Będziemy prezentować wam zwierzaki, które są wyjątkowe i marzą o nowym domu. Będziemy chcieli także, żeby wszyscy, którzy noszą się z zamiarem adopcji psa lub kota wiedzieli, jak to zrobić. Jak podejść do tego z pełną odpowiedzialnością, tak by zwierzę trafiło ostatecznie w dobre, przyjazne pełne miłości miejsce - #AdopcjaOdpowiedzialność.

Reklama

W ubiegłym roku w okresie wakacyjnym media alarmowały, że Polacy masowo porzucali swoje psy i koty, często wcześniej adoptowane, by móc beztrosko wyjechać na wakacyjne wojaże. Chcemy, żeby takich sytuacji było jak najmniej.

A dziś prezentujemy wam Brylanta.

Jak opisują go pracownicy schroniska w Celestynowie?

Brylant to typowy terier. Ciekawski, uparty, energiczny, wesoły, mądry i sprytny. Ładnie chodzi na smyczy. Z innymi psami dogaduje się różnie. Konieczne będzie zapoznanie przed ewentualną adopcją z psem rezydentem. Ma ok. 3 lat. Jest wykastrowany, zaczipowany, zaszczepiony. Potrzebuje zdecydowanych, konsekwentnych i aktywnych ludzi.

Jeśli Brylant skradł wasze serce, to musicie skontaktować się ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie>>>

Adopcja nie jest prostą sprawą i warto o tym wiedzieć. Dlatego przygotowaliśmy dla was SPECJALNY PORADNIK: JAK ADOPTOWAĆ ZWIERZĘ ZE SCHRONISKA>>>

A jeśli już zdecydujecie się na adopcję sprawdźcie, jak powinny wyglądać pierwsze chwile z nowym pupilem w naszym PORADNIKU

psav linki wyróżnione