Stuhr i Szczygieł poszli w ślady Wolszczak. Sąd wydał wyrok

| Aktualizacja:

Łącznie 35 tys. zł zadośćuczynień na cele charytatywne orzekł we wtorek warszawski sąd ws. aktora Jerzego Stuhra, dziennikarza Mariusza Szczygła i tłumacza Tomasza Sadlika, którzy pozwali państwo za naruszenie prawa do korzystania z niezanieczyszczonego powietrza.

wróć do artykułu
  • ~michaś
    (2019-10-02 16:18)
    Widać chemia Stuhrowi zaszkodziła.
  • ~JA:
    (2019-10-01 20:18)
    Do Widać: Tylko, jak zrezygnuja z wegla natychmiast, to jak wlaczysz madralo "widac" swoja lodowka, telewizor, i.t.d., skad bedziesz mial ciepla wode do mycia. Zastamow sie czlowieku, tu musi byc program na wiele lat i to rzad robi. A poza tym zglos sie do Niemcow, ktorzy sa najwiekszym wydobywca wegla brunatnego na swiecie, Polska nie wydobywa nawt polowe tego, co Niemcy.
  • ~8zuijklm,
    (2019-10-01 20:13)
    A bzdzic im wolno?
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-10-01 20:06)
    Wielka dorodna POdła pepa , która najlepiej wsPOmina okres rządów Patologi Obywatelskiej i ich kolesi pseudo-rolników z PSL-u bo wtedy najbardziej się spasła .
  • ~JA:
    (2019-10-01 20:04)
    Zastanawiam sie, po co oni to robia? Z braku sensacji, potrzebuja adrenaliny, czy juz z zwyklej glupoty? Czy powietrze bylo przed 4 laty bardzej czyste, czy tylko dlatego, ze teraz rzadzi PiS i zeby im dokopac? Bo z milosci do natury na pewno nie! Panie Sztur nie widziano pana na rowerze, jezdzi pan dalej samochodem, to co te spaliny panu nie przeszkadzaja, tak? Mozna i trzeba inaczej walczyc ze smogiem, najlepiej zaczac najpierw od siebie. To nie jest prawdziwe, co pan robi. Pan i inni, chcieliscie tylko komus dokopac!
  • ~Caveman
    (2019-10-01 19:13)
    jeszcze jeden sposób wyciągania kasy dla eskimoskich organizacji
  • ~Widać odchod
    (2019-10-01 18:45)
    Zanieczyszczenie powietrza to sprawka POlszewikow Gazem odśrodkowym jak SZTUR SZCZEŁYK i tym POdobne SCHIETYINUSY
  • ~Krystyna z PiS
    (2019-10-01 18:23)
    No to panie Stuhr - może już pan oddychać pełną piersią ! - wyrok wydany. Nasze pieniądze zaspokoją pana i koleżków fanaberie!
  • ~^∆^
    (2019-10-01 18:22)
    Stuhr jak Stuhr — Matka Natura bywa nieprzewidywalna w swojej kreatywności. Ale ten Wyjątkowo-Kastowy Jaśnie Sędzia-Pan?
  • ~Mietek
    (2019-10-01 18:21)
    czy ten z kasty to jakis polglowek czy oszolom ? Przeciez panstwo podejmuje kroki z ochrona srodowiska , przeciez nie moze tego zrobic w jeden dzien , co za polglowek hehe
  • ~G.Bem
    (2019-09-21 00:16)
    Może papierosy zaszkodziły - film Wodzirej 1977
  • ~a n t y p a c a n
    (2019-09-19 20:20)
    Jerzy Stuhr oraz dziennikarz Mariusz Szczygieł zapewne będą także walczyć w sądzie o zadośćuczynienie od Skarbu i władz Warszawy za naruszenie prawa do korzystania z niezanieczyszczonej wody w Wiśle.
  • ~ PO - kaput
    (2019-09-18 13:21)
    Najbardziej zanieszyszczają POwietrze Szczury , Szczygły Czaskoski i reszta POs-rańców !
  • ~Renia
    (2019-09-18 13:01)
    Sędzina żałosna. Pani Wolszczak chce tym sposobem przypomnieć, że jest taka aktorka? Może dałaby na cel charytatywny ze swojego budżetu.
  • ~Frankenstein
    (2019-09-18 12:01)
    Przykro się czyta o wyczynach Panów S. no cóż mamy demokracje i zawsze takim jedenastka może się pogorszyć .
  • ~Pankracy
    (2019-09-18 11:27)
    Jeżeli nadzwyczajna kasta przyzna im to zadośćuczynienie, to wszyscy Polacy powinni wystąpić z takimi samymi pozwami. Zobaczymy co wtedy zrobią, bo to oznaczałoby bankructwo kraju, a wtedy ludzie powinni tych cwaniaków i nagrzanych sędziów potraktować jak Jagnę z "Chłopów" i wywieźć ich na kupie ***** na jakiś śmietnik.
  • ~Kk
    (2019-09-18 11:23)
    Panie Szczygieł przez głupotę Pana żadnej książki Pana nie kupię i nie przeczytam! Sorry
  • ~Krystyna z PiS
    (2019-09-18 11:19)
    Od pozwów powietrze się nie oczyści. Ewentualne odszkodowania uszczuplą budżet przeznaczony na zwalczanie smogu. Chyba, że powodom o to chodzi ,żeby SZKODZIĆ !!!
  • ~Os
    (2019-09-18 11:01)
    Ciekawe, czy Pan Sztur lubi siedzieć przy kominku? I czy na próby chodzi piechotą?
  • ~md
    (2019-09-18 10:53)
    Stuhr tak dobrze grał w "Wodzireju" szuję Danielaka, bo nie musiał grać. Po prostu był sobą.