Solidarność wycofuje się z Rady ECS. "To upolityczniona instytucja"

| Aktualizacja:

PRzedstawiciele NSZZ "Solidarność" wycofują się z Rady ECS - wynika z listu, wysłanego przez związek do dyrektora Centrum, Basila Kerskiego.

wróć do artykułu
  • ~BOND
    (2019-02-08 08:46)
    SADZE ZE nadszed czas zeby ta instytucja przybrala wlasciwa nazwe bo osoby ktore sa tam kreowane to dawni sbecy i teraz bedzie ECS CO SIE CZYTA EUROPEJSKIE CENTRUM SBEKOW powinscje dolonczyc wszystkich SBkow z bloku komunistycznego EUROPY oczywiscje zNRD I ZSRR TEZ bo ich zbrodnie sa tak wielkie jak polskiej sbecji w ktorej bral udzial caly aparat wladzy sedziowie prokuratorzy a po wyrokach kaci i widzialem w tym centrum osobnikow co przekrecili kase SOLIDARNOSCI I SENATORA OD PSA RYZEGO WUJA innymi slowy sama smietanka TW AGENTOW.
  • ~Kociewiak
    (2019-02-08 07:48)
    I bardzo dobrze!
  • ~zawiedziony
    (2019-02-07 19:39)
    Sz.P duda piotrze mam 56 lat jak łatwo policzyć w latach 80tych byłem młodym człowiekiem który oficjalnie chciał przeczytać o Katyniu o którym nauczycielka od histori mówiła swoim uczniom szeptem i przy zamkniętych drzwiach klasy. Doczekałem tego dla moich dzieci było to normalne, to dzięki Solidarności.Ale teraz będąc osobą doświadczoną utworzyliśmy związek zakładowy solidarność licząc na sprawiedliwość i przywrócenie godności pracownika zawiedliśmy się ja zmieniłem pracę.Wstyd mi że Pan nie dba o naszą godność tylko wchodzi w układy z rządzącymi w dbałości o własny stołek i zamazując historię prawdziwej Solidarności
  • ~solidarnosc to PIS?
    (2019-02-07 18:40)
    NSZZ uwaza, ze ECS to upolityczniona instytucja bedac sama upolitycznionym i prorzadowym zwiazkiem zawodowymi nie majacym z dawna Solidarnoscia absolutnie nic wspolnego.
  • ~tak jest
    (2019-02-07 18:29)
    Przeciez dzisiejsza NSZZ "Solidarnosc" nie ma nic wspolnego z "Solidarnoscia" ktora walczyla o nasza wolnosc w latach 80-siatych. Obecna NSZZ nie jest niezalezna a prorzadowa co prowadzi do konfliktu interesow. Powinna byla sie wiec wycofac.
  • ~Pamiętamy
    (2019-02-07 10:22)
    PIS ma wygrane wybory, jak wprowadzi emerytury stażowe. Tak jak obiecał.
  • ~abacab
    (2019-02-07 08:33)
    Bardzo dobrze, że się wycofują. Rada ECS był upolitycznioną instytucją do momentu, kiedy jej członkami byli przedstawiciele NSZZ Solidarność, czyli oldboje PiSu.
  • ~krzyhoo1
    (2019-02-07 08:11)
    Taka z nich Solidarność jak z TVP BBC
  • ~seneka
    (2019-02-07 07:53)
    PiSia trollownia Szahermachera zaczęła używać jakichś bootów do lajkowania. Widać "Srebrna" bez tryby sypnęła kaską na technikę.
  • ~były działacz S
    (2019-02-07 06:58)
    Toto co jest teraz to nie jest SOLIDARNOŚĆ to jest solidarność .
  • ~Slazak
    (2019-02-07 05:48)
    Jakim prawem partyjny zwiazek zawodowy uzywa logo SOLIDARNOSCI?
  • ~remus
    (2019-02-06 23:47)
    Nie ulega wątpliwości, ze organizacja związkowa deklarująca trwale poparcie dla jednej partii politycznej jest organizacją upolitycznioną.
  • ~14 000/ tysiecy , po 500 +, kazdego roku to sa plusy ujemne
    (2019-02-06 23:16)
    7 ooo ooo / 500 = 14 ooo ,,,, 14 ooo / tysiecy , dla 500 +/ kazdego roku, zamiast plusow dodatnich najbardziej potrzebujacym.
  • ~Ryszard
    (2019-02-06 23:13)
    W ECSie rozlegają się żałobne lamenty po odejściu aparatczyków z nibySolidarności.
  • ~Uwaga. Nadchodzi. Czas zapłaty
    (2019-02-06 23:12)
    Widziałem w sprzedaży maski - twarze głównych luminarzy państwa. Obecna Solidarność do tamtej WIELKIEJ to jakby bezdomny założył taka maskę.
  • ~Kolporter podziemnej prasy.
    (2019-02-06 23:04)
    Solidarność? Jaka ? Kto dziś jest Solidarnością ? Śniadek , Duda czy Wałęsa ? Bujak i Frasyniuk ? Ukradziono nazwę i doczepiono do śmieci z Pisu.
  • ~NSDAPIS
    (2019-02-06 22:52)
    Akurat tym aktywistom kierowanym przez Dudapisa już dziękujemy. Baj !
  • ~Piotr.K
    (2019-02-06 22:50)
    NSZZ "niezależny, samorządny.....itd". Ten związek nie ma nic wspólnego z ruchem związkowym z lat 80. Tylko przywłaszczona nazwa. Jest w pełni odpowiednikiem związków zawodowych z lat komuny. CRZZ (centralna rada związków zawodowych). Główny mąciciel (tzw. Piotr Duda) to jest taki Alfred Miodowicz z PRL. Jak przewodniczący związku chodzi z legitymacją PIS, a grono jego wielbicieli to aktywiści PiS. Jakby tego było mało to posiłkują się poparciem cwaniaczka z Torunia.
  • ~zin
    (2019-02-06 22:11)
    nie ma sie co martwic tym wycofaniem Ten zwiazek nie ma nic wspolnego z poprzednia solidaroscia Przywodzcy poprzedniej Solidarosci powinni zarzadac odebrania tej nazwy zwazkowi Dudy
  • ~bazo