Pożar w mieszkaniu dziennikarki Karoliny Korwin-Piotrowskiej

Pożar strawił część mieszkania dziennikarki m.in. TVN Style Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Jak podaje "Super Express", ogień zniszczył część jej mieszkania, zaczadzeniu uległo też czworo jej zwierząt.

wróć do artykułu
  • ~obywatel
    (2013-02-19 16:14)
    kogo to obchodzi
  • ~lakni
    (2013-02-19 16:40)
    Wyrazy współczucia,szkoda zwierząt:-/
  • ~POlsza wasza mać w budowie, tłumoki!
    (2013-02-25 22:14)
    typowe podpalenie. Zielona wyspa tuż tuż...
  • ~Gusiek460
    (2013-02-21 12:43)
    Musiała coś napisać, nie na temat zwierząt. Jachowiczowi też zaczęło się palić w przedpokoju.
  • ~Speszcie się kochać ludzi
    (2013-02-20 07:32)
    Tabloid podkreśla, że dziennikarka jest obrończynią praw zwierząt, a ze swoimi czworonogami była bardzo zżyta.


    Gdyby bardziej kochała ludzi od zwierząt , to może nikt by ją nie podpalił.
  • ~Algiz14
    (2013-02-19 23:42)
    Wstrętna baba, ale zwierząt szkoda.
  • ~prawda
    (2013-02-19 23:32)
    szkoda zwierzątek -nawet bardzo bardzo - ale ta pani nie jest dobrym człowiekiem
  • ~pi
    (2013-02-19 22:56)
    "Istotne: czy bez dozoru mogą samodzielnie przebywać zwierzęta w mieszkaniach ?" Nie, właścicielom zwierząt absolutnie nie można wychodzić do pracy, sklepu itd. Dobry opiekun w ogóle nie rusza się z domu. Koleś, dorosły zwierzak, który zna mieszkanie, wie, jak się należy w nim zachowywać i raczej krzywdy sobie nie zrobi. Należy tylko pilnować, żeby nie zostawić na wierzchu nic trującego/ostrego/...gorącego.
  • ~Fornal
    (2013-02-19 22:34)
    Roztrzepane babsko pewnie nie wyłączyła żelazka, powinna być oskarżona o narażenie zwierząt, za brak opieki nad nimi i przyczynienie się do ich śmierci.
  • ~zoro
    (2013-02-19 20:12)
    bardzo Ja lubimy ale zwierzeta,,,okropne,,,
  • ~iga
    (2013-02-19 20:10)
    bardzo wspolczujemy pani piotrowskiej ,,,straszne...i te wspaniale,kochane zwierzeta,jak one musialy cierpiec,,okropne,,,trzeba kobiecie teraz pomoc,,,kolezanki,koledzy pomozcie kolezance,,,prosze sie trzymac Pani karolino,,,my rowniez kochamy zwierzeta,,,wszystkie...
  • ~ujki
    (2013-02-19 19:37)
    wszystko wskazuje na podpalenie
  • ~polak wie na co glosuje
    (2013-02-19 19:26)
    Niestety gang JOZEFA I DONALDA BAKOW opanowal ten kraj i mam teraz druga sycylie w polsce
  • ~ita
    (2013-02-19 19:02)
    Do andreasa,zwierzęta nie spłoneły,podczas zaczadzenia traci się przytomność i następuje śmierć.
  • ~polak wie na co glosuje
    (2013-02-19 13:35)
    Niestety tak TVN kara ludzi niepokornych

    http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/410634,splonelo-mieszkanie-szymona-majewskiego.html
  • ~PODPALENIE
    (2013-02-19 16:46)
    "Płomienie pojawiły się w przedpokoju..." z tego wynika jasno że,było to podpalenie.
  • ~SLOWIANIN GOSC VIKINGOW
    (2013-02-19 16:40)
    KOlejna celebrytka-wariatka...będzie opowiadac o operacji plastycznej na wizji,,,szkoda tylko tych zwierzat ...mądrzejszych od wlascicielki
  • ~ego
    (2013-02-19 12:02)
    Istotne: czy bez dozoru mogą samodzielnie przebywać zwierzęta w mieszkaniach ?
  • ~andreas
    (2013-02-19 16:28)
    Najgorsze ze splonely zwierzeta. Wspolczucia :( swoja droga to jakies dziwne z tymi palacymi sie mieszkaniami. Ciekawe dlaczego od przedpokoju sie zaczelo...
  • ~Meli