Brutalne wideo w sieci. Policjant skopał przechodnia i odpowie za to

| Aktualizacja:

To wideo ma być dowodem w sprawie przeciwko policjantowi, który brutalnie pobił przechodnia podczas zamieszek w stolicy 11 listopada. Komendant stołeczny policji nakazał wszcząć w tej sprawie postępowanie. Głos zabrał też minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski.

wróć do artykułu
  • ~Karaluchy lewackie
    (2011-11-14 11:43)
    Lewactwo powinno być tępione tak jak się tępi karaluchy.
  • ~ziomal
    (2011-11-14 11:26)
    A.Olszewski2011-11-14 11:19 komu ty kit wciskasz .Z domu ? Z klatki schodowej uciekał ?WPIERW ANGAŻOWAŁ SIE W AWANTURĘ , ZRESZTĄ TO JEST KIBOL.Drugi ten co go potraktowano gazem także był niewinny, bo był sam i się zesrał ze strachu!Tez niewinne biedne dziecko.Trochę chodze po mieście i widuję tych , niepozornych , cherlakow , ale w grupie to pokazują swoje prawdziwe oblicze -to są bandyci !!!
  • ~m
    (2011-11-14 11:45)
    Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę!!!
  • ~xilon
    (2011-11-14 11:44)
    Co to za wyjasnienie w ogole ! Nie ugasza mojego palacego sie domu bo sasiad moglby zostac zaczadzony dymem ! Robia z nas idiotów ! To wlasnie Policja podpalila ten samochod zeby byla sensacja
  • ~zenon
    (2011-11-14 11:42)
    przecież ten filmik to lipa. policjant tłukł szwaba. i chwała mu za to. a pozniej jest pokazany inny gość. popatrzcie na kurtki w których oni są!!!
  • ~daila
    (2011-11-14 11:32)
    Ten rudy pentak zainportowal szwabuw zeby nas Polakuw lali
  • ~Obserwator
    (2011-11-14 11:31)
    "Niewiniątko" z końcowej części filmiku (ten z ogolonym łbem po bokach) wygląda POdobnie jak członek grupki bandziorków z tzw. antify, którzy rzucali kamieniami na pochód organizacji prawicowych w Lublinie w 2010 roku.
  • ~faral
    (2011-11-14 11:29)
    No i teraz już wiemy dlaczego policjanci nie chcieli interweniowac podczas zadymy bo mają w d...e się narażać a potem jeszcze postępowanie dyscyplinarne bo kogos uderzył
  • ~czytelnik 2
    (2011-11-14 11:29)
    Czy ktoś został ukarany w tvn za nie dostosowanie się do poleceń z wieży lotniczej do "błękitka' tvn , w trakcie lądowania samolotu w którym nie wysunęły się koła podwozia. I tak jest w tym przypadku, nikt się nie przyjmuje faworyzowanym tvn którzy się rozpływają zachwalaniem PO. Do nich należy GW.Co się dziwić ,że jest tak jak jest.Władza sama na takie zachowanie daje pozwolenie.
  • ~Tomek
    (2011-11-14 11:27)
    Prawidłowo. Wszyscy znaleźli się tam "przypadkowo", biedulki, tylko rozszalała policja wpadła i zlała każdego bez względu na poglądy i zachowanie :) Demokracja jest dla ludzi dojrzałych, tym którzy pojmują ją jako możliwość robienia dymu należy się zelówką policyjnego buta prostu w dziób!!!
  • ~Obywatel K.
    (2011-11-14 11:26)
    Jeśli ten "nieumundurowany" był policjantem, to kto zamaskowany wszczął zadymę na obrzeżach Placu Konstytucji rzucając się na hasło na policjantów z tarczami???
    Tusku odpowiedz!
  • ~edi
    (2011-11-14 11:59)
    przecież widać, że to jest nakręcone dla potrzeb dziennikarzy, to nie byli policjanci, widział ktoś policjanta w kapturze i podartych dżinsach ? to te łobuzy w kamizelkach policyjnych, jestem przekonany że to pic na wodę, a poza tym, akcja jest dynamiczna a kamerzysta ma idealne ujęcie, stoi sobie, nikt go nie niepokoi... typowy teatr
  • ~gg
    (2011-11-14 11:24)
    powiem tak:gdyby mnie to spotkało,ten niby policjant pracowałby na mnie do końca życia.Zniszczyłbym go sądami,bez względu na to,że miałbym to finansować 50 lat.Stać mnie na to.Jego pewnie nie.
  • ~A.Olszewski
    (2011-11-14 11:19)
    Do Warszawianina: on tam mieszkał ... wychodził z klatki...w necie jest ciut dłuższy film...wystarczy poszukać...
  • ~kontakton
    (2011-11-14 11:18)
    cytat prasowy... rząd Tuska tworzy nowe oddziały ZOMO?, wraz ze zwiększaniem uprawnień policji obniża się wymagania wobec kandydatów do służby. Obecnie będą mogli w niej pracować policjanci karani za wykroczenia, w tym za czyny chuligańskie, a także niemający nawet średniego wykształcenia, jeśli „w toku postępowania kwalifikacyjnego stwierdzono, że kandydat wykazuje szczególne predyspozycje do służby”.
  • ~kontakton
    (2011-11-14 11:18)
    ...cytat prasowy... rząd Tuska tworzy nowe oddziały ZOMO?, wraz ze zwiększaniem uprawnień policji obniża się wymagania wobec kandydatów do służby. Obecnie będą mogli w niej pracować policjanci karani za wykroczenia, w tym za czyny chuligańskie, a także niemający nawet średniego wykształcenia, jeśli „w toku postępowania kwalifikacyjnego stwierdzono, że kandydat wykazuje szczególne predyspozycje do służby”.
  • ~FARGO
    (2011-11-14 11:15)
    gdyby zrobili Jaruzelski w Gdyni, strzelać do ludzi na wprost ogniem ciagłym z ckm. Wtedy lewica by miała orgazm
  • ~lunk
    (2011-11-14 11:15)
    Oto ci którzy ponoszą odpowiedzialność za to co się dzieje: Komorowski, Tusk, Michnik, TVN, TP, i cały szereg ich naganiaczy.
  • ~FARGO
    (2011-11-14 11:11)
    mieli napisane policja to była policja, przecież tam było pełno policji tuskowej więc taka akcja przebierańców byłaby nie mozliwa
  • ~kontakton