Historia lubi się powtarzać? Stan zdrowia Kaczyńskiego może kształtować bieg wydarzeń w Polsce. Podobnie było z Piłsudskim

Im Piłsudski czuł się gorzej, tym mniej miał cierpliwości do zbyt samodzielnych podwładnych. Wolał ślepo oddanych wykonawców rozkazów rozumiejących, że nic w polityce nie znaczą bez wodza.

wróć do artykułu
  • ~Tomek G
    (2018-05-18 10:43)
    Ciekawe kto to piszę i jak można porównywać Kaczyńskiego do Piłsudskiego. Gorzej niż w TVN. Poczekajmy jak zdrożeje paliwo wtedy zobaczymy czy Kaczyński to dobry czy zły strateg, już teraz wszystko poszło w górę łącznie z paliwem a czeka nas jeszcze jeden podatek od paliwa plus zwiększone inne składniki paliwa przez ten podatek bo wszystko w procentach. Nie mam dzieci a płacić trzeba, a miliaderka ma 6 dzieci i dostanie moją kasę a ja poziom życia w duł zamiast w górę. Najlepiej opuścić ten kraj póki jeszcze nas chcą, tam szanują obywateli a nie rządzących. Służba zdrowia to już nie będę się rozpisywał bo każdy wie jak wygląda chyba że jesteś milionerem jak Kaczyński
  • ~staruch z gór
    (2018-05-18 10:36)
    nie przesadzajmy, Piłsudski to mąż stanu, a szef sekty smoleńskiej to szczerbaty złośliwy gnom
  • ~jadzia bez oka
    (2018-05-18 10:44)
    Tusku wracaj!!! i pogoń pisowskie kloce!!
  • ~xxxx
    (2018-05-18 11:31)
    Porównanie Kaczyńskiego do marszałka , to już jest co najmniej nadużycie
  • ~odaliska
    (2018-05-18 10:42)
    Bzdura! Nie ci ludzie nie te czasy!
  • ~Papiez
    (2018-05-18 10:33)
    Jak to jest kolano to ja jestem !.
  • ~zawsze z Polska
    (2018-05-18 11:18)
    od sedziwego wieku sorosa jeszcze prezesowi daleko, a ambulancja w osrodku zdrowia -jeszcze nic nie znaczy. Jak widac lewicowa prasa juz spekuluje, co po "udarze pilsuckiego" -uwazam ze nic sie nie zmieni a jezeli cos nastapi to tylko dojscie do wladzy mlodej ultraprawicy chrzescijansko narodowej, co znacznie pogorszy proces 25 letniego "umacniania demokracji" przez obce NGO i sowiecka polityke z brukseli. Kazda partia musi przejsc odnowienie kadr - mysle tu o Panu Ziobrze, Swieczkowskim, Kaminskim, Jakim o powrocie rzadu Szydlo i Macierewicza. Lawka PiS jest pelna, PO jest pusta i ta skonczy jeszcze przed wyborami jak Nowoczesna. W terenie PO wrze, szykuje se rebelia na maksa.
  • ~Ooo
    (2018-05-18 10:48)
    Kolano to 4 litery
  • ~jawor
    (2018-05-18 13:10)
    Na Wawel ,na Wawel- byle szybko!
  • ~4
    (2018-05-18 10:54)
    Ile razy mozna cerowac ?.
  • ~Eu
    (2018-05-18 19:01)
    Jarek nawet stan wojeny przespal taki z niego bohater i patrota Ha - Ha - Ha
  • ~Norbert
    (2018-05-18 13:07)
    Kaczyński przy Marszałku to jak kozi bobek ,śmieszny groteskowy ,śmierdzący
  • ~student prawa
    (2018-05-18 12:06)
    A ten kaczyński to kim jest bo nie znam człowieka?
  • ~Stary Wiarus
    (2018-05-18 12:13)
    Kaczynskiego boli kolano a Pilsudski niestety miał syfa 3 rzędu i który się jak u każdego co go miał a nałapali żolnierze sporo po 1 wojnie i nie było środków na jego leczenie. Rozwijał się ten syf wolno ale skutecznie , oznaki były widoczne i fizyczne i umysłowe , co zreszta potem wykazała sekcja zwłok
  • ~Norbert
    (2018-05-18 12:44)
    Rak niebawem wykończy Przykurcza ;Polska odetchnie a pisowcy się Pozagryzają będzie wesoło
  • ~tolo
    (2018-05-18 12:59)
    Tyle tylko że różnica miedzy naczelnikiem a prezesem jest jak między miodem a *******
  • ~starzec z gór
    (2018-05-18 12:05)
    Nie Pan Kaczyńskiego porównywac z Piłsudskim a odwrotnie --gdzie Piłsudskiemu do Pana Kaczyńskiego .Pan Jarosław Kaczyński to wódz nad wodze jak Dżingishan
  • ~Dziadziu
    (2018-05-18 13:46)
    No to lekka przesada porownywac losy Plsudskiego do Kaczynskiego! Kaczynski na razie ma tylko chore kolanko! Nie robcie tragedii z artrozy kolana? Czego to ja nie mialem, np. operacji samego obojczyka , potem tez pracowalam i jeszcze zyje i tancze! A pozatym sytuacja " wokol " Polski jest inna! Teraz jestesmy w Unii i NATO! Wtedy bylismy sami, a do tego wrogami otoczeni! Bez przesady , Bez przesady, hahahaha
  • ~sic.
    (2018-05-18 15:34)
    Skandaliczne porownanie ... Kaczynski z Marszalkiem ... nie ten poziom, nie ta kultura, nie ta madrosc ... tylko glupol moze porownywac te osoby ...
  • ~starzec z gór
    (2018-05-18 12:02)
    Jan Brzechwa za bajkę o Kaczce dziwaczce powinien być zdięty z kanonu bajek dla dzieci --nie bedzie obrażał nam naszego Wodza

Może zainteresować Cię też:

  • Kornel Morawiecki

    Tak szef GetBack nagrał ojca premiera. Informator "GW": Ta taśma to najbardziej gorący towar na rynku

  • Ocet jabłkowy

    Kiedy ocet jabłkowy działa jak lekarstwo?

  • Plakat z politykami PiS i oryginalny plakat nazistowski / Piotr Woźniak

    "Pisowska szarańcza" i nazistowski plakat. PO w ogniu krytyki. "To się może skończyć ludobójstwem na wielką skalę, jak w Rwandzie"

Zobacz więcej