Ilu Polaków wierzy w zamach w Smoleńsku? NAJNOWSZY SONDAŻ

| Aktualizacja:

Konferencja naukowa w sprawie katastrofy smoleńskiej nie wyjaśni jej przyczyn - uważa zdecydowana większość Polaków. Aż 72 procent ankietowanych przez CBOS jest zdania, że w ten sposób nie uda się zbliżyć skrajnych stanowisk w tej sprawie.

wróć do artykułu
 • ~Karma Losang Dordże.
  (2013-10-29 15:06)
  Kataguruma na plecy jest wynikiem sumy dwóch przyśpieszeń. Brak zewnętrznej częsci skrzydła (nie wiedzą, jak długiej - ciekawe?) plus maksymalny kop staku, który go dobił do gleby. Na wieży nie było nowicjuszy.
  Nie ******* mnie.
 • ~Karma Losang Dordże.
  (2013-10-29 15:12)
  Kataguruma na plecy jest wynikiem sumy dwóch przyśpieszeń. Brak zewnętrznej częsci skrzydła (nie wiedzą, jak długiej - ciekawe?) plus maksymalny kop staku, który go dobił do gleby. Na wieży nie było nowicjuszy. Jak dał radę.
 • ~Kazdy myslacy wie co jest grane, tylko glupiec
  (2013-10-29 15:13)
  Oddanie sledztwa wspolsprawcom daje wiele do myslenia ! ...
  WSZYSTKO STAJE sie JASNE ! ! !
 • ~TUsk-154 Odchodzicie
  (2013-10-29 15:14)
  Dzięki badaniom naukowym wiemy, że był wybuch, a nie pancerna brzózka, czy tak należy interpretować wyniki
  28% uważa, że był wybuch i zamach
  56% uważa, że był wybuch i awaria (bez zamachu)
  16% nie ma zdania (albo nie chce powiedzieć ankieterowi
 • ~Solo Monica
  (2013-10-29 15:15)
  Wczoraj jakaś babcia uwierzyła ze dostanie spadek po Janie Pawle II jak udowodni ze ma oszczednosci. Oddala wiec oszustom 3,7tys złotych a ci podwieźli ja do koscioła i kazali zgłosic sie do proboszcza.
  Czy trzeba dodawac że ta babcia jest wyborca PiS i wierzy w zamach smoleński ?
 • ~sly
  (2013-10-29 15:18)
  rzadowe Anonidowe ustalenia jednak nie przekonuja Polakow .Jest tam tyle bledow i klamstw ,ze jestem za propozycja Kleibera ,aby eksperci obu stron wyminali sie argumentami na face to face.Oczywiscie zeby nie padl argument o upolitycznieniu powinni sie wylaczyc i Lasek I Maciarewicz .
 • ~Smolczyk
  (2013-10-29 15:18)
  Ilu Polakow ma dosyc p...nia na ten temat?

  Nie mam watpliwosci co do przyczyny afery smolenskiej rozpetanej przez Jaroslawa Kaczynskiego. Jaroslaw wydal rozkaz Lechowi aby ladowac za wszelka cene. Posluszny bratu Lech nie oponowal i przekazal odpowiednie dyspozycje zalodze samolotu. Jaroslaw uzyje wszelkich sposobow aby ta przerazajaca prawda nie wyszla na jaw. Jaroslaw nie mial intencji usmiercenia brata i >90-ciu osob obecnych na pokladzie ale tak wyszlo. Ten patologicznie ambitny czlowiek musi zyc z ta mysla a jako nie znajacy zadnych granic cynik uzyje wszelkich sposobow aby zataic prawde. Wynajmuje paranoidalnego schizofrenika Maciarewicza aby udowodnil klamstwo. Maciarewicz jest osobnikiem chorym psychicznie i tym samym pozbawionym sadu krytycznego. On jest oporny na perswazje. Bedzie sie trzymal swojej idei fix i nigdy z niej nie zrezygnuje. Niektorzy paranoicy maja nadzwyczajne oddzialywanie na otoczenie. Potrafia silnie indukowac innych ludzi i angazowac ich do pracy w imie totalnie absurdalnej idei. Czasami pociagaja za soba tlumy, co da sie zauwazyc analizujac sytuacje w Polsce. W pewnym momencie prawda wyjdzie na jaw, Jaroslawie. Wiem, ze nie chciales zabic brata i kilkudziesieciu towarzyszacych mu osob ale to zrobiles. Rozumiem Twoje przerazenie.
 • ~maria
  (2013-10-29 15:27)
  Do P Deresz p corki Nowackiej i syna Komorowskiego oraz tego Lisa u ktorego scie byli ---JAK NIEMACIE SERCA I SUMIENIA Wszyscy ---A najwiecej ta rodzina w tym programie Bo temu panu lisowi to za takie manipulacje dla rzadu i innych placa TAM zawsze jest pokieraszowane --DO rodziny czy dzieci i ten maz tak nie kochaja swoich najblizszych ABy Niechciec wyjasnienia i klamiac czy tak uczy komunizm --nie szkodzic to jest rosjii za cene swoich bliskich --JAKI TO PODLY CHARAKTER -przeciez wasi najblisi nie byli tacy Tak ich oddac na stracenie MY Polacy jesesmy wszystkim co zgineli --wszystko robic aby wyjasnic SMOLENSK -Oni sa naszymi rodakami ---Czy az tak trzeba isc w zaparcie i oszukiwac swoje sumienie -ACHA NIEMACIE --zeby pomyslec NA NISKIEJ WYSOKOSCI W BLOTNISTYM GRUNCIE BEZ KRATERU WSZYSCY ZGINELI NIEKTORZY W CZESCIACH ---to wam nic nie mowi cZY NIE CHCECIE ---jak to falszywie prowadzone ---wrak skrzynki w rosjii ..eksmisja i probki tajemnicze --niema zgody na miedzynarodowa komisje ---Czy to nie bierzecie pod uwage CO wami kieruje aby byc tak bezlitosny --Profesorowie pracuje bezinteresownie i zespol Macierewicza --Czy to Kasa Czy stolki w tej grze zeby byc tak podlym dla swoich bliskich i nie szukac przyczyny ..DERESZ CHCIAL BYC POSLEM ALE MU SIE NIUDALo --POLACY OCENIAJA serce milosc TYLKO LUDZIE waszego pokroju z komunizmu IDA PO TRUPACH DO CELU I MAJA PARSZYWY CHARAKTER TAK UBOLEWAM PONIEWAZ DLA MNIE BYLI POLAKAM I ZGINELI ZAL MI ICH I ZAL ZA BEZDUSZNOSC BLISKICH
 • ~007
  (2013-10-29 15:27)
  Na Telewizji Republika jest emitowana prezentacja Profesora Chris Cieszewski w której profesor dokładnie omawia system badawczy który doprowadził do określenia FAKTU, że brzoza była złamana przed 5 kwietnia 2010r..
  Transmisja jest ciągle zakłócana; wszystkie POdejrzenia idą w kierunku Bronisława Komorowskiego i Donalda Tuska.
 • ~ślązak
  (2013-10-29 15:34)
  Jak Pis na czele z Kaczyńkim i Macierewiczem rozwijali legendę zamachu? Cytuję.kolejno:
  . Putin razem z Komorowskim i Tuskiem zamordowali 96 osób.Ruski wywołali sztuczną mgłę, rozpylili hel,. użyli promieni śmierci i pól magnetycznych, użyli tajnej broni ukrytej pod śniegiem. użyli bomby na pokładzie, potem, że były dwie bomby, samolot nie zderzył się z brzozą, i ostatnio,że brzozy wogóle nie było.. Pozatym antoni twierdził ,że ma twarde dowody i zeznania świadków, że 3 osoby przeżyły i zostawy wywiezione z miejsca wypadku. Ponadto ,że ma świadków, iż rannych ruski dobijali strzałami.Pseudonaukowe dowody oparto na kłamstwie, ze nie mogło być zderzenia z brzożą, ,,ponieważ nieprawwą jest ,że samolot zniżył swój lot poniżej 100m".Pseudonaukawcy dowodzili zamachu demonstrując widzom pękającą parowkę i plastykową butelkę, Jeden z nich dowodził ,że jest lotniczym specem, bo w dzieciństwie kleił papierowe samolociki.Rząd miast dyskutować nad rozwojemkraju, zajmuje się rozpartrywaniem kłamstw i ich zbijaniem. Ten proces jeśli go sejm nie przerwie, będzie trwał w nieskończoność , dzieląc Polaków na myślących racjonalnie i na tych ulegających nachalnie publikowanym kłamstwom Macierewicza I Kaczyńskiego, wspieranych przez częśc biskupów oraz przez część duchownych ambonowym a także przez guru sekty Rydzyka..  ;:"
 • ~007
  (2013-10-29 15:38)
  Po zamach zastanawiałem się na jakiekolwiek wątki związane z Polskim Elementem. Już kilka dni po zamachu doszedłem, że pierwszym elementem, który wskazywał na planowanie tego czynu z Polski było "zapakowanie" wszystkich dziennikarzy do Jaka który odleciał pierwszy (Prezydent Lech Kaczyński zwykle zabierał kilku dziennikarz na pokład samoloty którym podróżował) . Jest zasadą w świecie medialnym, że jeśli dochodzi do morderstwa dziennikarz to istnieje niepisana solidarność zawodowa do ścigania przez to środowisko POtencjalnych morderców.
 • ~tyle
  (2013-10-29 15:41)
  Gdyby sprawa byla "czysta" nie klamali by od poczatku
 • ~kontestator
  (2013-10-29 15:45)
  Jest pewne, że raport Milera to fałsz. Czy to był zamach ? Wydaje się że tak a świadczy o tym przede wszystkim postawa rządu, który robi wszystko aby zatrzeć ślady po katastrofie jak również same okoliczności katastrofy. Nie ma możliwości aby samolot rozleciał się w drobny mak tylko dlatego, że zaczepił skrzydłem o drzewo. Detektory wykryły ślady trotylu w samolocie. Strona rządowa za wszelką cenę chciała sfałszować te dane sugerując że może to być pasta do butów lub dezodorant, co okazało się zwykłym kłamstwem. Profesor Binienda odowodnił w symulacji komputerowe,j że samolot nie miał kontaktu z brzozą bo przeleciał nad nią w odległości kilkudziesięciu metrów. Profesor Cieszewski na podstawie zdjęć satelitarnych pokazał, że brzoza z którą rzekomo zderzył się samolot, była złamana już kilka dni wcześniej. Inni eksperci wykazali że bez na pokładzie samolotu był wybuch o czym świadczą wywinięte na zewnątrz blachy i pozrywane nity. Rząd Tuska i jego pseudoeksperci próbują ignorować te informacje, w zamian obrzucając profesorów błotem. Czego Tusk się boi, że z takim uporem stara się zatuszować smoleńską a tragedię ?
 • ~war
  (2013-10-29 15:49)
  Nasz sejm, pseudo polski, lecz katolicki nie dąży do zakończenia cyrku niszczącego polską solidarność. Ośmiesza to parlament pozwalając komisji Macierewicza, politycznie zdominowanej przez 100% członków z pisu siać zamęt w kraju.
 • ~Normalny
  (2013-10-29 15:53)
  do: 007 2013-10-29 15:38

  Jaki prezydent, taki zamiach (czytaj: żaden prezydent to żaden zamach)
 • ~www
  (2013-10-29 15:56)
  Te Jasnowidz, a ty jesteś Polak patriota czy watykański katolik?!
 • ~mix
  (2013-10-29 15:58)
  I tak będzie latami, nic nie wyjaśnią , do niczego nie dojdą, dzielą naród a tak na marginesie co miało być zostało już wyjaśnione i powiedziane, wszystko okazuje się stekiem kłamstw i brudem, kłamstw o ekshumacji, brednie o przyczynie katastrofy itd.
 • ~Pol
  (2013-10-29 16:03)
  Tu nie chodzi o kwestie wiary a o rzetelnie prowadzone sledztwo w tej tragedy.
 • ~abRH+
  (2013-10-29 16:03)
  TO BYŁ ZAMACH NIE MA JUZ NAJMNIEJSZYCH WĄTPLIWOŚCI
 • ~jan m
  (2013-10-29 16:05)
  to był zamach

Może zainteresować Cię też: