Ilu Polaków wierzy w zamach w Smoleńsku? NAJNOWSZY SONDAŻ

| Aktualizacja:

Konferencja naukowa w sprawie katastrofy smoleńskiej nie wyjaśni jej przyczyn - uważa zdecydowana większość Polaków. Aż 72 procent ankietowanych przez CBOS jest zdania, że w ten sposób nie uda się zbliżyć skrajnych stanowisk w tej sprawie.

wróć do artykułu
  • ~Irek
    (2015-04-09 15:26)
    Wiele analiz wskazuje na rodzaj pułapki manipulacyjnej.
  • ~fg
    (2013-12-19 14:47)
    28 procent debili ... smutne
  • ~szef HR
    (2013-11-06 12:17)
    Ja pytam przed przyjęciem do pracy, co kandydat myśli o katastrofie i wywalam tych, którzy uważają, że nie wszystko jest jasne a nawet nie potrafią powiedzieć co!
  • ~prok
    (2013-11-06 12:15)
    Wszyscy widzieli jak Putin dzwonił do Kaczyńskiego z gratulacjami! To kluczowy dowód!
  • ~jarutuski matol............
    (2013-11-05 22:30)
    czerwonych matoluf prawda pazy...
  • ~icek....
    (2013-11-05 22:21)
    niesiol ty stary ormowcu twoje miejsce jest w ruskiej budzie matole..
  • ~DAV
    (2013-10-31 10:48)
    Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-10-30 08:10

    Kaczynski, nigdy nie przepracowal nawet pelnego roku kalendarzowego na etacie,
    Zrozum wreszcie debilu, ze nikogo nie obchodzi, co robil Kaczynski, kto ile razy na dzień rzyga, ludzi obchodzi to, co naprawdę wydarzylo się w Smolensku !!!
  • ~brunek niedojda
    (2013-10-31 01:55)
    PO WSI swolocz, zmienic pampersy i do chlewa !!!
  • ~Wanda
    (2013-10-30 12:30)
    To nie kwestja wiary matoły , tam był wybuch na sto procent.
  • ~Wanda
    (2013-10-30 12:30)
    To nie kwestja wiary matoły , tam był wybuch na sto procent.
  • ~patriota
    (2013-10-30 09:52)
    To że Tu-154M 101 rozleciał się w powietrzu na skutek eksplozji, to nie sprawa wiary, lecz faktów, naukowych dowodów, ustaleń niezależnych ekspertów!!!

    I co w tym dziwnego, że 12 dni po krwawych bombowych zamachach w moskiewskim metrze, miał miejsce czyn terrorystyczny w zastawionej smoleńskiej pułapce?

    Okoliczności zamachu smoleńskiego to nie sprawa wiary, ale rzetelnych ustaleń niezależnych ekspertów i to międzynarodowej komisji (aby nie padły zarzuty o stronniczość), która możliwie szybko powinna zostać powołana do zbadania tej największej po II WS narodowej tragedii Polaków.
  • ~jozek
    (2013-10-30 09:12)
    znowu te sondaż! widać ,musi być już tuż tuż udowodnienie zamachu, wywiecie swoje a mądrzy Polacy swoje i jeszcze to zdjęcie wielce wymowne na okładce wSieci
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-30 08:26)
    Dziękuję wszystkich którzy wspierali mnie finansowo w walce z chorobą. Jutro w końcu operacja. Wycinają mi mózg, w końcu przestanę cierpiec.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-30 08:10)
    Kaczynski, nigdy nie przepracowal nawet pelnego roku kalendarzowego na etacie,
    zyje od dziecka na cudzym, jego rodzice tez. Wiemy juz kim byli i ze sie wybitnie
    dla komuny zasluzyli. Bracia maja mature dzieki komunie bo nie przeszli do ostatniej
    klasy maturalnej, rodzicow znajomi, moze organizacja partyjna, pomogla
    im sfalszowac swiadectwo i zostali przeniesieni do 2 roznych, gorszych liceow warszawskich,
    Lech na Mlociny do szkoly dla dzieci wojskowych i partyjnych, z internatem choc mial do domu blisko.
    Mozna tak wypisywac bez konca prawde ale ona ich sie nie ima, klamstwo tylko rozkwita,
    glownie z powodu wsparcia ..kosciola i glupiej czesci spoleczenstwa. Wierza, nie weryfikuja.
  • ~Czesiek Hydraulik
    (2013-10-30 07:51)
    Teraz
    Usłyszysz
    Same
    Kłamstwa

    Ten sondaż można wrzucic do kibla i spuscic wodę. Taka jest jego wartośc.
  • ~PISARZ
    (2013-10-30 07:32)
    ja wierze w zamach i niejestem zwolennikiem żadnej parti.Rząd nam mydli oczy i robi wszysko żeby zatrzeć wszystki ślady a ten wasz zakłamany sondaż można spuścić do kibla TUSKOLANDIA WSZYSTKO ZAMIENI W KABARET
  • ~SEKTA wierzących w pancerną brzozę - 56%?
    (2013-10-30 06:31)
    ~LOKOKO2013-10-30 06:25

    28 % WIERZY? I ONI MAJĄ GŁOS WYBORCZY? CI LUDZIE MAJĄ DECYDOWAĆ O LOSACH POLSKI? CIARKI PRZECHODZĄ

    A SEKCIARZE wierzący w moc PANCERNEJ BRZOZY? Oni mają prawa wyborcze?

    CIARKI PRZECHODZĄ!

    a owo sławne zdjęcie Tusk - Putin nie sugeruje jednoznacznie radości obu panów z udanego przedsięwzięcia, które zaplanował Arabski z Grasiem?
  • ~LOKOKO
    (2013-10-30 06:25)
    28 % WIERZY? I ONI MAJĄ GŁOS WYBORCZY? CI LUDZIE MAJĄ DECYDOWAĆ O LOSACH POLSKI? CIARKI PRZECHODZĄ
  • ~moniek z peło
    (2013-10-30 06:01)
    samolot prowadzony był z Moskwy na katastrofę...to już wiemy na pewno...
  • ~Tusk jak Gomułka w 68r i nagonka trwa
    (2013-10-30 05:38)
    Tusk jak Gomułka w marcu 68 roku. Ten sam język nienawiści do ludzi, którym nijak nie pasuje z naukowego punktu widzenia to, co zapodał Miller z Anodiną czyli BREDNIE nt przyczyn katastrofy smoleńskiej.

    ~cxs2013-10-30 03:45
    Profesorowie o moralności alfonsa

    „Człowiek o moralności alfonsa” – mówił o Januszu Szpotańskim Władysław Gomułka. „Degradacja osobowościowa i moralna tego środowiska jest totalna” – tak filozof Jan Hartman napisał ostatnio o „smoleńszczykach”. Język nagonki na profesorów badających katastrofę smoleńską żywcem przeniesiony został z antyinteligenckich nagonek z czasów PRL

    „Człowiek szanujący własną godność broni swych przekonań w polemice, sięga po argumenty, pogardza zaś błotem kalumnii. Nigdy nie bierze udziału w nagonce” – napisał 16 września 2005 r., w czasach rządów PiS, Adam Michnik.

    Michnik o ohydzie nagonek
    Nagonki m.in. z czasów PRL Michnik opisał tak: „Bywały organizowane z nakazu władzy, ale bywały też inspirowane przez środowiska opiniotwórcze aspirujące do władzy; bywały również spontaniczną reakcją na wypowiedź jakiegoś śmiałka, który odważył się naruszać dogmaty uchodzące za niewzruszone”.

    Jak zwracał uwagę Michnik, ofiarą takich nagonek padał zawsze ktoś wybitny: „Musiał to jednak być śmiałek cieszący się powszechnym szacunkiem, autorytet dla wielu środowisk, bowiem cechą wspólną nagonek był ich obiekt – ktoś wybitny i zasłużony – rzeczywista zawada dla naganiaczy. Nagonka miała tych ludzi zohydzić, opluskwić, uczynić przedmiotem zbiorowej nienawiści i pogardy”.

    Szokujące? Nagonka na profesorów badających katastrofę smoleńską, którą zorganizowało środowisko „Gazety Wyborczej”, spełnia wszystkie warunki, trafnie opisane przez Michnika.

    Z tezami profesorów się nie dyskutuje, lecz obrzuca ich wyzwiskami. Kampania prowadzona jest przez władzę i „środowiska opiniotwórcze” wobec „śmiałków”, których badania podważyły obowiązujące dogmaty o przyczynach katastrofy smoleńskiej. I ma wywołać powszechną pogardę wobec nich.