Za "Ucho Prezesa" wyleci z pracy? Nauczyciel przed komisją dyscyplinarną

| Aktualizacja:

Nauczyciel z Żagania, który udostępnił "Ucho Prezesa" stanie przed komisją dyscyplinarną. Grozi mu nawet utrata pracy, bo tamtejsi radni wyciągnęli mu też prywatne wpisy na FB.

wróć do artykułu
  • ~Szkoła ma wychowywać
    (2017-04-05 11:13)
    Ale załgany materiał . A KOderasta niech idzie na utrzymanie Kijowskiego. Wara mu od naszych dzieci.
  • ~Al
    (2017-04-05 11:00)
    Nowy dzien - nowe szczucie der Dziennika. Mam nadzieje ze kiedys pseudo dziennikarze zaczna zajmowac sie istotnymi sprawami. Oczywiscie nie dotyczy to niemieckiej polskojezycznej prasy bo ta straci koncesje.
  • ~Nocna Zmiana
    (2017-04-05 15:11)
    Nic wam wielbicielom Partii Oszustów i Złodziei nie POmoże zaklinanie rzeczywistości...Kolejne wybory wygra wysoko PIS bo wasza głupota wzorem Grzesia do tego się przyczyni...KORYTA NIE BĘDZIE JUŻ NIGDY..
  • ~perypatetyk
    (2017-04-05 22:46)
    Jak widać POst - prawda i fake newsy, to wasza specjalność. To nie PiS grozi nauczycielowi dyscyplinarką, tylko PSL. Wszedłem na ten portal przypadkowo ale po wpisach widać, że większość komentujących to "tolerancyjni i postępowi" "otwarci na innych" "intelektualiści" tefauenowskiego i niemiecko-gadzinowskiego rytu. Wy żyjecie w równoległej rzeczywistości, wykreowanej przez macherów z czerskiej i wiertniczej, którą bezrefleksyjnie łykacie jak szambo wpija *******
  • ~pat
    (2017-04-05 11:16)
    Kolejny marketing "Ucha Prezesa" To jest już promowane wszędzie na siłę. Otwieram lodówkę a tam zamiast Karolaka Górski siedzi na półce z warzywami.
  • ~autor nieznany
    (2017-04-05 12:26)
    za prywatne polityczne wpisy w internecie, na zachodzie mozna wyleciec z prycy w trybie expresowym. nauczyciele dla zasady nie maja prawa politykowac z uczniami. wielu popierajacych np: niemieckie afd szybko rozstalo sie z praca. takich reakcji oczekuje nie kto inny jak ue. ( cenzura na facebooku, google itd)
  • ~to był k.rwa zamach !
    (2017-04-05 10:52)
    Rządzi nami psychopata. Nikt tak nie podzielił Polski i Polaków jak bezzębny karzeł impotent z żoliborza. Niebawem poleje się polska krew...
  • ~zimoch
    (2017-04-05 11:13)
    Notujcie nazwiska ludzi ze starostwa i donosicieli. Będą oni po upadku reżimu Kaczyńskiego traktowani jak szmalcownicy. Nie pozwalajmy łamać praw obywatelskich. Następnie pojawią się donosy o szeptankach. Wróci to z czym walczyliśmy.
  • ~annab
    (2017-04-05 11:25)
    Pis- bolszewia walczy z satyrą,nawet komuna tolerowała kabarety
  • ~Max
    (2017-04-05 11:35)
    Starosta z PSL, zastepca z SLD- a na profilu też treści kpiące z KOD, muzułmanów i obrońców demokracji wielce prawicowe. Ale winny jest PiS. Ciekawe ile kłamstw można jeszcze wcisnąć lemingom do ich pustych łbów
  • ~tor
    (2017-04-05 16:05)
    jedno jest pewne . Nawiedzonych kretynów na róznych stołkach nie brakuje . Nie tak dawno jakiemuś nie podobały się pasy czerwono białe na jezdii innej kretynce to ,że w ZOO zwierzęta robią to czy tamto tak jak i ludzie . Swego czasu mieliśmy tak znienawidzone czasu komuny i TW Bolków ,Olinów oraz Wolfgangów . teraz to juz mamy tylko tych dobrych donosicieli na kolezanki nauczycielki bo przyszły w czerni a to Pan cos napisał na PiS czy prezesa . lUDZIE LECZCIE się póki czas
  • ~kisiek
    (2017-04-05 13:15)
    Dlaczego autor nie podał treści konkretnych wpisów, tylko uogólnił ich treść???? Być może są one agresywne, obraźliwe i wzywające do nienawiści i wtedy wydalenie z zawodu jest zasadne, bo naszych dzieci nie mogą uczyć takie osoby....a być może jest zupełnie odwrotnie i nauczyciel jest ofiara politycznej nagonki....tylko, że szanowny Dziennik woli manipulować czytelnikami i nie przedstawia pełnej prawdy, tylko jej fragmenty, co pozwala na dowolna interpretację faktów...brawo rzetelność dziennikarska Dzienniku
  • ~kot Alik
    (2017-04-05 12:23)
    Kiedy PO-lactwo NAUCZY SIĘ nie uprawiać POlityki w miejscu pracy !!!!!!!
  • ~Ryś
    (2017-04-05 16:33)
    Nie wiem, kto na kogo donosił, ale wiem, że nauczyciel jest urzędnikiem państwowym i jeśli dopuszcza się takich czynów, o których piszecie, to musi się liczyć z konsekwencjami. Jeśli do konta na FB dostęp mają uczniowie, to ... Nawet dużo życzliwości nie wystarczy. I nie ma znaczenia to, kto nami rządzi.
  • ~Mazur
    (2017-04-05 11:30)
    Brakuje jeszcze rozstrzeliwania, ale wiele rzeczy przypomina ZSRR w czasie stalinowskich czystek! Gorszy sort Polaków jest rozpoznawany i represjonowany. Mogę sobie wyobrazić, że ludzie Jarosława mogliby rozstrzeliwać i to chętnie, fanatyczni są wystarczająco, a i oportunizmu dosyć.
  • ~re
    (2017-04-05 22:24)
    Najwyższy czas wyprostować informację. Wuefista ma problem po interwencji aparatczyka PSL.
  • ~pomysł
    (2017-04-05 12:56)
    cóż jeszcze nie ma aresztowań za kawały pilityczne ale kiedyś będą... jakiś kato-faszysta już nad tym pracuje... PRL już się zbliża już puka do mych drzwi, pobiegnę go powitać z radości serce drży...
  • ~Drugich Zaleszczyk i drugiej Magdalenki nie będzie
    (2017-04-05 19:01)
    Ludzie PISu , nominaci PISu, zwolennicy PISu -- Jeżeli macie ociupinę wyobraźni, choćby tyle co drobnoustroje --- pomyślcie CO z WAMI BĘDZIE kiedy ten rak , pod którego wpływem jesteście dokończy żywota. Jednakże z każdą chwilą zaczynam coraz wątpić - w waszą wyobraźnię.
  • ~a.
    (2017-04-05 12:19)
    za dowcipy o Stalinie mój wujek siedział w więzieniu, historia zatoczyła koło.
  • ~Dziad
    (2017-04-05 13:36)
    To chyba zart!!! Jestesmy w Rosji , czy Turcji? Jak ktos z Unii kiedys powiedzial, ze Kaczynski putinizuje Polske, to byle wycie w polskim rzadzie, obraza majestatu. A teraz potwierdzenie na to, ze tak , nowa rzad putinizuje system. Po prostu trudno w to uwierzyc. A Polacy tak kochaja demokracje, a moze juz nie?