Koniec świata nadchodzi? "Przeżyją tylko wybrańcy"

| Aktualizacja:

Amerykański badacz nie ma złudzeń. Już jutro, gdy tylko zegar wybije 18, każdy zakątek kuli ziemskiej zostanie zniszczony przez niewyobrażalne kataklizmy. Przeżyją tylko wybrańcy. Choć ci, którzy przetrwają zagładę, będą cierpieć męczarnie.

wróć do artykułu
  • ~olmaria7
    (2011-12-11 21:09)
    nie ma już proroków. Ostatnim był św.Jan Chrzciciel. Po nim działali tylko jasnowidze, którzy nie mają 10-0 procentowej racji, jaką mieli Boży prorocy. Jasnowidz może sie mylić i właściwie zawsze w pewnym procencie sie myli. Prorocy mówili to, co nakazał im Bóg. Jasnowidz ma wizje a to co innego.
  • ~Frania
    (2011-07-24 21:25)
    koniec świata będzie dopiero w 2013 r. mówią o tym znani astrolodzy i spece od kosmosu http://linkaturs.com/news0041.php
  • ~Aztek
    (2011-06-22 16:37)
    Koniec świata nastąpi w chwili naszej śmierci, a nie przez jakąś kometę czy coś. Świat będzie żył dalej. Więcej info na: http://vsevidno.com/koniecswiata/koniec-swiata-2036.html
  • ~tomas
    (2011-06-21 16:37)
    Dzień Końca Świata zbliza sie wielkimi krokami.. Zobaczcie co nas czeka.. http://vsevidno.com/koniecswiata/koniec-swiata-2036.html
  • ~painkiler
    (2011-05-25 18:21)
    A tak swoją drogą, to w Biblii pisze jak byk, że w dniach końca będzie dużo fałszywych proroków, takich tam Rydzyków i innych nawiedzonych PiSuarów także. Wszystko więc idzie zgodnie z Bożym Planem.
  • ~painkiler
    (2011-05-25 18:07)
    Nie jestem pewien, czy ten koniec świata nastąpił ale faktem jest, że od soboty cierpię męczarnie związane z zapaleniem zatok przynosowych.
  • ~znc
    (2011-05-23 07:08)
    Ufff. Już po wszystkim.
  • ~olmaria7
    (2011-05-22 12:21)
    to nie prorok! Prorocy się nie mylą /ostatnim był św.Jan Chrzciciel/ - mylą się tylko wróżbiarze i jasnowidzi ?jak to się pisze?/ O końcu świata nikt nie wie.
  • ~magi
    (2011-05-21 23:56)
    no i co hehe czyzbym byla wybrancem :)))) juz 23
  • ~xxx
    (2011-05-21 17:44)
    Uwaga komunikat: Z powodu końca świata niektóre drogi będą nieprzejezdne
  • ~kazik
    (2011-05-21 09:32)
    ten gosciu, juz raz zapowiadal koniec swiata w 1994 roku i naniby sie pomylil ,
    ale za to dostal od wiernych z calego swiata 100 milionow dolarow zeby byc przy tych ocalonych przez boga
    podejzewam ze mu sie kasa skaczyla i od nowa ,a piac,
    czekam kiedy rydzyk z taka teoria wyskoczy
    raz ratowal juz
    stocznie gdanska
    gdzie sa pieniadze ,panie moherZe?
  • ~Lodsoa
    (2011-05-21 00:17)
    nie ma zaddnych dowodów
  • ~Marian
    (2011-05-21 00:02)
    ech... no to nici z kolacji.
  • ~Wolaś
    (2011-05-20 21:56)
    W sumie nic nigdy nie wiadomo mam podzielne zdanie na ten temat. Kiedyś czytałem o objawieniach Ojca Pio i szczerze to nie wiem co o tym myśleć. Bo w przepowiednie Ojca Pio wierzę wiadomo coś pisało że będą takie ostrzeżenia ale większość ludzi się nie będzie przejmowała tym. Wiadomo zwykły człowiek nie przewidzi tego jak będzie chociaż skoro miał objawienie to coś musi w tym być.
  • ~ja
    (2011-05-20 19:59)
    rozwali nas to rozwali raz się żyje ; ) a tak w ogóle to Kocham Kingę ;)
  • ~anggel
    (2011-05-20 19:55)
    yy już o 18? Przeciez wszędzie mówią, że o 6:00.. Ludzie, zdecydujcie się noo!
  • ~qqq
    (2011-05-20 18:17)
    o 18 godzinie ale jakigo czasu
  • ~qwert
    (2011-05-20 16:42)
    No proszę nawet świry umieją się dziś wypromować he he he
  • ~rokris
    (2011-05-20 16:21)
    Takiego czrownika - przepowiadacza ludy pierwotne pewnie by zjadły na obiad. :)
    Ciekawe co go spotka pojutrze?
  • ~DO; biblijny 'bochater' kondzio
    (2011-05-20 16:20)
    IDZ PRECZ SZATANIE!!

Może zainteresować Cię też: