Problemy z ewakuacją niepełnosprawnych na Narodowym. Ludzie mówią o skandalu

Na Stadionie Narodowym ogłoszono alarm przeciwpożarowy. Okazało się, że z budynku nie mogli się wydostać niepełnosprawni - odcięto windy i schody, nikt nie wskazał im nawet wyjść ewakuacyjnych. Władze Stadionu zapewniają, że sprawę wyjaśnią.

wróć do artykułu
 • ~Cezar
  (2015-03-27 08:36)
  Byłem tam i widziałem co się działo. Skandal to mało powiedziane. Te tzw. służby są w ogóle nie przygotowane do jakiejkolwiek ewakuacji, a co dopiero niepełnosprawnych. Poruszali się jak dzieci we mgle. Gdyby naprawdę doszło do czegoś poważnego to nie potrafiliby się sami ewakuować, a co tu mówić o innych. Żenada straszna i wstyd.
 • ~TACC
  (2015-03-27 09:12)
  "Problemy z ewakuacją niepełnosprawnych na Narodowym. "

  To nie ważne. Ważne, że Tusk dzieki temu zabłysnął a ludzie z nim związani otrzymali sute nagrody i dobrze opłacane stanowiska.
  A niepełnosprawni zamiast przysparzać tylko kłopoty władzy, sami zadbaja o siebie bo na tych złodziei z Platformy nie mają co liczyć. Z nich chłopcy i dziewczęta z Platformy nic nie wydoją.
 • ~pol anka
  (2015-03-27 16:07)
  Rodacy, Polacy, Obywatele, Towarzysze Specyjalna Komisja Rządowa w składzie za jedyne 100 tyś zł na łebka sprawdzi zgłoszone problemy, wyniki prac Komisji Komisja ogłosi jutro, Jutro w grudniu po połdniu
 • ~Jotka
  (2015-03-26 18:27)
  Skandal to mało powiedziane! Nikt z obsługi stadionu nie pomógł ludziom a jeszcze mówili co chwilę co innego, a to że jest fałszywy alarm a pózniej ze pożar i natychmiast trzeba wyjśc. tylko jak jak jestesś na wózku i nie działa winda ani ruchome schody? Kto miał szczęście to go wynieśli na rękach lub zniesli z wózkiem po schodach. ale inni zostali na piętrze bez szans na ewakuacje. gdyby to było coś poważnego to... Skandal!
 • ~Znaczny
  (2015-03-26 19:25)
  A kto w Polsce ,przejmuje się ,niepełnosprawnymi,stwarza się takie warunki by jak najszybciej takie osoby,opuściły ten ziemski padół .A na kim się robi wszelakie oszczędności ,na chorych i niepełnosprawnych,eutanazja przy otwartej kurtynie,Hitler robił to dyskretniej?