Szyszko na konferencji o smogu: Nie katujmy się tym, że mamy węgiel

Cieszmy się, że coś posiadamy, a nie katujmy tym. Węgiel kamienny i brunatny to nasze bogactwo - powiedział minister środowiska Jan Szyszko w sobotę w Toruniu. Wskazał również, że Polska stawia na nowoczesne technologie i energię odnawialną.

wróć do artykułu
  • ~dymek z komina
    (2017-11-18 15:30)
    Smog jest produkowany nie z WĘGLA a z ROPY, cóż znaczy ileś tam pieców opalanych węglem, wobec tysięcy milionów samochodów, zamiast likwidować piece odesłać do Niemiec te potworne ilości samochodów z demobilu. To nie dymek z komina ale smród z rur wydechowych zatruwa ziemską atmosfere
  • ~Ira
    (2017-11-18 14:49)
    "Boże, słyszysz i nie grzmisz"...
  • ~maly.
    (2017-11-18 15:52)
    Niereformowalny osiol.
  • ~w
    (2017-11-18 15:25)
    Wybitny Szyszko jest na skalę światową. Taki MUGABE też jest sławny.
  • ~Zbyszek
    (2017-11-18 16:30)
    "Polska jest oparta o możliwości rozwoju na bazie naszych zasobów tradycyjnych; mamy ogromne zasoby węgla kamiennego - tłumaczył." KLAMIE !!! Zasoby wegla kamiennego SIE KONCZA : Adamów za 2 lata, Bełchatów za 15-20 lat, Konin za 7-20 lat. Ma to w doo...pie- doskonale wie, ze tak dlugo nie bedzie zyc.
  • ~wojtek
    (2017-11-18 16:36)
    Czy jest Nobel z głupoty? Tylko pytam, kulson.
  • ~ psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-11-18 19:12)
    ta cała rydzykowa pseudo "Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej" powinna zmienić nazwę na "Wyższą Szkołę Kłamstwa Spisku i Manipulacji"
  • ~ght
    (2017-11-19 11:49)
    Skończy się tak że da Ojcowi Prezesowi tony szmalu na en geotermie i będzie nie do ruszenia
  • ~~Ja(bis)
    (2017-11-19 09:43)
    Profesor!? Pitologii mniemanej? Ten Szyszko ... to zemsta SŁONECZKA z Torunia k/Bydgoszczy za małe datki z budżetu państwa. Pieniędzy wyłudzonych przez PIS od podatników. Drożyzna+ dopiero się rozszerzy! Ceny en. el., paliw (w tym WUNGLA), wody, gazu itd... już w drodze.
  • ~T
    (2017-11-19 10:16)
    Już w połowie XX wieku znana była w Polsce technologia i technika podziemnego zgazowania węgla. Wskutek różnych okoliczności sprawa ta umarła śmiercią nienaturalną, podobnie jak sprawa polskiej elektrowni atomowej. Gwóżdż do trumny niezawisłości Polski wbił stan wojenny Jaruzelskiego. Ale także wszyscy "przyjaciele" Polski bardzo się starali, aby Polacy (usiłujący "wybić się na niepodległość") ponieśli porażkę. Obecnie unia germanska kontynuuje ten sam plan - niedopuszczenia do niepodległości nadwiślańskiego kraju.
  • ~Nan
    (2017-11-19 18:00)
    Możemy jeszcze wyciąć lasy i napalic w piecu

Może zainteresować Cię też: