Gen. Jaruzelski w szpitalu. Miał poważny krwotok

| Aktualizacja:

Generał Wojciech Jaruzelski rocznicę wprowadzenia stanu wojennego miał spędzić w domu. Ale dziś przed wieczorem karetka pogotowia odwiozła go do szpitala. Jego żona twierdzi, że stan byłego sekretarza PZPR jest poważny.

wróć do artykułu
  • ~nowa
    (2012-12-12 22:50)
    Czytam te komentarze i jak pomyślę, że to piszą ludzie uważający się za "prawdziwych polaków katolików " to mi się niedobrze robi a gdzie choćby 10 przykazań ,ale oni ich nawet nie znają , więc nie ma się co dziwić i komentować tych wpisów nie ma sensu ani wdawać się w polemikę armią PIS i RM
  • ~dziadek
    (2012-12-12 22:29)
    To jest jeden z uczciwszych ludzi,którzy byli przy władzy po II wojnie światowej i na pewno jedyny tak honorowy. Oczywiście pluć może każdy ale tylko dlatego ,że dzięki niemu mógł się narodzić,bo nie dopuścił do rozlewu krwi. Zanim zaczniesz go opluwać zapytaj ojca co by było gdy by zachował się inaczej.
  • ~Wódz
    (2012-12-12 22:29)
    ~widmo2012-12-12 22:06

    co za traf, co roku Jaruzelski w rocznicę swojej zdrady nagle źle się czuje i chowa się po szpitalach. Przecież to nie przypadek, nawet jego sumienie gryzie i nie ma czelności spojrzeć w twarz prawdziwym polakom.

    (Piosenka ku przestrodze...)

    Witali, wołali, wołali ,witali
    Kwiaty, krawaty, pompa i puc.
    Lakierki, szpalerki, orderki, cukierki
    Wrzaski, oklaski, Pan Prezio, Pan Wódz.

    Tu telewizja, a tam - radary!
    Kraj rozkradany, technika i cud,
    Bankiety, bzdety, bigos, sztandary,
    Wrzaski, oklaski, Pan Prezio, Pan Wódz.

    Kwiaty dla niego, przemowy dla czerni,
    Wódz, a za Wodzem wierni.

    On, między swymi w ubeckiej siermiędze,
    Oni - w strumieniu lejącej się łaski.
    Sny o potędze, sny o potędze,
    Kamera, oklaski, oklaski , oklaski.

    Oklaski dla niego, uśmiechy dla czerni
    Wódz, a za wodzem wierni.

    Zgnilizna, drożyzna, lewizna, szarzyzna,
    Reklama i patos, kumotryzm i biznes.
    Krawaty i kwiaty, niech nastrój nie pryska.
    Chleba i igrzysk! Igrzyska, igrzyska.

    Chleba dla niego, igrzyska dla czerni,
    Wódz, a za Wodzem wierni.

    Co jeszcze, co jeszcze, co jeszcze? Zza węgła
    Broń bratobójcza nie jego dosięgła,
    I snajper ślepy na drzwiach od stodoły
    Prezencik ze wschodu, od Wujcia, od Wujcia!

    Kto winien? On milczy. Kto winien? Nie on!
    On wzrusza sie nagle w tym ciepłym lokalu!
    On cierpi, on chory, on biedny, on chory,
    On biedny, on cierpi, on leży w szpitalu.

    On wzrusza ramieniem, postronny widz,
    Wódz a za Wodzem pic!

    On szlocha, współczuje, wzruszony widz,
    Wódz a za Wodzem - nic!

    _______________Wiktor W._____
  • ~QueSeraSera
    (2012-12-12 22:25)
    Dożywa 90-ki. Jego ofiary były po części nieletnie. Przyzwoitym ludziom pozostaje jedynie bezsilna wściekłość
  • ~Prawdziwy katolik
    (2012-12-12 22:24)
    Jaruzelski ,morderca,Jaruzelski na szubienice !!! a za 50lat powie sie ze to czabylo zrobic zeby uratowac Polske!
    Wy wszyscy madrzy co piszecie same bzdury powiazane z nienawiscia pamietacie jak Karol Wojtyla wybaczyl Ali Acce za to ze chcial go zabic !Wojtyla byl prawdziwym chrzescijaninem a wy nie!!
    Jeszcze jedna sprawa czy wy pamietacie jak przed wojna Jozef Pilsudski zrobil zamach stanu co zginelo w jednym dniu ponad300 osob a dzisiaj wznosicie jemu pomniki !!!
  • ~aussie1inc
    (2012-12-12 22:22)
    Sowiecki general w polskim mundurze, zdrajca i morderca wypelniajacy bez zmruzenia spepia rozkazy w Kremla zdechnie w swoim lozku, bo polskie dupki nie byly w stanie wsadzic go do wiezienia. DNO!!!
  • ~Olek
    (2012-12-12 22:16)
    Pamiętamy !!! http://www.youtube.com/watch?v=YZQpptwEceo za KBW ,za Stocznie za Radom,Czechy,za 1981
  • ~do~www
    (2012-12-12 22:15)
    szkoda ze nie twoja suka co cie na swiat wydalila
  • ~siergiej
    (2012-12-12 22:12)
    Według mnie nich żyje 200 lat bo bez niego nie było by uroczystości
    13 .12.każdego roku Musi swoje odcierpieć za grzechy które popełnił
    Nie tak szybko Pan Bóg daje szubrawcom odpocząć
  • ~emik
    (2012-12-12 22:11)
    Choremu dzieciakowi nawet badania krwi nie zrobili,zmarl chlopczyna,a tego bandyte karetka do szpitala bo dostal krwotok z nosa,niech nie dlubie w nosie.
  • ~re: www
    (2012-12-12 22:06)
    mówisz o Putinie? popieram.
  • ~widmo
    (2012-12-12 22:06)
    co za traf, co roku Jaruzelski w rocznicę swojej zdrady nagle źle się czuje i chowa się po szpitalach. Przecież to nie przypadek, nawet jego sumienie gryzie i nie ma czelności spojrzeć w twarz prawdziwym polakom.
  • ~de profundis
    (2012-12-12 22:06)
    Jutro stańmy wszyscy razem... http://www.youtube.com/watch?v=JZHR413yibA
  • ~Macocha Teresa w Kiejkutach
    (2012-12-12 21:59)
    Koziej powinien mu przesłać kwiaty!
    I zawinięty w żydowską "Gazetę Wybroczynową" dla polaczków literek nalewki wzmacniającej od Palikota.
    Oczywiście przez posłańca Biedronia i posłanka Grodzkiego!
    Taka kombinacja by dobrze odzwierciedliła całe spektrum spuścizny Jaruzelskiego i mogłaby go postawić na nogi!
    A potem krótka rekonwalescencja w sanatorium w Klewkach w towarzystwie starych druhów - Kiszczaka, Millera i Kwacha...?
    Oni przecież też cierpią na rozmaite choroby!
    A jakby literek nie wystarczył - zawsze można Bolka posłać po dolewkę...
    Mietek podwiezie do monopolu w Kiejkutach, a jakby akurat był niedysponowany - to wtedy oczywiście Janicki...
    Ale dopiero, jak dostanie trzecią gwiazdkę - bo inaczej trzygwiazdkowy koniaczek może nie wypełnić znamion czynu dozwolonego w świetle obowiązujących procedur...
  • ~czytelnik
    (2012-12-12 21:58)
    Do - Jar - Napisales 'Wyrazy szacunku panie generale' .
    A ja sie pytam - za co ???-
    Za to, ze przez niego zginely setki uczciwych ludzi takich jak ks Popieluszko> Za to, ze trzymal Polakow zamknietych w kombinatach , zeby pracowali na ZSRR, sami stojac w kilometrowych kolejkach po maslo i cukier???
    Krotka masz pamiec, kolego ~Jar...
  • ~ddd
    (2012-12-12 21:58)
    Niech ktoś mu poda odbezpieczony pistolet. Niech odejdzie z tego świata jak na generała i człowieka honoru przystało, Niech się już nie męczy na siłę sam i niech nie męczy nas.
  • ~em
    (2012-12-12 21:53)
    Duzo zdrowia Panie Generale ,niepotrzebnie zostawil Pan tylu glupcow,oszolomow,to są własnie ci co im Pan życie uratowal-wychowanki tadeusza.
  • ~polka
    (2012-12-12 21:45)
    Ile on ma lat???
  • ~kolo
    (2012-12-12 21:41)
    ~kandydat na hienę2012-12-12 18:35

    hieny są wśród nas - czas na opamiętanie i empatię !!!
    ---
    Ty tu ludziom od hien nie urągaj, czerwona łachudro! Na pani Kaczyńskiej najgorsze psy wieszano, życzono jej najgorszego kiedy zachorowała - a przecież nic złego nikomu nie zrobiła.
    A ten sukinsyn zasłużył na dużo więcej, niż tu ludzie piszą! Niech zdycha, czas mu już!
  • ~www
    (2012-12-12 21:41)
    SZKODA ZE NIE KURDUPEL...