Kontrowersyjny żart prezydenta Dudy na rocznicy powstania AGH

| Aktualizacja:

Na obchodach rocznicy powstania AGH pojawił się prezydent Andrzej Duda. Głowa państwa postanowiła rozluźnić oficjalne uroczystości żartem.

wróć do artykułu
  • ~TOMO
    (2019-11-27 18:14)
    PAN DUDA JEST ****** NIE PREZYDENTEM POLSKI
  • ~TOMO
    (2019-11-27 18:13)
    ŚWINSKI ŻART PANA PREZYDENTA MÓWIŁ PUBLICZNIE
  • ~TOMO
    (2019-11-27 18:06)
    TUSK DONALD BYŁY PREMIER TCHUŻ BYŁEGO PREMIERA ZŁODZIEI KRĘTACZ MANIPULANT JEST Z TUSKA PARSZYWY LIS CHYTRY I PRZEBIEGŁY JEST BYŁY PREMIER TUSK
  • ~Camsun
    (2019-11-03 16:41)
    Tym niby zartem udowodnil A. Duda ze nie nadaje sie na Prezydenta, malo tego powinno byc za takie rasistowsko-bolszewickie wypowiedzi, to powinno byc wszczete to postempowanie Epitchment i to natychmiadt
  • ~Kontemplyta
    (2019-10-21 18:56)
    Świetny dowcip sytuacyjny, a może i anegdota, na tyle na ile pamiętam te czasy. AGH budowała internacjonalne więzy partyjne przekraczające geografię tego szlachetnego locm Alma Mater.
  • ~Mrówkojad
    (2019-10-21 17:34)
    Lepsza opowiastka ,,geografa,, niż prezydenta o ludojadach. Dodam zaslyszaną. Prezydent wszechczasów leci wraz z prezydentami Rosji I USA na konferencję pokojową.Gasną silniki samolot spada.prezio Rosji,- Panie ratuj Rosję.Prezio USA- Boże chroń USA.Prezio PRL IV -Panie ratuj mnie,daj mi miękkie lądowanie. Niedługo wybory muszę je wygrać.Bach!!!Jest miękkie lądowanie ,na kopcu mrowiska.Głos królowej mrówek: Dzięki Ci Panie za Twój hojny dar. Z
  • ~Geograf
    (2019-10-21 16:05)
    Pan prezydent idzie wzdłuż rzeki. Na drugim brzegu stoi stary góral.Prezio krzyczy:Co to za rzeką. Głęboka?Góral: Dunajec!!.Prezio wchodzi do rzeki i tonie Ratuje go góral.Prezio z pretesją: krzyczałeś źe ,,do jajec więc śmiało wszedłem. Nie - krzyczałem Dunajec. !!.Widocznie pan prezio słyszy tylko to co prawi prezes
  • ~emeryt 10
    (2019-10-21 14:10)
    Proponuję dowcip na podobnym poziomie. Może kiedyś przydać się przy okazji wizyty w Afryce. W latach 70 ubiegłego wieku przyjechała do nas delegacja z któregoś kraju afrykańskiego, w którym od wielu miesięcy panowała susza. Gdy już pokazano przywódcy nasz piękny kraj,ktoś wpadł na pomysł,aby afrykańskiej delegacji pokazać mecz piłkarski. Kilka minut po rozpoczęciu meczu zaczął padać deszcz i padał do końca meczu. Gdy afrykański przywódca wrócił do swojego kraju,zwołał swoich podwładnych i oznajmił,że wiek,jak wywołać deszcz w swoim kraju. Trzeba 11 mężczyzn ubrać na czerwono,11 na biało,rzucić między nich skórzany balon i deszcz murowany. Jak nakazał tak uczyniono. Podobno kopali ten balon przez tydzień,a deszczu nie było.
  • ~wesołek
    (2019-10-21 10:25)
    Pan Prezydent miał dobre intencje z tym żartem, jednak ciemny naród nie rozumie jago INTENCJI. Chce się powiedzieć Z CZEGO SIĘ ŚMIEJECIE?
  • ~dr Jones
    (2019-10-21 06:03)
    Lubię te Jego przemówienia , są takie teatralne , pełne aktorskiego zaangażowania. I kocham ten JEGO cwał , dygot i szał. To wybitny MĄŻ STANU. De Niro to przy nim pętak.
  • ~zefir
    (2019-10-20 20:31)
    Lepiej by wyszło gdyby było coś o braku taktu .
  • ~cyc
    (2019-10-20 18:08)
    Uczy się ,uczy, codziennie uczy ,no i się nie wyuczył
  • ~Konsekwencja
    (2019-10-20 17:43)
    Tak się składa, że ci najbardziej oburzeni, kiedy odwiedzają rodzinkę w Nowym Jorku albo w Tel Awiwie, sami opowiadają kiepskie dowcipy o ... Polakach.
  • ~miś
    (2019-10-20 17:32)
    Ciekawe co wydudzi na pogrzebie?
  • ~Dursban
    (2019-10-20 17:30)
    Adrian nie cierpi "wyimaginowanej wspólnoty" ale uwielbia płaskie dowcipy, które pewnie są potrzebne dla płytkich umysłów.
  • ~Paździoch -- syn
    (2019-10-20 17:27)
    Tylko spocone i zafajdane lemingi mogą mieć takie wyblakłe poczucie humoru....
  • ~Suchodolski
    (2019-10-20 17:25)
    Głębia myśli pana prezydenta jest porażająca.
  • ~duraka
    (2019-10-20 17:23)
    W prymitywizmie prezydent Andrzej Duda konkuruje z prezydentem Donaldem Trumpem. Raz jeden górą raz drugi.
  • ~Jelonkiewicz
    (2019-10-20 17:21)
    Cóż może być śmieszniejszego od dowcipów Dudy? Tylko jego prezydentura.
  • ~henrykW.
    (2019-10-20 17:20)
    Ten człowiek dużo korzystniej wygląda, jak nic nie mówi. Naukowcy tam zgromadzeni powinni obowiązkowo się śmiać, ponieważ inne zachowanie narazi ich na problemy.