"GPC" o Woodstock: Profanowanie krzyża i agresja wobec wierzących

| Aktualizacja:

Agresja wobec osób wierzących, promowanie antykoncepcji, alkohol lejący się strumieniami, a także profanowanie krzyża to wszystko dzieje się w trakcie corocznej imprezy Jurka Owsiaka - pisze "Gazeta Polska Codziennie" o najnowszej edycji Przystanku Woodstock.

wróć do artykułu
  • ~hretka
    (2013-08-14 17:20)
    To jest liberalizm czyli burdel na kółkach, brak wszelkich zahamowań.
  • ~AKowiec!
    (2013-08-06 20:36)
    owsiki i inne kuby niech sie ciesza chwila!Potem nicosc,ktora im sie nalezy.
  • ~POlactwo
    (2013-08-06 14:30)
    Taplanie w błocie i bagnie to przyszłość POlactwa..czyli bez przyszłości.
  • ~iok
    (2013-08-05 13:13)
    Pieniądze zbierali wszyscy , a zabawę zrobili dobrą dla ćpunów.
  • ~vh
    (2013-08-05 11:17)
    Kazda przeszkoda jest zeslana przez Boga by wzmacniac wiare!
    Przystenek Jezus nie powinien narzekac tylko dziekowac Panu Bogu za mozliwosc wzmacniania wiary.
  • ~JKa
    (2013-08-05 06:35)
    co za idioci,niech spiepszaja za mury kosciola i swoich ministrantow molestuja
  • ~bylem widzialem
    (2013-08-04 23:39)
    Dla ciekawosci, bo roznie sie pisze na forum, bylem tam sprawdzic jak to tak jest. Z poczatku spotkalem milych mlodych ludzi ale im dalej w las tym wiecej problemow. Gorzalka, narkotyki, nagosc, uprawianie milosci juz nie po krzakach ale jawnie na widoku wszystkich wokolo. W pewnym momencie znalazlem sie otoczony przez 4 kopulujace pary .. Kolo nich nastepne pary cpajace narkotyki szykowaly sie do tego samego... horror! Kiedy przy wyjsciu powiedzialem o tym co widzialem facetom ochrony.. oni wzruszyli ramionami i kazali mi sie wynosic bo jak nie to dostane po mordzie.
  • ~LAS
    (2013-08-04 16:34)
    Niektórzy myślą, że każdy człowiek ma wolną wolę i prawo do tarzania się w błocie... Problem jednak polega na tym , że prędzej czy póżniej wielu z tych wolno-myślących zaczyna tonąć w błocie życia. Nikt im wtedy nie chce pomóc: ani Jurek Owsiak, ani "przyjaciele" z Woodstock, ani ich ateistyczna rodzina. Jedyne osoby, które mają współczucie to chrześcijanie i właśnie do nich zwracają się dzisiejsi wrogowie kościoła o pomoc.
  • ~precz z lewymi gnidami
    (2013-08-04 13:56)
    Ten cały owsikowy spęd pod nazwą woodstock to zwyczajna banda "ch*ja", chołota jaką w cywilizowanym świecie się tępi!!
  • ~STOP Owsikowej bolszewizacji POLSKI
    (2013-08-04 13:34)
    idą gościńcem ludzie biedni,
    Niosą w węzełkach chleb powszedni
    Po twardej utykali grudzie
    Bardzo ubodzy, smutni ludzie.
    Każdy ma zdartą, starą szatę,
    A na ramieniu swym łopatę.
    Dokądże, ludzie, tak was wielu,
    Dokądże? Do jakiego celu?
    Jak zwie się wasza boleść sroga,
    Nie mamy Boga!
    Brak nam Boga!
  • ~dejanira
    (2013-08-04 13:18)
    "GPC" nie byłaby sobą gdyby nie wyPISywała takich głupot! I tak trzymać durnie!
  • ~ddd
    (2013-08-04 12:45)
    Niech sie gazeta niepolska tak nie martwi o "substytut pomnika" przecież mają swój.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-08-04 12:25)
    PIS ,
    was wielebny liżą po rowach i walą szmalem w wasze sutanny z budżetu
    tego chcecie ?
  • ~kraj sumo
    (2013-08-04 12:05)
    Wiarygodne zrodlo informacji -GPC KACZYSTOWSKO RYDZYKOWY BRUKOWIEC
    specjalizujacy sie w klamstwach , pomowieniach , prowokacjach , szerzeniu rasizmu , wszelkich fobii i nienawisci do nie- kaczystow i nie-moherowcow , a bazujacy na klamstwie , falszu i obludzie . Typowa okupacyjna ''gadzinowka'' !
    Wart swoich sponsorow i pseudo-redaktorow !
  • ~Obs..tor
    (2013-08-04 11:44)
    ...ha ha ha... a po co tam "Jezus przystanek" czyżby łowienie duszyczek...
  • ~a fuj.
    (2013-08-04 11:10)
    celebryci pozal sie Boze!Owsiak i kubus!Na emeryture,a nie zawracac glowe ludziom Wont do nory!Wont.
  • ~ślązak
    (2013-08-04 10:52)
    GDYBY MŁODZIEŻ SZŁA PIESZO PRZEZ KRAJ Z KRZYŻAMI W RĘKU, NA TO SPOTKANIE, Z PANAMI W SUKIENKACH NA CZELE, BYŁOBY TO PRZEZ BISKUPÓW AKCEPTOWANE..KRZYŻE, SYMGOLE MĘCZĘŃSTWA I ŚMIERCI, ŻAŁOSNE PIENIA I RÓŻAŃCE I BEZMYŚLNE KLEPANIE W KÓŁKO WIELOKROTNIE,MODLITWY MA BYĆ MIŁE BOGU,? A W ŻYCIU NIENAWIŚĆ DO INNOWIERCÓW, DO NIEWIERZĄCYCH, MŁODZIEŻ I NIETYLKO MŁODZIEŻ POTRZEBUJE RADOŚCI, SZALEŃCZYCH JEJ PRZEJAWÓW, NAWET KRYTYKOWANEGO PAPLANIA SIĘ W BŁOCIE.PRZYPOMNIJCIE SOBIE, KOŚCIELNI PONURACY ILE WESOŁOŚCI WZBUDZAJĄ FILMY NA KTÓRYCH OBRZUCAJĄ SIĘ TORTAMI. PRZEPOMNIJCIE SOBIE COROCZNE MASOWE IMPREZY POLEGAJĄCE NA OBRZUCANIU SIĘ POMIDORAMI WE WŁOSZECH CZY W HISZKANIITAKICH RÓŻNYCH SZALEŃSTW ,NIKOMU NIE GROŻNYCH NA ŚWIECIE JEST WIELE. WIDOCZNIE CZŁOWIEK ZAPRACOWANY I PEŁEN PROBLEMÓW JAKIE ŻYCIE NIESIE, POTRZEBUJE W RADOSNY SPOSÓB ODREAGOWAĆ..KILKUSET KILOMETROWE DEMONSTRACJE PIELGRZYMKOWE TYCH MOZLIWISCI NIE DAJĄ. LUDZIE POTRZEBUJĄ MUZYKI , SZALEŃCZYCH TAŃCÓW, ŚPIEWU RADOŚCI I WYGŁUPÓW.I NIE MA W TYM NIC ZŁEGO CHWAŁA OWSIAKOWI, ZWALCZANEMU PRZEZ BISKUPÓW ZA TO ŻE JGO DZIAŁALNOŚĆ WSPIERA POTRZEBY SZPITALI DAJE MOŻLIWOŚC RADOSNEGO POSZALENIA. PRECZ Z PONURAKAMI.
  • ~mmm
    (2013-08-04 10:18)
    ~ksiadz2013-08-04 08:40
    Nie toleruję obrażania kogokolwiek, wierzących - niewierzących , brzydkich - ładnych, mądrych ,-głupich w temacie, ruskich - amerykanów, Tuska-Kaczyńskiego ...
    Wierzący nie są święci, często w publicznych ich wypowiedziach wysłuchuję (np radio maryja, super stacja, ...) potężny ładunek agresji, chamstwa, nietolerancji, prymitywizmu, ... który przypisuję katolikom wierzącym.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-08-04 10:04)
    Bilans transformacji politycznej = stracone dwa pokolenia Polakow.To przypomina mi wielka chlewnie ,a nie spotkanie mlodziezy na koncercie muzycznym.Jaki tam byl poziom moralny tych mlodych ludzi ?.Facet w czerwonych pantalonach i rozowych okularach,w czasie kwesty zbiera pieniadze na leczenie mlodych cial ludzkich ,a na tym rykowisku niszczy to co sie w piersiach gra,dusze.
  • ~alex
    (2013-08-04 09:53)
    A do czego jest tam potrzebny krzyz? Co za bzdura--wiadomo, ze nikt nie bedzie w nastroju do wysluchiwania kazan i modlow. Co za absurdalne pomysly--ale widocznie w kraju absolutnie zadna impreza nie moze odbyc sie bez udzialu Kosciola.