mozna bardziej obiektywnie sie wyrazac niz tylko przerzucac wine z jednej partii na druga ?? jest znacznie wiecej myslacych tak jak ja..
  • ~Bulba
    (2011-08-16 11:20)
    Nawet w takiej sprawie pryszczaci, niby-wykształceni z dużych miast wplątują politykę.
  • ~tusk to klery kał
    (2011-08-16 10:28)
    i po co takiemu operacja nowy sacz to matecznik ciemnoty i pisu
  • ~ANGLIA JEST CHORA
    (2011-08-16 13:57)
    ANGLIA (piniewaz sa tam Polacy) JEST CHORA
  • ~@tusk to klery kal
    (2011-08-16 12:25)
    POmatol sie ...odezwal!
    STUL NIEWYPRANY PYSK!
  • ~MrsFarida2011
    (2011-08-21 16:22)
    Co się dzieje ? Młodzi ludzie mordują swoich najbliższych . W jakich czasach my żyjemy? Nie mogę tego pojąć.