Przekop Mierzei Wiślanej pod znakiem zapytania. Komisja Europejska chce wstrzymania prac

| Aktualizacja:

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej przygotowuje odpowiedź na pismo Komisji Europejskiej dotyczące raportu oddziaływania na środowisko przekopu Mierzei Wiślanej - zapewnił minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk.

wróć do artykułu
  • ~TenTamten
    (2019-01-10 17:08)
    Przekop Mierzei Wiślanej to nie tylko uniezależnienie od Rosji to także symbol samostanowienia albo dyktaty Kołchozu Unijnego. Wybierzmy przy urnach, wolność albo niewola?
  • ~rolnik
    (2019-01-10 16:54)
    To może i UE wstrzyma budowę zamku w strefie chronionej Natura 2000 , bo Polska nie może ponieważ urzędnicy wystawili dokumenty.
  • ~nnx
    (2019-01-10 16:45)
    to skandal, znowu nasłali najemników z PO
  • ~gosc z zagranicy
    (2019-01-10 16:35)
    Dwa dni przed SILWESTREM znizono CENY PRADU, w SYLWESTRA napewno o 2 rano podpisano przekop KANALU, jesli to prawda ze MINISTERSTWO SRODOWISKA tej sprawy nie zbadalo to opadaja mi rece. Sprobujcie w Polsce domek bez planu i pozwolenia wybudowac.
  • ~Cała prawda o członkowstwie Polski w UE
    (2019-01-10 16:20)
    Polska jako kraj jest suwerenna i może wszystko, z wyjątkiem tego, że UE może o wszystko zapytać i zablokować w nieskończoność a w razie czego zabrać kasę. Brawo!
  • ~Wilga
    (2019-01-10 16:15)
    To niedługo będzie tak ,żeby wyjść do wychodka potrzebna będzie zgoda Komisarzy Ludowych z Brukseli .Paranoja.
  • ~Kazkot z Ancut
    (2019-01-10 16:09)
    To jest twardy dowod na rosyjskie wplywy w Europie.Rurociag euro tak wlasnie dziala, a bedzie jeszcze sprawniejszy jak skoncza ten drugi. Oj durna ta Europa ,oj durna ,nie potrafiaca rozroznic rosyjskiego niedzwiedzia od innych z tego gatunku.
  • ~internautka 50+
    (2019-01-10 16:05)
    To jeszcze jeden pretekst by uciec z tego kołchozu!!! Coraz częściej mam wrażenie że nie żyję w swojej ojczyznie tylko w jakimś obozie niemiecko- francuskim
  • ~mam gdzies KE
    (2019-01-10 16:01)
    No ,prosze . Zawsze jest jakis pretekst ,zeby hamowac rozwoj Polski. Poloska ma byc posluszna i sluzyc innym. Za to dostsniemy jakis ochlap,ktory nie poawoli nam umrzec ,zebysmy dobrze dalej sluzyli.
  • ~lewaczki
    (2019-01-10 15:44)
    no i macie kto dba o intetesy onucaków
  • ~Devildriver
    (2019-01-10 15:42)
    Vladimir Putę...
  • ~UE
    (2019-01-10 15:42)
    to gorsza zaraza od związku radzieckiego
  • ~skoblar
    (2019-01-10 15:40)
    Dosyć. 3 lata rządów PIS a kanału nie ma? Chińczycy zrobili by to w 6 m-cy! Rzygam na UE. Nikt nie będzie mi dyktował co mam robić we własnym mieszkaniu. Kiedy PIS powie urzędasom UE wyp.. alać!
  • ~dumnyPolak
    (2019-01-10 15:26)
    Jeszcze Polska nie zginęła kiedy MY żyjemy !
  • ~????!
    (2019-01-10 15:24)
    Co to jest????!!!Putin,Bruksela i PO w sojuszu!
  • ~loczek
    (2019-01-10 15:18)
    zrozumcie ****** z pisu ze bgałtyk nie jest tylko nasz !!!!!!!!!!
  • ~miłosnik przyrody
    (2019-01-10 15:17)
    jeżeli się jest w ue to wszelkie inwestycje trzeba uzgadniać z ue. A władze Polskie tego nie dokonały i taki jest efekt. Projekt ten mogli uzgodnić chociaż z Kremlem. Krótko-. jak kuba bogu tak bóg kubie. Najlepiej z sąsiadami żyć w zgodzie
  • ~6ujh
    (2019-01-10 15:11)
    Unia czy ZSRR? Olać ich prezesie.
  • ~Hanka
    (2019-01-10 15:06)
    Targowickiego ******a ciąg dalszy.Tym razem z Putinem na spółe.
  • ~Tfe
    (2019-01-10 15:00)
    Byle jątrzyć,byle donosić,byle szkodzić...PO to OHYDA!!!

Może zainteresować Cię też: