Wałęsa oddał hołd stoczniowcom: Ofiara nie była daremna

| Aktualizacja:

Lech Wałęsa złożył wieniec przed Pomnikiem Poległych Stoczniowców w Gdańsku. Jego zdaniem ich ofiara nie poszła na marne i dzięki niej mamy wolną Polską. Prosił też o pomoc dla rodzin pomordowanych robotników.

wróć do artykułu
  • ~hołd pruski
    (2011-12-16 11:17)
    wałesa to de bill
  • ~antysystem
    (2011-12-16 11:48)
    Ofiar była niestety daremna.
  • ~OMEN
    (2011-12-16 12:22)
    Taa.. No pewnie że nie była daremna ! Wszak zostałeś "PREZYDĘTEM" . Nie za darmo !!
  • ~stoczniowiec
    (2011-12-16 12:26)
    ---BOLEK , BOLEK ZASTANOW SIE ,,,KABLOWALES A TERAZ SKLADASZ KWIATY STOCZNIOWCOM ,,, WSTYD !!!JESTES DWULICOWIEC !!
  • ~były stoczniowiec
    (2011-12-16 15:32)
    Tak panie Wałęsa ofiara stocznio wców nie była daremna ale dla pana i panu podobnych.Za ich ofiarę dziś jesteś panem i opływasz w dobrobycie .natomiast większość stocznio wców i ich rodziny opływają w biedzie i nędzy nie mają gdzie pracować a jeśli sie gdzięś załapali to tyrają za nędzne grosze..Taka jest pana wizja dzisiejszej Polski.
  • ~polka
    (2011-12-16 17:19)
    czemu go nie przegonili --tego zaklamanca --zdradzil Solidarnosc .poparl lewa noge TEN PON
  • ~wiem
    (2011-12-16 17:28)
    ciszej nad grobami. Cześć ich pamięci!
  • ~naiwny
    (2011-12-16 20:02)
    W orginale bolek powiedział "I TAK MAŁĄ CENE ZAPŁACILIŚMY ZA WOLNOŚĆ"zastanawiam się czy ten skundlony sbek słyszał sam siebie ; myślę że nie , dla mnie jest to SZOK.
  • ~Wiadomosc POrazaca
    (2011-12-16 22:47)
    A gdzie sie to POdziala dzielna tramwajarka?,-Pani Krzywonos, taka zdolna bojowniczka, ktora umie zatrzymac tramwaj, ktory dawno juz stal bo mu prad wylaczyli. Niestety TW Bolek pradu nie wylaczal lamistrajkom, gdyz czasu nie mial, musial skakac motorowka kontrwywiadu Mar.Woj. przez stoczniowy plot, zawsze gotowy do wykonania rozkazu bezpieki juz od czasow zasadniczej sluzby wojskowej, chyba kapralem chcial zostac wiec zaczal "trePOm" donosic i tak juz mu zostalo!
    P.S.
    Pani Krzywonos ostatnio nie wystepuje PUBLICZNIE, szkoda, POdejrzewam ze
    Pani Kwasniewska nie ma czasu zeby Pani Henryce makijaz zrobic!
  • ~Anna
    (2011-12-20 14:02)
    Wałęsa był i jest daremny.