Będziemy prezentować wam zwierzaki, które są wyjątkowe i marzą o nowym domu. Będziemy chcieli także, żeby wszyscy, którzy noszą się z zamiarem adopcji psa lub kota wiedzieli, jak to zrobić. Jak podejść do tego z pełną odpowiedzialnością, tak by zwierzę trafiło ostatecznie w dobre, przyjazne pełne miłości miejsce - #AdopcjaOdpowiedzialność.

Reklama

W ubiegłym roku w okresie wakacyjnym media alarmowały, że Polacy masowo porzucali swoje psy i koty, często wcześniej adoptowane, by móc beztrosko wyjechać na wakacyjne wojaże. Chcemy, żeby takich sytuacji było jak najmniej.

A dziś prezentujemy wam Goję.

Materiały Prasowe

Jak opisują ją pracownicy schroniska w Celestynowie?

Goja to drobniutka sunia w typie charcika. Jest bardzo strachliwa i delikatna. Goja przy bliższym poznaniu okazuje się być bardzo łasa na pieszczoty i przytulanki. Wciska nosek pod pachę i delikatnie muska noskiem, prosząc o mizianie. Jest rozczulająca. Wymaga jeszcze trochę pracy i czasu, by stać się dzielną i odważną dziewczyną. Dopiero uczymy ją chodzić na smyczy. Na szczęście Goja bardzo szybko i chętnie przyjmuje nauki. Ma ok 1 toku. Waży 7 kg. Przygarniesz?

Jeśli Goja skradła wasze serce, to musicie skontaktować się ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie>>>

Adopcja nie jest prostą sprawą i warto o tym wiedzieć. Dlatego przygotowaliśmy dla was SPECJALNY PORADNIK: JAK ADOPTOWAĆ ZWIERZĘ ZE SCHRONISKA>>>

A jeśli już zdecydujecie się na adopcję sprawdźcie, jak powinny wyglądać pierwsze chwile z nowym pupilem w naszym PORADNIKU

Reklama