Episkopat tworzy specgrupę księży do badania przypadków pedofilii

| Aktualizacja:

Kościół nie będzie unikał odpowiedzialności za przypadki pedofilii - mówił w Poznaniu ojciec Adam Żak, koordynator Episkopatu do spraw ochrony dzieci i młodzieży. 

wróć do artykułu
  • ~ooooo
    (2015-11-21 16:49)
    Czy pedofili wyda pedofila ?
  • ~Polski Katolik z Polski!
    (2015-11-21 18:23)
    Przyjrzyjcie się też homoseksualistom w sutannach! tego rodzaju zboczeńców też jest pełno w kościele!!!
  • ~hahaha
    (2015-11-21 18:20)
    jak się przyjrzą? bedą się wszyscy gapić w lustra?
  • ~andy
    (2015-11-21 17:58)
    trzeba najpierw zbadac czy wsrod czlonkow komisji nie ma kochajacych inaczej we wszelkich odmianach
  • ~LOL, kaprawe ciule w sutannach!
    (2015-11-21 18:19)
    Kościół nie będzie unikał odpowiedzialności za przypadki pedofilii... mimo że jeszcze od niedawna chciał unikać głosząc że to prywatna sprawa księży-pedofilów
    Rozumiem że dokonał się cud. Za wstawiennictwem. I dzięki modłom.
  • ~putto
    (2015-11-21 19:09)
    ciekawe ilu księzy ma eidsa
  • ~mirek
    (2015-11-21 19:42)
    Kolejne klamstwo parszywej mafii, wszystkie dotychczasowe dochodzenia byly blokowane i oblozone zakazem publikacji.
  • ~TRANOSAURUS REX
    (2015-11-21 18:35)
    odbilo franiowi po-mszalnym?ta niby specgrupa ma pilnować czego? chyba porządku pedofilskiego=fajnie JEST BYC SEDZIA W SWOJEJ SPRAWIE...ale to PO-LANDIA-NIBYLANDIA...jak RUDY WIESZCZ MAWIAL...fajna PO-LANDIA na ZYWO...CO ZA OBLUDA I PERWERSYJNOSC...
  • ~TEMPEL
    (2015-11-21 18:24)
    NIESTETY W MEDIACH GAZETACH BARDZO CZĘSTO CO INNEGO SIĘ MÓWI PISZE ŻEBY TYLKO USPOKOIĆ SPOŁECZEŃSTWO A ZA PLECAMI ROBI SIĘ ZUPEŁNIE COŚ INNEGO.W TYCH CZASACH ŻEBY BYŁO JESZCZE ŚMIESZNIEJ I ŻEBY WYŚMIAĆ OFIARY TAKIE SPECGRUPY RÓWNIE DOBRZE MOGĄ BYĆ TWORZONE PRZEZ SAMYCH PRZESTĘPCÓW.Z FIZYCZNEGO PUNKTU WIDZENIA JEDNA LUB KILKA SPRAWIEDLIWYCH OSÓB RACZEJ NIEBĘDZIE W STANIE ARESZTOWAĆ LUB WYGRAĆ Z ARMIĄ DOBRZE WYSZKOLONYCH KRYMINALISTÓW.ZGNIŁA I ZDEMORALIZOWANA CZĘŚĆ KOŚCIOŁA RAZEM Z INNYMI WROGAMI JUŻ NIEDŁUGO BĘDZIE UKARANA DLATEGO NIEOPŁACA SIĘ BYĆ ZŁYM CZŁOWIEKIEM
  • ~olo
    (2015-11-21 18:10)
    buahaha, przyjrzy sie ofiarom,
    czy im żenidlo wyroslo do macania
    buahaha, jak nie wyroslo to.. pedofil ?
  • ~hiob
    (2015-11-21 21:53)
    No to po Dziwiszu.
  • ~sda
    (2015-11-22 09:55)
    czytaj "Mafia założy grupę tropiącą przestępców w swoich szeregach"
  • ~Konrad Wallenrod
    (2015-11-22 03:05)
    Onijuz przebili wszelka granice bezczelnosci.Jak dluga jest historia sekty watykanskiej poczawszy od daty jej powstania 312 r.Tam zassze byly wszelkiego typu zboczenia,mordy,swiete krucjaty itd.Sw.Piotr Apostol mial rodzine podobnie jak inni Apostolowie Pana Jezusa Chrystusa.Biblia nic nie mowi o obowiazku ceibatu,kto to wprowadzil jest moca Slowa Bozego przeklety !.Ta zgraja zdemolowala zycie miliarodom ludzi ,oni maja juz swoja wlasna droge ale na zatracenie.List do Galatow rozdzil 1 iwersz 7 - 9 ,i rozdzial 4 wiersz 1 - 7.Balwochwalstwo ,godzace w drugie przykazanie takie jakie dostal Mojzesz od Boga brzmi innaczej niz w katechizmach Kosciola Rzymsko - Katolickiego ?.Biblia Tysiaclecia Ksiega Wyjscia rozdzial 20 wiersz 4 -6 i Ksiega Powtorzonego Prawa rozdzial 5 wiersz 8 - 10.Dlatego Polska teraz poniesie najwieksza kare !.
  • ~Szyba
    (2015-11-22 06:02)
    Równie dobrze można z osadzonych w więzieniach stworzyć grupę do zwalczania przestępczości . To że "pasterze" w sutannach traktują nas jak stado baranów to wiemy , ale że uważają nas za głupszych od tych zwierząt to mnie już mocno zaskakuje .
  • ~slazak
    (2015-11-22 07:15)
    Zaby beda wysuszac bagno, zycze powodzenia
  • ~WLOCLAWIAK
    (2015-11-21 19:13)
    jedne pytanie ,a kto oceni tych CENZORÓW JAKĄ OPCJĘ ... REPREZENTUJĄ.
  • ~rychu
    (2015-11-21 20:39)
    "Episkopat tworzy specgrupę księży do badania przypadków pedofilii" zeby lepiej i szybciej "zacierac slady", usuwac dowody, zamiatac temat pod dywany w palacach biskupich !!!
  • ~kukunamuniu
    (2015-11-22 10:25)
    po 2000 lat od ukrzyżowania tzw syna bożego? dopiero teraz, skutkiem walki laickiej części z KK panowie w sukienkach i papieroplastyce na głowach zajmą się pedofilią w swoich szeregach? to jakiż żart. i oczywiście dowiemy się jak głęboko zdegenerowane i ześwinione jest to towarzystwo? alleluja i do przodu? koszmar goni koszmar. bezmiar bezeceństw poraża.
  • ~Dajcie zbokom więcej władzy...
    (2015-11-22 14:49)
    Pedofile zbadają sami siebie ... to może być dla zboków ekscytująca wymiana doświadczeń ...
  • ~karla
    (2015-11-22 10:53)
    a w radiu marysia i w tv trwam nic o tym nie mówią?,