Wojewódzki oskarżany o znieważanie. Znowu

| Aktualizacja:

Alvin Gajadhur złożył skargę do Rady Etyki Mediów i Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na Radio Eska Rock -informuje "Rzeczpospolita".

wróć do artykułu
  • ~SOSENKA
    (2011-10-16 14:21)
    CZY WARTO POZWAĆ DO SĄDU , KOGOŚ TAKIEGO JAK KUBA WOJEWÓDZCKI , MICHAŁ FIGURSKI. ??? KTO ICH SŁUCHA???
    MIANUJĄ SIĘ TYTUŁEM DZIENNIKARZY BEZPODSTAWNIE. !!!
    ZWYKLI BEBLACZE , KTÓRZY NIC SOBĄ NIE REPREZENTUJĄ.
    BRAK KULTURY OSOBISTEJ, GODNOŚCI , HONORU.
    MACHNĄĆ RĘKĄ NA TAKICH BEBLACZY , TAKIM JUŻ NIC NIE POMOŻE NIE NAUCZY NAWET SĄD.
  • ~obrzezana kupa
    (2011-10-15 09:31)
    spisane beda mysli i czyny
  • ~tasm28
    (2011-10-15 05:10)
    Kiedy ten 50-letni pajac, kreujący się na mlodzieniaszka, zmądrzeje?
  • ~Jaro
    (2011-10-15 00:35)
    Wojewódzki odznacza się poczuciem humoru(a to cecha ludzi inteligentnych).Nie lubiącum go radzę nie słuchać/oglądać,ew.przerzucić się na alkoholika Pospieszalskiego.
  • ~patriota
    (2011-10-15 00:13)
    ole Wojewodzkiego niz tego gajaduchara
  • ~Tofik
    (2011-10-14 19:56)
    POwiatowym albo raczej Gminnym powinno się zainteresować CBŚ. Stary dziad interesuje się coraz młodszymi panienkami, a to chyba PEOfilia.
  • ~heniek
    (2011-10-14 19:53)
    Należy się temu... Tak mocno zachęcał, żeby nie głosować na PiS i Kaczyńskiego! A teraz może robić co chce.
  • ~Historyk
    (2011-10-14 19:50)
    TO MESKA PROSTYTUTKA-- DEBIL I IDIOTA- KTO TRZYMA TAKIEGO HAMA NA WIZJI- JEST JEMU ROWNY = debilizm pospolity/ Pomrocznosc Debilna ?
  • ~ola
    (2011-10-14 19:40)
    daj pan spokój i tak im nic nie zrobią ! to pupilki POcv daj pan spokój ,im nic nie zrobią to pupilki PO !!! im wolno pluc i obrazac niewygobnych dla nich osób .i
  • ~heniek
    (2011-10-14 18:33)
    Chamstwo i prostactwo dominują ostatnio w telewizji...
  • ~zdzicho
    (2011-10-14 18:07)
    nie mozemy zrozumiec dlaczego do tej pory nie wychlostano tego pieknisia.
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<<
    (2011-10-14 17:55)
    JUŻ DAWNO POWINNO SIĘ TEGO PAJACA WYRZUCIĆ ZA BURTĘ ...
  • ~..
    (2011-10-14 17:09)
    i pomyslec ze ten dwudziestokilowy onanista zainkasowal z budzetu 3 miliony za "promocje kultury"
    partia oszustow wspiera swoich jak moze
  • ~sewer
    (2011-10-14 16:57)
    Że też jeszcze nikt nie dał temu gnojowi nauczki.
  • ~Olo
    (2011-10-14 16:20)
    Co to jest ten Wojewutzki?
  • ~bul, wyksztalcony z duzego miasta
    (2011-10-14 15:55)
    ten kraj jest tez goscinny dla kupy i figuranta.
  • ~Tofik
    (2011-10-14 15:46)
    re zyha. To niech sobie POwiatowy z Figuranckim POszydzą z samych siebie.Tak jakoś dziwnie sobie piją z dzióbków swoich fujarek.
  • ~Wilga
    (2011-10-14 15:38)
    Rada Etyki stwierdzi , że to była forma artystycznego wyrazu i był to program autorski.
  • ~antyrasista
    (2011-10-14 15:16)
    Wojewodzki zaczal od wysmiewania niepelnosprawnej katoliczki Buczek, a teraz rozpoczyna tyrady rasistowskie. Dlaczego taki ekstremista jak Wojewodzki odpowiada za promocje polskiej kultury podczas polskiej prezydencji w UE ?
  • ~prusak
    (2011-10-14 15:14)
    a co, on z pisu, że taki wrażliwy???

Może zainteresować Cię też: