Odszkodowania za represje w PRL? Jest decyzja Trybunału Konsytucyjnego

| Aktualizacja:

Ci, którzy ukrywali się przed represjami PRL nie otrzymają odszkodowań od państwa. Trybunał Konstytucyjny umorzył dziś postępowanie w sprawie dwóch skarg ówczesnych opozycjonistów.

wróć do artykułu
 • ~wam
  (2014-12-03 08:00)
  PRL II
 • ~hello
  (2014-12-03 10:43)
  Zbrodniarze, oprawcy chodzą po wolności, pobierają wysokie emerytury, ich dzieci które nienawiść do polaków wyssały z mlekiem matki piastują najważniejsze stanowiska w rożnych urzędach, mediach- w tym publicznych, spółkach.
  Ofiary ścigane jak zające na polowaniu dopominają się o jakieś zadośćuczynienie, bezskutecznie, w tym czasie kaci, oprawcy otrzymują wysoką kasę i żyją w luksusie.
  Zbrodniarz komunistyczny sędzia stefan michnik który skazywał niewinnych polaków na kary śmierci ...pobiera obecnie polską emeryturę !!!.
  Wolińska Helena zbrodniarka sędzia która również skazywała na śmierć niewinnych polskich patriotów - pobierała polską emeryturę, nigdy nie została osądzona ( zmarła 2008). Dopiero Kaczyński pozbawił ją odznaczeń, zmniejszył emeryturę do najniższej możliwej.
  To jest chore.
 • ~re do hello
  (2014-12-03 11:15)
  A kto odpowie za za ludzi którzy zamarzaja na mrozie, za odbierajace sobie zycie bo nie widza mozliwosci zycia itd itd.?