Kolejny sukces śledczych z "Archiwum X". Wykryli zbrodnię sprzed lat

| Aktualizacja:

Policjanci z krakowskiego Archiwum X wyjaśnili zbrodnię sprzed prawie pięciu lat. Pod zarzutem zabójstwa zatrzymana została 44-letnia kobieta i jej 45-letni partner. Zdaniem śledczych, odpowiadają oni za morderstwo Tomasza N., którego zwłoki znaleziono przy Cmentarzu Batowickim w 2006 roku.

wróć do artykułu
 • ~pol anka
  (2014-03-28 22:30)
  znajdują gościa, zakopują. Bez śledztwa, badań. Ktoś po pięciu latach zmusza ich do podjęcia roboty od nowa ( ekshumacja, badania toksykologiczne ). I to się nazywa sukcesem, raczej propagandą. Znajdźcie zabójce Komendanta Głównego "x"-y. Ale tu tabliczka wstęp wzbroniony
 • ~ha ha
  (2014-03-27 14:17)
  dlatego sie nie zenie
 • ~Zgredek
  (2014-03-27 14:29)
  To są tylko poszlaki. Zmarły mógł sam nadużywać leków. Wczorajszy film w programie 1 TVP był wstrząsający. Skazano bankiera za zabójstwo żony i kochanka, na podstawie poszlak. Ława przysięgłych orzekła jego winę. Prokurator dobrze oddziaływał na nich /ławę przysięgłych/ psychologicznie.
  Facet siedział za darmo. Zdegenerowani okazali się strażnicy więzienni, z dyrek. więzienia, na czele. Tak było w USA.
  W Polsce, klawisze donoszą na dyr. więzienia, bo poprawia pomyłki sądowe.
  Ciekawe, czym się skończy w Polsce, wpływ prawa amerykańskiego na polskie prawo?
 • ~Kobieta i jej partner
  (2014-03-27 19:29)
  Moralność trzeszczy w szwach
  bez ślubu jak pomiędzy kundlami
  bo te rasowe są zadbane - muszą mieć rodowód
  aby być w cenie
  Tak się tam dba nadzwyczajnie o związki
  jak o kogoś nadzwyczajnej troski
  Tak jest między psami
  a jak między konkubentami i konkubinami ?

  Bicie dzieci ,znęcanie się, zabójstwa
  a wszystko w "związku partnerskim dla pokoju".
  MiRy
 • ~sprawiedliwy
  (2014-03-31 04:12)
  To nie sa poszlaki tylko 100% prawda. Pomimo miazdzacych dowodow na zone I jej kochanka policja uznala za pierwszym razem, ze powodem zgonu byl przedawkowanie alkoholu. Nikt nie wzial pod uwage miejsca znalezienia zwlok I okolicznosci w jakich zosta uprowadzony wczesnym rankiem. Wszytkim bylo wiadomo, ze kobieta czekala tylko na smierc matki, do ktorej poniekad sie przyczynila, zeby splenic swoje grozby"i tak wszystko bedzie moje"
 • ~baran
  (2014-07-27 00:53)
  podpisuje sie pod sprawiedliwym. Widze, ze jestes doskonale zorientowany w sytuacji. Tak bylo. Ta kobieta to chodzace zlo bez grosza I tylko czychajace na nie swoj dorobek. Nie chciala rozwodu bo miala w planie zabojstwo. Mam nadzieje, ze tym razem dosiagnie ja sprawiedliwosc. Co do watpliwosci Zgredka to ona byla pielegniarka a on nigdy nie brak lekow.