Wielka akcja CBA. 18 osób zatrzymanych, w tym wiceprezes GUS

| Aktualizacja:

Wiceprezes Głównego Urzędu Statystycznego Krzysztof K. wśród zatrzymanych przez CBA w sprawie korupcji przy kontraktach na informatyzację administracji.

wróć do artykułu
  • ~helmut
    (2013-11-19 11:20)
    a u glema juz byli
  • ~gosc73
    (2013-11-19 12:52)
    jak latwo pisowcy juz wydaja wyroki ,a co z wila niby Kwasniewskiego by to wyszlo na jaw to wydaliscie z naszych pieniedzy 2 miliony a i tak to nie bylo prawda no i co prawda prawi i sprawiedliwi
  • ~xxx
    (2013-11-19 12:24)
    Jak dobrze poszperają to połączą te aresztowania i śledztwa z tym o czym pisano o tych dwóch delikwentach zatrudnionych u boniego z zarzutami malwersacji środków na systemy IT (ustawione przetargi), czyli Grzegorza W. i Andrzeja M. ze pracujących kiedyś w komendzie Straży Granicznej.
  • ~tusk to nie tylko oszust ale i POdlec
    (2013-11-19 12:25)
    No proszę jakie gigantyczne

    złodziejstwo! Tak to można sobie wygrywać każde wybory! Jak ma się zasoby pieniężne z różnych nielegalnych źródeł, a z drugiej strony powiązania z ruską komisją wyborczą która wie jak wygrywać wybory!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-19 12:31)
    Chwała PiS-owi za CBA

    To był dobry ruch, ... nawet polszewicy nie odważyli się tego zniszczyć.
  • ~obserwer_1
    (2013-11-19 12:33)
    jaki ja naiwny byłem! cały czas myślałem że oni w tym gus tylko dane statystyczne fałszują
  • ~sztefan niesioł
    (2013-11-19 12:39)
    POlacy nic się nie stało !!!
    To tylko fachowce z PO lody kręcili !
    A POzatym nawet moja 5-letnia wnuczka
    wie, że to wina Jarosława Kaczyńskiego !!!
  • ~Harlan
    (2013-11-19 12:43)
    Ja się tylko ironicznie uśmiechnąłem na tę wiadomość.Szkoda życia na nerwy.
  • ~prosim was
    (2013-11-19 12:58)
    panie premierze, panie prezydencie !!!
    zlikwidować natychmiast CBS,
    bękarta Jarosława Kaczyńskiego !
    oni nam jeszcze całe PO POzamykają,
    to kto nas z kryzysa wyprowadzi !!
  • ~lepiej póżno niż wcale
    (2013-11-19 12:21)
    Nie chcę nikogo POmawiać ,ale mam nieodparte wrażenie że Schetyna czysci teren w platformie.Szkoda tylko że musiał go osobiście ,,dotknąć Tusk,, żeby wieloletnie brudy zaczęły wypływać na wierzch.
  • ~jancz
    (2013-11-19 12:59)
    A ja się do znudzenia pytam: kto politycznych patronów tych złodziei wybierał? No kto? Nie ma winowajców? Dziękuję wam wyborcy. Ale nas urządziliście!
  • ~dziadek
    (2013-11-19 13:00)
    Każdy przetarg jest targiem kasy. Jedynie 1 %% UJRZY „ŚWIATŁO DZIENNE”
    Przetargi = polska patologia; wejrzyjcie np. w górnictwo – tam idzie duuża kassa pod stołem
  • ~bonzo
    (2013-11-19 13:04)
    Nie ma się co tak podniecać .W zaprzyjazninych telewizjach informacja o tej aferze POdawana jest na nastym miejscu . Dziennikarzyny-ubeciątka prześlizgną się tylko leciutko POtym temacie i skretyniałym POlaczkomnic się nie utrwali . Tym bardziej że jest już czym ten temat przykryć . A to polski działacz Greenpeace zostaje zwolniony za kaucją , a to zamach w Bejrucie , a to parlament UE zatwierdził budżet z którego łykniemy najwięcej kasy ze wszystkich, a to zmarła mama ks. Popiełuszki , a to śmiertelny wypadek na zakopiance . POnownie będzie durnych , skundlonych POlaczków czym tumanić , oj będzie !
  • ~`
    (2013-11-19 13:44)
    MSWIA i komenda policji a teraz CBA szuka czy czego sami tam nie zgubili bo ich ABW na ABC przerobi...
  • ~sem
    (2013-11-19 13:48)
    RUDA FERAJNA ...przyśpiesza.
  • ~Filutek
    (2013-11-19 14:36)
    Jeżeli ktoś ma zbędną łapówkę, to z chęcią ją wezmę. Oczywiście nic nikomu nie załatwię, bo nie mam takich stosunków ani możliwości, ale łapówkę mogę wziąć. (Od 10000 w górę, i tylko kolejno. Proszę się nie pchać).
  • ~kradniemy k ł a m i e m y zabijamy
    (2013-11-19 16:01)
    +PełO to RUSKA m a f i a ubrana w POlskie buty
  • ~Kiedy Tusk do dymisji ??
    (2013-11-19 12:22)
    nie mogę już tego czytać. Fala złodziejstwa PO jest

    nieskonczenie wielka. Nie mogę już tego czytać. Jest mi smutno, że Polacy pozwalają
    na okradanie swojego kraju.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-19 12:21)
    złodziejska prywatyzacja
    za PO
    jest to książkowy przykład złodziejskiej prywatyzacji w całej Polsce po 1989 r.Mafia czerwonych pająków w zmowie z tymi od Magdalenki w myśl zasady Owsiaka rubta co chceta grabi,kradnie,morduje, aby zagarnąć jak najwięcej z tego sukna(H.Sienkiewicz)Za takie czyny tylko gilotyna zaspokoi ich chciwość.
  • ~AAA
    (2013-11-19 12:00)
    To jest właśnie Polska Puł -Tuska.Korupcja,nepotyzm,afery.

Może zainteresować Cię też: