Generał Wojciech Jaruzelski w rocznicę stanu wojennego zostanie w domu

| Aktualizacja:

Generał Wojciech Jaruzelski mimo choroby w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego zostanie w domu. "13 grudnia będę w mieszkaniu, żeby nie dawać pretekstu do tego, że się tchórzliwie wycofuję" - mówi gen. Jaruzelski.

wróć do artykułu
  • ~.kwach
    (2012-12-12 15:08)
    Jaruzel żyj dlugo mój przyjacielu zdrajco.
  • ~Warning_warierr
    (2012-12-12 15:09)
    W końcu "syndrom samobójcy" trafi na niego w tym dniu.
  • ~jaro
    (2012-12-12 15:09)
    Polowa polakow to debile
  • ~emerytka
    (2012-12-12 15:14)
    Wojtuś - ta mądrzejsza połowa Polski jest z TOBĄ.
  • ~koszerna golonka
    (2012-12-12 15:18)
    pewno zaprosi kaprala Lejbe.K. i POwspominają sobie przy kielichu...
  • ~RONALD REGAN
    (2012-12-12 15:18)
    RADZIECKU GENERAL W POLSKIM MUNDURZE !!!
  • ~Jerzy U.
    (2012-12-12 15:20)
    100 lat panie generale , na pohybel PiSrancom !
  • ~adsenior
    (2012-12-12 15:20)
    Zdrowia życzę PANIE GENERALE. Trzeba troszkę pomyśleć, by zrozumieć, TWOJĄ wielką miłość do POLSKI I POLAKÓW! Wszak, choć na osiem lat, odsunąłeś plugastwo, żydowskie plugastwo, które w 1981 roku. już chciało opanować POLSKĘ. Niestety kiszczako podobni, zdradzili CIĘ i musiałeś przegrać. Chylę czoła, na TWOJĄ DETERMINACJĘ. Po 1989 roku, łże media, zamącili POLAKOM w głowach, nie widzą, iż, wtedy wstrzymałeś, robactwo, typu, geremek, stoltzman i szachter, którzy chcieli i obecnie mocno pasożytują na NARODZIE POLSKIM!
    WIELE ZDROWIA DO STU LAT, PANIE GENERALE!!!
  • ~jedrus
    (2012-12-12 15:21)
    kwach masz racje niech jaruzel zyje jeszcze ze 100 lat, przynajmniej troche pocierpi za krzywdy i bol, ktory wyrzadzil Polakom
  • ~kley
    (2012-12-12 15:21)
    wlasnie chodzi o ten baniak - przyczyne smierci niewinnych ludzi,
    gdzie miales rozum komunisto ?
  • ~qwerty
    (2012-12-12 15:25)
    Mniejsze zło to by było, jakbyście dranie nie strzelali ostrą amunicją do Polaków.
    I jeszcze połowa Polaków to popiera. Komunizm wiecznie żywy w tym narodzie
  • ~polak
    (2012-12-12 15:28)
    i co macie bezrobocie
    korupcje nie masz żadnego prawa jak jesteś biedny
  • ~sondor
    (2012-12-12 15:29)
    To co robią rok rocznie przed domem gen.Jaruzelskiego, to wszystko wynika
    z miłości do bliźniego. To przecież robią "prawdziwi Polacy, prawdziwi katolicy"
    w imię miłości bliźniego do siebie samego. Nigdy tego nie zrozumieją. Szkoda
    mi ich, bo przecież nazywają siebie "prawdziwymi Polakami", nie wspomnę tu już o stronie etycznej, choć "oni" są bardzo "etyczni".
  • ~niezdecydowany
    (2012-12-12 15:29)
    Jaro! Do której połowy sam zaliczas się?
  • ~Kasia X
    (2012-12-12 15:34)
    TCHÓRZ JARUZELSKI POWINIEN GNIĆ W WIĘZIENIU
    Pewne jest jedno, iż Jaruzelski nie będzie dziś w więzieniu, mimo, iż powinien tam już dawno gnić. Zresztą da sowiecka menda po raz kolejny oszukała Polaków, gdyż jak podaje portal Niezależna.pl, Jaruzelski stchórzył i uciekł w otoczeniu BOR-owców z domu!
  • ~urbanofob
    (2012-12-12 15:35)
    Jakie czasy tacy "bohaterowie". "Generał" od "kaprala". Wiesz ile domów, rodzin ROZWALIŁEŚ? Plujecie w twarz ofiarom czerwonego wojtka.
  • ~tw molobolo
    (2012-12-12 15:36)
    teraz dbają o Chorych...NFZ zżera kasę a onkologie kardiologie zamkniete..specjaliści pełnopłatni ...Generale 13 XII jeszcze.. bis!!!
  • ~honorarium za honor
    (2012-12-12 15:38)
    Pan Generał gdyby miał honor to by sobie w łeb strzelił.
  • ~jan
    (2012-12-12 15:39)
    dupki na Jaruzerskiego sracie a w demokracji w śmietniku szukaćie żarcia.
  • ~Barton
    (2012-12-12 15:42)
    Z tego co wiem, Jaruzelski (ten jeden z ostatnich dyktatorów) długo umiera na raka by nie stanąć przed sądem i odpowiedzieć za zbrodnie przeciwko Narodowi Polskiemu?