Facebook blokuje narodowców, ale nie tylko... Minister Streżyńska zapowiada interwencję

Użytkownicy związani ze środowiskiem narodowców, poseł Marek Jakubiak i redaktor naczelny "Super Expressu" Sławomir Jastrzębowski są blokowani na Facebooku.

wróć do artykułu
  • ~patryjca rochde
    (2017-11-20 19:45)
    natsz do szwientego mikolaja on szy pomosze znaleszcz mame i tate isostre i drata i babsze i szatka
  • ~Jan z Płońska
    (2016-11-22 09:38)
    Pani Streżyńska najpierw jako prezes uke z pełną zajadłością gnoiła polskie lokalne firmy telekomunikacyjne, polskie lokalne portale internetowe. Nasyła na nie nie kończące się kontrole, nakłada bezpodstawne kary sięgające dziesiątek tysięcy złoty, które dla małej firmy rodzinnej oznaczają koniec działalności. Potem na kolanach idzie błagać amerykańskie koncerny internetowe, żeby coś tam robiły, lub nie robiły. Ot cała PiSowska logika. To, co polskie – kapitał, pomysłowość, nowatorstwo – było i jest regularnie unicestwiane. Państwo, które miało w garści prawdziwy skarb, tak naprawdę straciło ogromne bogactwo na rzecz zagranicznych spółek. Tysiące głównie młodych i ambitnych ludzi straciło pracę. Polski kapitał, polska pomysłowość i nowatorstwo, które stały za początkiem internetu w Polsce zostały unicestwione.
  • ~mx
    (2016-11-03 10:33)
    facebook to prywatna wlasnosc
  • ~Śmiem twierdzić, że Polacy to jednak durn nie!
    (2016-11-03 03:41)
    - I co do tego nie ma już chyba dzisiaj najmniejszych wątpliwości! Stwierdził to zresztą już 450 lat temu niejaki Kochanowski! - - - Mądre, przytomne, zdrowe na umyśle i kochające swój kraj narody wcale się zży dami nie certoliły i nie czekały, ażży dzi tak się u nich rozpanoszą i tak zbezczelnieją, żeby je oskarżyć o jakiś "antysemityzm"! + + + I wmówić im, że ich największym wrogiem jest chrześcijaństwo! - - Po prostu już kilkaset lat temu zorientowały się, w jakie bambuko grają z nimi ci pej saci eskimosi i edyktami władców zawczasu wyperdoli łyży dów ze swego terytorium i skrupulatnie dopilnowały, żeby się udali tam, gdzie pi ep rz rośnie! (Anglia 1290, Francja 1306, 1394, Hiszpania 1492, Portugalia 1497) !!! A potem te kraje rozwijały się i kwitły, a ich wszyscy obywatele się bogacili i żyli dostatnio! >>> Niestety - chociaż w Polsce pi ep rz nie rośnie - naiwni Polacy dali sobie prze zży dów wmówić, że jednak rośnie, i pozwolili wygnanym ze zdrowych pań stwży dom osiedlać się w Polsce! Jak zwykle nie skorzystali z cudzych doświadczeń i błędów i postanowili wszystkiego doświadczyć na własnej skórze i popełnić wszystkie błędy znane innym od wieków! I tak jest do dzisiaj! Bo niestety - przez te 450 lat od czasów Kochanowskiego polski motłoch nie zmądrzał ani na jotę, chociaż znane słowa poety każde następne młode pokolenie tego motłochu wkuwa gorliwie i potem równie "odkrywczo" co bezmyślnie powtarza je przy byle okazji jak papuga, co to się za pawia uważa, ale koniecznie chce zostać pawianem i świecić przed światem szkarłatnym skopanym, posiekanym i POsypanym pi ep rzem zadem! - A - jak wiadomo - jaka "młodzież" - taka "przyszłość narodu"! Szczęścia życzę - bo powiadają, że głu pi ma szczęście! Ale ja na Waszym miejscu za bardzo bym na to nie liczył! Zwłaszcza teraz - kiedy znowu zasiedliście do pokerka zży dami! A najlepsze miejsca do tej gry - to Facebook i Twitter! Tam wasży dzipusz czą w skarpetkach (albo i bez!).
  • ~z zagranicy
    (2016-11-02 17:53)
    ale tu nie ma co teraz plakac...choc troche kumaty w internecie wie ze facebook jest od dawna cenzurowany. to co? nagle sie prawicowcy obudzili, ze ich blokuja? i nie wierze, ze dziennikarze i politycy tego nie wiedzieli jezeli ja zwykly Kowalski to wiem:) wiec nie plakac tylko przyznac, ze daliscie ****** sluchac informatykow:)
  • ~tubylec
    (2016-11-02 15:41)
    dziennik też blokuje komentarze w których jest jest nazwa pewnego narodu
  • ~fałd
    (2016-11-02 15:10)
    A może niech narodowcy nie korzystają z tego wrednego antynarodowego portalu.
  • ~mag
    (2016-11-02 14:14)
    ale to racja...mnie już blokowali pare razy za to,że nie cierpie ********** ...to wcinanie się w nasze polskie sprawy,a ten portal uzurpuje sobie prawo do robienia to co chce...a cos wam powiem...na islamskich stronach fejsa sa zdjęcia pedofilskie małych dzieci..i tam..jakos konta nie sa blokowane...wiem,bo widziałem....i co wy nato?...nie chodzi komu to robi,ale w ogóle nie powinien zukenberg ********* się w nasze sprawy..amerykańce ************ się od nas,bo robicie burdel na całym świecie
  • ~Bolesław Grabowski
    (2016-11-02 13:45)
    Ten cały fejZBUK to totalna kontrola a głupi ludek to kupuje i cieszy się !!!!!! Niewolnicy XXI wieku ..........
  • ~UWAGA!!!
    (2016-11-02 13:03)
    FB usuwa także polubienia (lajki) na swoich stronach!!!! Ze strony Prez. A. Dudy lajki znikają w zastraszającym tempie! To samo z innych prawicowych stron!! Mówi też o tym Max Kolonko!!!! To jest zamach na demokrację!! STALINIZM! Posłuchajcie Maxa!
  • ~KOD i nowoczesna to przyszlosc POLSKI
    (2016-11-02 12:41)
    Facebook dba o demokracje. USA i UE pomoze w utrzymaniu demokracji w Polsce, jak bedzie trzeba to dotkliwymi sankcjami. Nowe wybory beda w 2017 roku.
  • ~vh
    (2016-11-02 12:33)
    Ja nie mam konta na fejs-zbuku bo przeczylem umowe ktora kompletnie mi nie odpowiadala - fejs-zbuk jest prywatna firma ktora moze robic co chce - jak sie zakalda konto to trzeba zaakcpetowac umowe ktora jasno mowi ze fejs-zbuk moze zrobic co zechce i tyle w temacie - nie ma co teraz ronic lez... Prawdziwi Polacy nie maja konta na fejs-zbuku.
  • ~Europejczyk
    (2016-11-02 11:49)
    Facebook ma racje kiedy blokuje polskich faszystow, bo polscy faszysci sa antysemiccy i antyeuropejscy.
  • ~srejsbuk
    (2016-11-02 11:26)
    no i czemu płaczą? że nie mają fejsa? A za naszą-klasą też by tak płakali? Ludzie to jest jakiś żart - polityk drze japę, bo mu zablokowali konto na fejsie. To nie jest sprawa wagi państwowej - powinien to olać. Fejsbuk to jedna z tysięcy usług sieciowych. Więc zawsze można znaleźć inną i nie robić o to afery. Niech politycy zajmą się pracą, a nie siedzeniem na fejsie i plotkowaniu, lajkowaniu, przeglądaniu cudzych zdjęć i obgadywaniu innych. Do tego ten szajs służy, jakby ktoś nie wiedział - to jest góvvno jakich wiele na necie, ale wyjątkowo dobrze reklamowane i to nawet przez rządy państw... Czy wy tego nie widzicie?
  • ~ave jarek
    (2016-11-02 11:09)
    Narodowcy rozlicza sie z cholota.
  • ~lubie pierogi
    (2016-11-02 10:17)
    Europę zalał ekspansywny Islam. Jaka będzie przyszłość nasza i naszych dzieci? Polska Bastionem Europy!!! Marsz Niepodległości 2016!!!HUSARIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~rok 1968
    (2016-11-02 09:59)
    Wojna o kamienice, wojna o pejssbuka, wojna.. wojna ... -- .. tak to się dzieje gdy starszy brat oszwabi starszego brata
  • ~ho, ho
    (2016-11-02 09:27)
    ZA komuny urzędnicy dostawali polecenie aby brać udział w pochodach, teraz Pis swoim Misiewiczom tez wyda rozkaz aby poparli kiboli i onr.
  • ~Han
    (2016-11-02 09:23)
    FB to pejsaty wynalazek do kontrolowania ludzi. Zal mi tych ktorzy maja tam swoj profil i jeszcze sie tym podniecaj. Wynalazca fb jest czlek wiadomej nacji tak jak szefowa polskiego fb. Nie wiem kiedy ludzie wreszcie przejza na oczy. Jak juz nie teraz to chyba nigdy a zguba juz staje sie ich udzialem.
  • ~tyczek
    (2016-11-02 09:13)
    Nie uzywam fb, nie uleglem tej durnej globalnej modzie. Jak sie chcem z kims skomtaktowac to dzwonie lub wysylam sms