Gigantyczna afera. Państwo straciło ponad 200 mln zł!

Skarb Państwa stracił ponad 200 milionów złotych. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała prezesów i właścicieli firm zajmujących się obrotem wyrobami stalowymi.

wróć do artykułu
  • ~Jezus z Internetu
    (2013-03-07 08:57)
    Oh, mój Boże, to tyle co 4 lata "orkiestry samozadowolenia" (WOŚP).
  • ~kat
    (2013-03-07 09:10)
    Wszedzie zlodziejstwo i przekrety, ze tez ten kraj jeszcze funkcjonuje. Ale ryba psuje sie od glowy. Gdyby rozliczyli pierwszego aferzyste i zapadl wyrok, reszta by sie bala. Trzeba bylo zaczac juz od afery hazardowej. Dzis juz nikt nie zatrzyma tej toczacej sie kuli afer i przestepstw. To zaszlo za daleko, siega biznesu i wladzy.
  • ~magda
    (2013-03-07 09:10)
    no i co z tego ze wykryli afere. narazie szum medialny a potem wszystko ucichnie nikomu nic nie zrobia pieniedzy nie zwroca a biedni dalej beda oszczedzac zeby zlodzieje sie hustali za nasze podatki bo oni maja pieniadze przekupia kogo trzeba i biznes dalej sie kreci.szkoda sie nawet denerwowac.
  • ~jak inaczej?
    (2013-03-07 09:13)
    w końcu ktoś musi na czymś zarabiać, skoro ludzie buduja pałacy i jeżdża furami za setki tys. zł... z uczciwej pracy tylko nieliczni
  • ~Zbigniew
    (2013-03-07 09:15)
    I COim zrobią ? tak jak reszcie!
  • ~ZEN
    (2013-03-07 09:17)
    NIC SIE NIE STAŁO, NIC SIĘ NIE STAŁO...
    LUDZIE SA JUŻ PRZYZWYCZAJENI.
    TO JUZ NIE ROBI WRAZENIA.
    JAKI PAN, TAKI KRAM!
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2013-03-07 09:18)
    Straty ponad 200ml, zabezpieczono 5,7ml. CBA Tuska zrobiło interes. W państwie krętaczy i złodziei wszyscy grabią do siebie, począwszy od prezydium sejmu, senatu, służby zdrowia, kancelarii prezydenta, byłych prezydentów, mafii biznesowej, po drobnych złodziejaszków. Tylko prosty lud cierpi biedę, głoduje i głosuje na partię POpaprańców. Co wybraliście to macie POlimatołki.
  • ~Robnad
    (2013-03-07 09:18)
    Polski katolik potrafi !!
  • ~Pi
    (2013-03-07 09:26)
    Do ~Robnad2013-03-07 09:18

    A skąd przyjemniaczku wiesz, że to był katolik ?
  • ~zagubiony
    (2013-03-07 09:28)
    Poczekajcie z tą aferą. Nie wyjaśniliśmy jeszcze poprzednch.
  • ~007
    (2013-03-07 09:30)
    POdstawiają płotki żeby rekiny mogły grasować swobodnie.
  • ~Nikt nie będzie wiedział za co i o co chodzi
    (2013-03-07 09:31)
    Na pewno umorzą. A jak nawet skażą to część zarzutów sie przedawni. A resztę dostana w zawieszeniu za 30 pare lat. A wyjdą za kaucja.
  • ~k.l.
    (2013-03-07 09:31)
    Nic nie szkodzi - właśnie ruszył po 12 latach, proces prezesa PZU.
    Za kolejnych 12 lat nikt już nie będzie wiedział o co chodzi.
    A kasiorka przyda się rodzince.
  • ~zen
    (2013-03-07 09:32)
    PILNIA POTRZEBNY PRAWDZIWY WÓDZ, POKROJU MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO.
    KIEDY PISZE SIĘ O PANSTWIE TuSSeka, z Palacu Namiestnikowskiego jest płynie wiadomość,że... prezydentowa schudła?! Rzygi, totalne rzygi!
  • ~Do fiskusa
    (2013-03-07 09:33)
    Ale nie zapomnijcie skazać babci z kiosku co nie dała paragonu na 1,- PLN.
  • ~wot problema
    (2013-03-07 09:37)
    re: Robnat
    chłopie to nie polscy katolicy tylko
    twoi rodacy z Jerozolimy kręcą
    całym bajzlem mafijnym w POlsce !
    za ich ochronę panowie z PO
    mają zapewnioną władzę od koszernych
    mediów !!!
  • ~obywatel
    (2013-03-07 09:40)
    Będzie jeszcze gorzej,w Polsce już nie ma Władzy żadnej.
  • ~ślepa kura
    (2013-03-07 09:41)
    śmiechu warte: ABW zabezpieczyła 5,7 mln zł !
    POzostałe 200 mln zł POjechało na wczasy do ziemi
    obiecanej i nie POwróciło ! Są bezpieczne !!!
  • ~OLD BOY
    (2013-03-07 09:43)
    MOI SZANOWNI PISARZE.PAMIEC LUDZKA MA TO DO SIEBIE ,ZE Z BIEGIEM CZASU TO CO DZIALO SIE KIEDYS ZANIKA W PAMIECI .WAZNE JEST TO CO TERAZ.SAM STWIERDZAM ,ZE RZAD TUSKA MA ZWYKLYCH OBYWATELI GDZIES,ALE TO CO DZIALO SIE ZA SLD I PIS WCALE NIE BYLO LEPSZE.DZIALO SIE TAK SAMO.JAKA RADA?TAKA JAK W 1989 R.MOZE TERAZ SIE UDA.
  • ~SLOWIANIN GOSC VIKINGOW
    (2013-03-07 09:44)
    W złodziejskim Tuskolandzie proceder trwal...cale lata...Wystarczyl jeden program SEKIELSKIEGO w TVP...i sprawiedliwość JEST...A gdzie byliście złodzieje wcześniej ...jak grabiono cale lata Panstwo ???...co teraz dla slupkow sondażowych i PR ryzego kretacz oplaca się ARESZTOWAC ??