Pobicie studentów z Izraela w stolicy. Jest wniosek o areszt dla zatrzymanego cudzoziemca

| Aktualizacja:

Prokurator przedstawił jednemu z zatrzymanych cudzoziemców zarzut pobicia obywatela Izraela - poinformowała Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Jak podano, mężczyzna nie posiada obywatelstwa żadnego państwa.

wróć do artykułu
  • ~Klaus
    (2019-09-14 20:12)
    Das ist schade !
  • ~Caveman
    (2019-09-12 11:54)
    Ale gdy przemoc jest w drugą stronę to w ogóle nie ma sprawy. Np. ostatnio grupa Izraelczyków zgwałciła kobietę na Cyprze. I co? I wrócili wolni do domu. Jak widać są równi i równiejsi.
  • ~dirty nasty
    (2019-09-12 11:00)
    ale żenada Polska przeprasza za obywateli nie swojego kraju, dlaczego rząd w ogóle się w to miesza, przecież to była zwykła bójka uliczna, czy USA przeprasza codziennie za to, że turysta dostał w mordę w NOWYM JORKU? ludzie dosyć tej żenady
  • ~nie dziwi
    (2019-09-11 19:27)
    To była mała zemsta za holokaustowanie Palestynczyków i grabież ich ziemi przez judów.
  • ~tttt.
    (2019-09-11 18:21)
    To już wiadomo dlaczego w Polsce nie ma uchodzcow ( uwazam ze ich nie powinno byc)Zydzi codziennie dostawali by lanie.Mniej by ich przyjezdzalo na wybory do Polski majac podwojne obywatelstwo.
  • ~Srul
    (2019-09-11 12:58)
    Wnosze o 50 lat pudla i 2 razy dozywocie Dla sprawcow tego brutalnego napadu
  • ~Mark Twain
    (2019-09-11 11:54)
    CIEKAWE, CO NA TO RADIO EREWAŃ???
  • ~Leoponciusz
    (2019-09-11 11:50)
    Z fałszu wynika fałsz.
  • ~Liwiusz
    (2019-09-11 11:49)
    Won do Holandii , kraju Francy Timmermansa, i tam załatwiać swoje izraelsko-holendersko-ormianskie POrachunki.
  • ~447
    (2019-09-09 19:22)
    Prywatne porachunki no cóż każdego szkoda . Polacy nie mogą popierać żadnych zaborców nie ma przebacz.
  • ~sake
    (2019-09-09 15:47)
    Jeszcze nie ogłoszono żałoby narodowej? Flagi nie opuszczono do połowy masztu?Tylko dlatego,że pijani studenci się pobili?
  • ~Hajmdal
    (2019-09-09 15:12)
    Imigranci ich napadli? Przecież tych w Polsce nie ma!! Szydło obiecała....
  • ~r46
    (2019-09-09 14:45)
    Mam nadzieję,że napastnicy zostaną deportowani a ich zdjęcia ukarzą się w tv całego świata.
  • ~Polski kibol
    (2019-09-09 08:36)
    Polacy i inni uwaga !! Arabowie bili kastetami , tchorze moga nastepnym razem uzyc nozy !
  • ~Kapitan WP
    (2019-09-09 08:32)
    Tyle polsko mowiacych islamistow w Polsce hmmm rosnie nam V kolumna islamska . Trzeba sie temu przyjrzec !
  • ~Filut
    (2019-09-09 08:27)
    Władze naszego bantustanu zrobiły aferę, bo kilku gości się pobiło z rodziny semickiej. Co nas to obchodzi.
  • ~Mark Twain
    (2019-09-09 07:24)
    Warszawa to nasza mini Strefa Gazy?
  • ~Lechu
    (2019-09-09 06:35)
    Z opublikowanych zdjęć na niezależna wynika że to sprytnie zrobiony fotomontaż odbicie lustrzane twarzy -można domniemać że to zwykła prowokacja
  • ~df4242