Podleśna od tęczowej Matki Boskiej prowokuje w sądzie. "Poznałam Boga. Ona jest czarna"

Za niezasadne, ale legalne Sąd Rejonowy w Płocku uznał zatrzymanie w maju przez policję Elżbiety Podleśnej w związku z dochodzeniem w sprawie profanacji wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej i przedstawieniem kobiecie zarzutu obrazy uczuć religijnych.

wróć do artykułu
  • ~Barbara
    (2019-11-04 19:46)
    Z okazji Święta Zmarłych biskup publicznie namawiał w TV oraz w Internecie wiernych ,aby nie wydawali pieniędzy na znicze i kwiaty lecz wpłacali je do kościoła zamawiając msze za zmarłych.Za kupowanie odpustów M. Luter oderwał miliony wiernych od kościoła katolickiego.Wym kościele można wszystko kupić co potrzebne w przyszłym życiu.
  • ~caly i zdrowy
    (2019-11-04 19:29)
    Ci modlący się do obrazków i gipsowych figórek wierzą tez w cuda dziejące się w Polsce, Niech się zastanowią dlaczego kościelne cuda dotyczą WYŁĄCZNIE osób kulejących, ślepych, głuchych, lub chorych na choroby wewnętrzne. NIGDY nikomu nie odrosła ręka, noga czy chociażby palec. Bo te pierwsze choroby można kłamliwie symulować . Odrostu ręki czy nogi niestety nie da się sfingować.
  • ~Dziadek warsz
    (2019-11-04 18:58)
    Terlikowski załamany bo 13 latek schowa hostię do kieszeni, czym ,,,obraził samego Boga". A może by tak Terlikoś zastanowił się nad efektami nauki religii w szkole?Bo mój wnuk 13 letni, z katolickiego domu , odmówił mi ,dziadkowi, wejścia w Muzeum Narodowym w Warszawie do zwiedzania sali z elementami posągów świętych i średniowiecznych ołtarzy, twierdząc że religii w szkole powyżej uszu, sprzecznej temu co czyta w encyklopediach.
  • ~tak/nie
    (2019-07-10 19:14)
    Oj czarno to widzę chyba trzeba będzie się zwrócić do Ojca-Ojciec prać? I niech każdy sobie odpowie~!
  • ~edyta ateistka
    (2019-07-10 12:00)
    Głupio się tłumaczy , przecież roztropni wiedzą że chodziło jej o prowokację a nie inne sprawy. i właśnie dlatego że prowokuje najniższymi pobudkami jest wkurzające.
  • ~lutek glupek
    (2019-07-10 11:53)
    To że Boga nie ma lub cokolwiek innego nie oznacza wcale że można z tego drwić,zresztą ktoś kto nie wierzy nie powinien sobie tym tematem zawracać głowy a jeżeli go to boli że inny wierzy to ma problem psychiczny ktòry musi leczyć. Każdy człowiek w coś wierzy bo taki jest umysł ktory musi wierzyć by prawidłowo funkcjonował. Wiara jest cześcią nas, bez zaufania czemuś komuś nie jesteśmy w stanie być. Niech każdy kto atakuje poglądy się nad tym zastanowi . Możesz być katolikiem , lgbetowcem , gitowcem punkiem etc. , ale pozostaw to dla siebie , nie afiszuj sie z tym .
  • ~cuda
    (2019-07-10 08:53)
    Sąd niech zapłaci tej kobiecie z własnej kieszeni .Jestem ciekaw jak Podleśna zachoruje do kogo będzie się modliła do Obamy ?
  • ~pam
    (2019-07-10 08:46)
    Patrze na tę biedną kobietę i żal mi jej.
  • ~w-cek
    (2019-07-10 08:33)
    Niech ta szatanistka spróbuje prowokować w innej wierze to dziś była by dwa metry pod ziemią.
  • ~Polka w UK
    (2019-07-10 07:55)
    Kiedyś weszłam na kawę do kafejki prowadzonej przez bardzo religijnych chrześcijan z Etiopii. Na ścianie wisiał obrazek Matki Boskiej z Dzieciątkiem, mamusia i dzieciątko były czarnego koloru skóry. No to zadałam pytanie właścicielce, kogo przedstawia ten obrazek na ścianie? Odpowiedź , to jest Matka Boska! A ja myślałam do tej pory, że Maria była biała. Wow, napadacze na kobietę od tęczowej Matki Boskiej.
  • ~Bartosz
    (2019-07-10 07:06)
    Bezmózgie towarzyszki mogą obrażać jak chcą i kogo chcą? Proste jak rura wydechowa babsko niczego nie osiągnie nawet przy poparciu kasty.
  • ~kosa
    (2019-07-10 06:01)
    kara nadejdzie szybciej niż czarna qwa myśli ....wszystko co posiejesz zbierzesz .....
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-07-10 00:38)
    menopauza u kobiet czasem ma bardzo ciężki przebieg...
  • ~bart
    (2019-07-10 00:33)
    I w sumie pani podleśna ułatwia sprawę - dlaczego mamy ich szanować a nawet tolerować skoro oni nie szanują nas, stawałem sie powoli poprawnym politycznie cieniasem, ale teraz jak zobaczę tęczowa panienkę - opluje tęczowego kolesia - sklepie, żartuje w sumie ale pomyślcie o tym co piszę bo ja żartuję a inni na chamstwo odpowiedzą agresją.
  • ~JA:
    (2019-07-09 22:07)
    Jezeli Boga nie ma , to po co GO zwalczacie? Odpowiedz: Bo ON jest. Boze, przebacz im, bo nie wiedza, co czynia. Ojcze nasz...
  • ~xyz
    (2019-07-09 21:22)
    taka jesteś kobieto odważna namaluj tęczę na mahomecie to posnasz prawo ****** anie polskie lelum polelum i takie coś bryluje w przestrzeni puglicznej
  • ~Józef
    (2019-07-09 21:03)
    Podejdźmy do tego racjonalnie. Czy katolicy czczą wizerunki świętych? Jeśli tak, to popełniają bałwochwalstwo wbrew drugiemu przykazaniu dekalogu (mówię o pełnej wersji, jaką możecie znaleźć w Biblii). Jeśli nie, to obrazek Marii nie może stanowić przedmiotu kultu religijnego i ściganie kogokolwiek za jego "profanację" jest nieuzasadnione.
  • ~Józef
    (2019-07-09 21:02)
    Czy katolicy czczą wizerunki świętych? Jeśli tak, to popełniają bałwochwalstwo wbrew drugiemu przykazaniu dekalogu (mówię o pełnej wersji, jaką możecie znaleźć w Biblii). Jeśli nie, to obrazek Marii nie może stanowić przedmiotu kultu religijnego i ściganie kogokolwiek za jego "profanację" jest nieuzasadnione...
  • ~J.K
    (2019-07-09 20:55)
    psychiczna
  • ~żuczek
    (2019-07-09 19:47)
    To pogięta lewaczka. Przypadek raczej kliniczny niż kryminalny.

Może zainteresować Cię też: