Owsiak proponuje protestującym w Sejmie 42 tys. zł. Hartwich: Jurku, nasze stowarzyszenie zlikwidowano

Jerzy Owsiak chciał przeznaczyć 42 tys. złotych ze sprzedaży książki na stowarzyszenie lub fundację, do której założenia zachęcał rodziców osób niepełnosprawnych protestujących w Sejmie. Jednak Iwona Hartwich odmówiła przyjęcia pieniędzy. Dlaczego?

wróć do artykułu
  • ~kkkk
    (2018-07-29 23:14)
    Hartwich , Glinka , Kornik , Hamer , panie Owsiak strczy nie tylko na lakier ale i na buty na Wysokich Obcasach.....co pan robi w tej ukladance
  • ~siemacie
    (2018-07-21 09:03)
    nie ma jak fundacje no nie jorgus najlepsza pralnia piedzy
  • ~wiesscar
    (2018-05-18 21:51)
    To się w palę nie miesci. Politycy i Owsiak i apel jednej z tych kobiet by nie głosować na pisowcow, a potem druga mowi że to nie jest protest polityczny. Michnikowcy i tuskowcy i Petru i Owsiak w natarciu podczepieni pod ten protest.
  • ~Alek
    (2018-05-18 20:08)
    Owsiak nie pomoze tej kobiecie. To jest syn komunisty i liczy tylko żeby jak najlepiej było ale jemu i pozorne pomaganie ale dla niego urządził sobie robotę z tego zbierania cudzych piniedzy a wy rozbicie za 1500 zł i mu zajęcie raz w roku a on się smieje
  • ~emerytka
    (2018-05-18 17:59)
    nie narzekajcie.chyba troche za duzo chcecie na raz.tyle pompcy to bardzo duzo .pracowalam 40 lat .rente mam 1200 zl nie narzekam,mam kilka lekow za darmo,licze to jako dodatek do renty.tyle nienawisci do innych wstyd
  • ~for free
    (2018-05-18 00:42)
    Hej owsik! jak tam nagroda Nobla?ile kasy wpadło? mam kilka owsików, które wygrzebałem z d.py! chętnie oddam na licytację za frico!
  • ~ewa koby
    (2018-05-14 23:44)
    stowarzyszenia fundacje i katolickie asocacje to oszustwo enklawy podatkowej to panstwo ma budzet za to zbiera podatki i nikt nikomu laski nie robi!!!!!!zwlaszcza praca zmanipulowanych dzieci ala orkiestra ....ewa koby
  • ~Owsina
    (2018-05-14 17:30)
    Agdzie POszły MILIONY zbierane przez DZIECIAKI na MROZIE
  • ~pipi
    (2018-05-07 19:26)
    Za samo zachowanie tej Pani w ogóle bym z nią nie rozmawiała,można negocjować z osobami które chcą się porozumieć a nie dyktować co się chce i już. To nie jest kilka milionów żeby w zaplanowanym budżecie je wyczarować,tylko setki milionów,a jeżeli by tak dać wszystkim z rentami te 500 zł ta jak Trybunał Konstytucyjny orzekł kilka lat temu,że nie wolno ich dzielić to koszt około 9-10 miliardów. Poza tym to że ta Pani stoi w jednym rzędzie z tą co pierwsza była na czarnych marszach,całkowicie ją dyskredytuje.
  • ~Lopez
    (2018-05-06 21:26)
    Było białe miasteczko, krxywonos się wypromowała, przychodziła Jolka z białą różą, teraz hartwich się promuje, a na zamorzoną nie wygląda. Metody wciąż te same, a władze nadal nie mogą temu zaradzić. Ta pani 42 tys. Nie potrzebuje, ma misję.
  • ~emmma
    (2018-05-06 02:32)
    Ja uwzam ze panstwo moze wspomoc , ale nie utrzymywac. To co robia te panie jest wulgarne. A bylam do tej pory zawsze za pomaganiem. Od teraz bede bardzo ostrozna komu tej pomocy udzielic.
  • ~Matka
    (2018-05-05 20:03)
    Państwo katolików. 500 zł to jest jałmużna dla tych dzieci. Popieram w pełni protest matek
  • ~Wers .
    (2018-05-05 14:20)
    Droga Pani Hartwich Pan Jarek nie przyjdzie i nie da złotówki tak jak pielegniarkom strajkującym jak rządzili .więc zwijać manele i do domu ..Bo jakby to było za rządów PO to na pewno by się Pani znalazła z ramienia PiS u w Sejmie.i Kaczyński nawet z jedną nogą stałby przy Pani ..Głosowałyści na pewno na PiS i tu jest karą dla Was .bo trzeba myśleć rozsądnie o przyszłości swoich dzieci z waszego środowiska partia zPiS nie ma żadnej korzścii dlatego lechceważą was i waszr kochane dxieci
  • ~Pelikan
    (2018-05-05 12:40)
    Dzienniku wyreguluj sobie licznik, bo niewiarygodnie wariuje. Strasznie się boicie prawy.
  • ~na miarę czasów
    (2018-05-05 12:04)
    Święty Mikołaj się znalazł.
  • ~Wyborca PiS-u
    (2018-05-05 12:02)
    Owsiak szkodzi polsce i nam prawdziwym polakom!
  • ~Lena
    (2018-05-05 10:44)
    Jestem za pomocą dla tych ludzi, ale wyłącznie z kryterium dochodowym. Nie może być tak, że bogacza, nawet z niepełnosprawnym dzieckiem, dofinansują podatnicy.
  • ~Patologia w Sejmie
    (2018-05-05 10:27)
    Za takie przedmiotowe traktowanie niepełnosprawnych dzieci opieka społeczna powinna odbierać prawa rodzicielskie. Zamiast robić przedstawienie z kalekami jak w jakimś cyrku, lepiej będą miały w profesjonalnym ośrodku opieki. A mamuśki do roboty jak inni ludzie 8h dziennie i z ich pensji pójdą podatki na utrzymanie takich ośrodków. To jest wtedy sprawiedliwe i ekonomicznie uzasadnione. A nie siedzieć w domu i każda zajmuje się własnym dzieckiem na koszt innych. Każdy pełnosprawny dorosły powinien utrzymywać sam siebie. Wtedy będzie też kasa na opiekę nad niepełnosprawnymi.
  • ~alejaja, ale jaja
    (2018-05-05 10:16)
    pogonić roszczeniowe mamuśki "asystentki " do roboty , Sejm to nie miejsce na robienie obory , nie bedzie "pincet" + , wybijcie sobie to z pustych łbów, miliony Polaków żyje w niedostatku
  • ~Wdowa
    (2018-05-05 09:42)
    Nie mam za GROSZ zaufania do kobiet, które najpierw usuwają sobie brwi - a potem na ich miejscu malują zobie wąsy Salvatore Dali.