"Fakt": Były minister sportu leżał pijany na chodniku. Policjanci odprowadzili go do domu

| Aktualizacja:

Andrzej B., były minister sportu w rządzie PO znalazł się w tarapatach. Jak informuje "Fakt", mężczyzna najpierw awanturował się w warszawskiej restauracji, a potem leżał pijany na chodniku.

wróć do artykułu
  • ~Kin
    (2017-07-29 12:01)
    Bardzo ciekawa sprawa. Działo się to w nocy. Nikogo wokół, gdyż na policję nikt nie dzwonił, a jedynie zauważył go patrol policji. Policjanci zawieźli pana B. do domu, a cała prasa wie o wszystkim. Jak to możliwe. Czyżby panowie policjanci.....................???
  • ~Mm6
    (2017-07-20 16:44)
    Chleje , to jego sport.
  • ~wk..
    (2017-07-20 16:35)
    11 listopada ci sami kopali leżącego człowieka?
  • ~J24
    (2017-07-20 16:01)
    Dajcie mu spokoj!Protestowal na lezaca.Ale ze kolesie z policji odprowadzaja takich delikwentow do domku....?Brawo!Teraz czuje sie lepiej.Spokojnie moge zasnac na ulicy swego miasta.
  • ~Radek
    (2017-07-19 18:06)
    Znam ich dobrze i zastanawialem się zawsze , kto mógł przez 8 lat na taką patologię głosować
  • ~FJD
    (2017-07-19 17:18)
    Odprowadzony? A jakim k**** mać prawem??? Dlaczego zatem zwykli obywatele na Kolskiej lądują? Rozebrali przytulili i do łóżka też położyli? Co to ma być...?
  • ~Tak na szybko!
    (2017-07-19 09:28)
    Zasną ot co... Przypomnijcie sobie Karskiego i Zborowskiego z partii reżimowej jak latali pijani wózkiem golfowym. Przypomnijcie sobie pijaną Kruk, która pijana twierdziła w Sejmie, że "Robi coś tam, coś, tam". Przypomnijcie sobie jak Grzegorek leżał nachlany w hotelu sejmowym... Przypomnijcie sobie jak Pęk spał w ubraniu pod swoim pokojem w tymże hotelu sejmowym... Ot takie przykłady pierwsze z brzegu....
  • ~Genitaliusz
    (2017-07-19 07:52)
    Jaka partia taki sekretarz. Jaka partia taki minister.
  • ~Andrzej-Zbigniew-Bier nat
    (2017-07-18 22:55)
    no co, to już POpic sobie nie wolno. Bolek i Alek też nie stronili
  • ~kotletos
    (2017-07-18 22:12)
    gonic te szumowiny spoleczne z peo
  • ~Mark Twain
    (2017-07-18 19:52)
    Zdarzalo mi sie nieraz solidnie popic. Nigdy jednak nigdzie nie lezalem a juz nie wyobrazam sobie lezec na ulicy. Coz, nie jestem ministrem.
  • ~Dr
    (2017-07-18 18:02)
    Napił sie, to leżał.
  • ~Maxx
    (2017-07-18 17:51)
    Ciekawe że niekiedy pijanego wiozą ma izbę wytrzeźwień a czasami do domu
  • ~pełowska itelygencja
    (2017-07-18 16:40)
    POwska intelyygencja leży na chodniku... ha ha ha ...,Moher nigdy by sobie na takie dno nie pozwolił.
  • ~sr
    (2017-07-18 15:51)
    Biernat tak już ma, Presje koi wódą.
  • ~z prowincji
    (2017-07-18 14:39)
    I co? Można po ludzku? A nie omłoty i po dwóch godzinach denat. Wiadoma rzecz stolica jeszcze Pana byłego ministra dostarczyli do domu. Aż by się rzekło: tylko pić, awanturować się i nie umierać.
  • ~POhybel
    (2017-07-18 14:18)
    No a właściwie to co im POzostało?
  • ~OO dno
    (2017-07-18 13:52)
    ....PO dopięła dna...Warszawscy policjanci znaleźli dziś na chodniku pijanego mężczyznę. Po ustaleniu jego tożsamości okazało się, że to Andrzej Biernat. - były minister sportu w rządzie Donalda Tuska ..... podwójne dno..,.amer gold, hazard.
  • ~jędrek
    (2017-07-18 13:46)
    Policjantów zwolnić z pracy za głupotę.Mojego sąsiada pijanego złapanego blisko policjanci odwieźli do izby wytrzeźwień.W tym przypadku byli usłużnymi wobec działacza PO.
  • ~Wisła
    (2017-07-18 13:38)
    rany.. normalny gość tylko głowa słaba...

Może zainteresować Cię też: