Ilu Polaków wierzy w zamach w Smoleńsku? NAJNOWSZY SONDAŻ

| Aktualizacja:

Konferencja naukowa w sprawie katastrofy smoleńskiej nie wyjaśni jej przyczyn - uważa zdecydowana większość Polaków. Aż 72 procent ankietowanych przez CBOS jest zdania, że w ten sposób nie uda się zbliżyć skrajnych stanowisk w tej sprawie.

wróć do artykułu
  • ~praw
    (2013-10-29 13:55)
    Trzeba byc skrajnym idiota zeby w bardzo skomplikowanej sprawie robić idiotyczne ankiety i pytać ludzi o rzeczy na ktorych sie kompletnie nie znają a całą wiedzę czerpią z telewizyjnych cz gazetowych oglupiaczy. Sam Maciarewicz wielokrotnie zaprzeczał iż nigdy nie mowił o zamachu mgle i innych rzeczach a ciągle wmawia mu sie to samo.Co ten człowiek ma jeszcze zrobić.SPRAWA KATASTROFY MUSI BYC WYJASNIONA ALE PRZEZ UCZCIWYCH NIEZALEZNYCH NAUKOWCOW BO TO CO DOTAD NAPISANO W URZEDOWYCH DOKUMENTACH TO BZDURA.
    Ponadto przestańcie traktować nas jak idiotów,Niech wszyscy zobacza wywiad Maciarewicze w TV info / lub Ciszewskiego w Polsacie /jest na niezalezna pl po kiknieciu ikony TV.
    To jest modelowy przykład polskiego dziennikarstwa.Tam idiotka dziennikarka
    stwierdza za GW że pzrecież eksperci M. biorą swoją wiedzę z skladania modeli i tego że siedzieli w samolocie.Taka idiotke powinno sie wyrzucić zaraz po programie na zbyty pysk z dożywotnim zakazem kontaktowania się z ludzmi.Jeste emerytowanym prawnikiem mam wiecej czasu ale tego diabelstwa nie da się juz sluchac i czytać.
  • ~sam nie wiem
    (2013-10-29 13:56)
    W co my wierzymy , ---w sztuczną mgłę , bomby termobaryczne , magnesy , hel , podłożone ladunki wybuchowe , złe naprowadzanie , 3 uratowane osoby , dobijanie rannych , q---rwa zgupiałem
  • ~peryzna
    (2013-10-29 13:56)
    CBOS. ludzie kochani, jak rzadowe biuro ma pisac__ Ocyzwiscie tak jak chce ryad.
  • ~słuchacz radia maryja
    (2013-10-29 14:00)
    A ja wierze Panu Macierewiczowi , bo tak kazał Pan Kaczyński amen
  • ~nareszcie
    (2013-10-29 14:02)
    Z ostatnie chwili Pan Macierewicz ma przedstawić 3 osoby , które przeżyły wypadek nad Smolenskiem i oni powiedzą jak było
  • ~polet
    (2013-10-29 14:03)
    przecież to chodzi o dokopanie Tuskowi , a nie wiarę w wybuchy
  • ~OBYWATEL
    (2013-10-29 14:06)
    ~ohyda cuchnie pisranskim pomiotem2013-10-29 13:39
    SKĄD TO UBECKO - TUSKISTOSKIE BYDŁO SIĘ WYRWAŁO ?
    CO, TAK UCZĄ W PLATFORZASTYCH INFO-BOJÓWKACH ?
  • ~elka
    (2013-10-29 14:16)
    Widzę, że mieszacie i mieszacie. Takie sondaże są po prostu idiotyczne. To tak, jakby zapytać, czy wierzysz, że Polacy wygrali pod Grunwaldem? Tu chodzi nie o WIARĘ, ale o FAKTY! Trzeba dochodzić PRAWDY, dodzy nocnikarze i szanowne Lemingi. Na razie naukowcy przedstawili swoje analizy. Tusk z drużyną natomiast serwuje sieczkę i wszystko wyśmiewa, straszy i poucza. Żądajmy od Laska (czyt.:Tuska) dowodó i prac naukowych. Co nam z sondaży?
  • ~nieskundlony
    (2013-10-29 14:16)
    "MLODY"ciekawi mnie -jak się zachowają Polacy gdy tobie lub twojej rodzinie stanie się krzywda.Gdzie się taki "czlowiek"urodzil ,ilu jest takich mądrych inaczej.Oby ci się nic zlego nie przytrafilo bo kogo to będzie obchodzić.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-29 14:17)
    ja wierzę w zamach moi koledzy, sąsiedzi i znajomi , z wyjątkiem kilku złodziej którzy siedzą , jak będą myśleć inaczej to nie wyjdą z pierdla przed terminem , to wszystko koniec kropka .
  • ~sw
    (2013-10-29 14:20)
    Katastrofa, również ta pod Smoleńskiem należy do zjawisk czysto fizycznych i nie ma tu marginesu wiary. Dopuścić należy każdą z fizycznego punktu widzenia możliwość. Jak dotychczas tylko Komisja kierowana przez posła Macierewicza choć nieudolnie stara się wyjaśnić przyczyny. Komisje funkcjonujące na zlecenie PO to zwykła propagandowa ściema szukająca wyznawców swoich teorii. Sondażami przyczyn katastrofy się nie wyjaśni.
  • ~sem
    (2013-10-29 14:20)
    Na zachodzie 100% nie wierzy a wie a w Polsce tylko 26% ma odwagę się przyznać,że wierzy w zamach a myślą wszyscy,że był.
  • ~młody
    (2013-10-29 14:21)
    ~nieskundlony2013-10-29 14:16 Widzisz , prosty i niedouczony kmiocie z radia maryja , ja nic złego o zmarłych nie powiedziałem , jest mi bardzo przykro ,że tak się stało i współczuje rodzinom ,,, ale jak robi się szopki z helem z 3 , którzy przeżyli , z magnesami czy Bóg wie z czym jeszcze , to ja na takiego , który kpi z tej tragedii rzygam i leje ciepłym moczem
  • ~debili ci u nas dostatek
    (2013-10-29 14:22)
    jak widać z sondażu!
  • ~Filip
    (2013-10-29 14:22)
    PRZEZ 50 LAT ZA ZBRODNIĘ KATYŃSKĄ UWAŻANO NIEMCÓW. MYŚLĘ ŻE TRAGEDIA SMOLEŃSKA PO UPŁYWIE LAT WYJDZIE NA JAW.
  • ~Bartek
    (2013-10-29 14:24)
    Już nic pomoże. Dla PiS tylko wiara w zamach jest jedyną akceptowalna prawdą co do okoliczności śmierci Lecha Kaczyńskiego. Smierc w katastrofie z powodu bałaganu i nieprzestrzeganiu procedur w podległych strukturach jest dla historii śmiercią banalną, bo wskazującą na współwine. Ponieść smierć z rąk podstepnego i odwiecznego wroga Najjasniejszej to jest dopiero wartość dla hisrtorii.
  • ~i tyle w temacie
    (2013-10-29 14:27)
    To znaczy w brzozę smolenską WIERZY szaman Lasek, Miller i 99.5% Lemingów a w zamach wierzy zaledwie 0.5% Lemingów.
    Jezeli odstawimy wiarę na bok, to okazuje się ze 88% Polaków jest PRZEKONANYCH ze to byl zamach. I tyle w temacie.
  • ~hahahaha
    (2013-10-29 14:27)
    ~peryzna2013-10-29 13:56 - a jak ma szczekac pisranski zapchlony kundel? Jak kaze mu klamczynski... bezmozga, rozmiekczona maso moherowa
  • ~Waldemar
    (2013-10-29 14:28)
    Badanie katastrof lotniczych TO NIE DYSKUSJA NA TEMAT WIARY!!! To, co dotychczas przedstawily rzadowe komisje i prorzadowe media w ZADNYM RAZIE nie wyczerpuje tematu badania katastrofy i NIE DAJE ODPOWIEDZI co bylo jej powodem. Niezalezni naukowcy o wiele lepiej badaja jej przyczyny mimo braku dostepu do wielu zrodlowych danych. Ale te wlasnie zrodlowe dane UKRYWAJA ZAROWNO POLSKIE JAK I ROSYJSKIE KOMISJE I PROKURATURY! Nie ma dymu bez ognia i zbrodni bez motywu. Skoro rzad jest zainteresowany w ukryciu przyczyn i w gmatwaniu sprawy oraz w EWIDENTNY SPOSOB KLAMIE OD SAMEGO POCZATKU - to znaczy, ze ten rzad jest gleboko zainteresowany w ukryciu i zapobieganiu wykrycia przyczyn katastrofy. W takich dzialaniach jest zawsze zainteresowany sprawca!
  • ~MELANIA
    (2013-10-29 14:28)
    KOLEJNO ZMIENIAJACE SIE WERSJE BREDNI MACIAREWICZA DOWODZĄ ŻE JEDYNYM PRAWDZIWYM JEST RAPORT ANODINY, WSKAZUJĄCY JAKO PRZYCZYNĘ KATASTROFY ROZKAZ LĄDOWANIA WYDANY PRZEZ GŁÓWNEGO PASAŻERA.

Może zainteresować Cię też: